A1 Junior Starszy

Junior Starszy– I Liga Wojewódzka A1

junior starszy

Kadra

Bramkarze: Mateusz Koliński, Patryk Bocian

Obrońcy: Patryk Szymaniak, Wiktor Grzelak, Jakub Matusiak, Norbert Siałkowski, Oskar Augustyniak, Szymon Cyferkowski, Janusz Karnowski, Mateusz Urbański

Pomocnicy: Szymon Tama, Jakub Borowiak, Mikołaj Karbowy, Wiktor Zioła, Mateusz Majer, Norbert Pałucki, Tobiasz Tomaszewski, Filip Stożek, Piotr Radoszewski,

Napastnicy: Ryszard Rogowski, Bartosz Górecki, Rafał Bukiewicz

Trener: Damian Augustyniak

Trener bramkarzy: Kamil Lewandowski

Kierownik: Adam Karbowy, Przemysław Borowiak, Radosław Łukasiewicz

Kontakt: Damian Augustyniak – 604142 380

Więcej informacji na: www.facebook.com/gornikkoninjs

Tabela

lp. Drużyna Mecze Punkty
1. Polonia Leszno 24 61
2. Przemysław Poznań 24 58
3. Górnik Konin 24 51
4. Błękitni Wronki 24 34
5. Mieszko Gniezno 24 32
6. Krobianka Krobia 24 31
7. Centra Ostrów Wlkp. 24 30
8. Unia Swarzędz 24 29
9. Jarota Jarocin 24 25
10. Tarnovia Tarnowo Podgórne 24 25
11. Stal Pleszew 24 24
12. KS Canarinhos Skórzewo 24 21
13. Warta Śrem 24 15

Terminarz - Runda wiosenna sezonu 2017/2018

L.p. Mecz Data meczu Godzina Wyniki
1 Górnik Konin - Stal Pleszew 24.03.2018 11:00 8:0
2 KS Canarinhos Skórzewo - Górnik Konin 31.05.2018 11:00 1:4
3 Górnik Konin - Przemysław Poznań 07.04.2018 11:00 1:0
4 Polonia 1912 Leszno - Górnik Konin 15.04.2018 11:00 2:0
5 Mieszko Gniezno - Górnik Konin 29.04.2018 11:00 0:0
6 Krobianka Krobia - Górnik Konin 06.05.2018 17:00 1:3
7 Górnik Konin - Jarota Jarocin 12.05.2018 11:00 4:0
8 Górnik Konin - Błękitni Wronki 19.05.2018 11:00 5:0
9 Centra Ostrów Wlkp - Górnik Konin 27.05.2018 13:00 0:3
10 Warta Śrem - Górnik Konin 06.06.2018 10:00 2:4
11 Górnik Konin - Unia Swarzędz 10.06.2018 11:00 1:3
12 Tarnovia Tarnowo Podgórne - Górnik Konin 12.06.2018 18:00 1:0

Terminarz - Runda jesienna sezonu 2017/2018

L.p. Mecz Data meczu Godzina Wyniki
1 Stal Pleszew–Górnik Konin 23.08.17 17:00 2:1
2 Górnik Konin– KS Canarinhos Skórzewo 27.09.17 17:00 3:0 walkower
3 Przemysław Poznań– Górnik Konin 19.08.17 16:00 2:3
4 Górnik Konin –Polonia 1912 Leszno 26.08.17 11:00 1:1
5 Pogoń Łobżenica–Górnik Konin 30.08.17 17:00 1:6
6 Górnik Konin –Mieszko Gniezno 09.09.17 11:00 6:3
7 LKS Ślesin–Górnik Konin 16.09.17 11:00 0:2
8 Górnik Konin –Krobianka Krobia 23.09.17 11:00 4:0
9 Jarota Jarocin–Górnik Konin 30.09.17 11:00 0:4
10 Błękitni Wronki– Górnik Konin 08.10.17 15:00 2:6
11 Górnik Konin –Centra Ostrów Wlkp 14.10.17 11:00 1:1
12 Calisia Kalisz– Górnik Konin 22.10.17 12:00 2:8
13 Górnik Konin–Warta Śrem 27.10.17 15:30 4:1
14 Unia Swarzędz–Górnik Konin 05.11.17 10:00 2:4
15 Górnik Konin -Tarnovia Tarnowo Pod. 10.11.17 13:30 3:0

Bramki dla Górnika:

Runda jesienna:

Przemysław Poznań - Górnik Konin--> Ryszard Rogowski x2 i Jakub Matusiak

Stal Pleszew - Górnik Konin--> Norbert Siałkowski

Górnik Konin - Polonia Leszno--> sam. zawodnika Polonii

Pogoń Łobżenica - Górnik Konin--> Ryszard Rogowski x2, Mikołaj Karbowy, Tobiasz Tomaszewski, Jakub Matusiak, Szymon Tama

Górnik Konin - Mieszko Gniezno--> Jakub Matusiakx2, Jakub Borowiak, Ryszard Rogowski, Szymon Tama, Bartosz Górecki

LKS Ślesin - Górnik Konin--> Mikołaj Karbowy, Jakub Borowiak

Górnik Konin - Krobianka Krobia--> Jakub Matusiak, Jakub Borowiak, Ryszard Rogowski, Filip Stożek

Górnik Konin - KS Canarinhos Skórzewo--> walkower

Jarota Jarocin - Górnik Konin--> Mikołaj Karbowy, Norbert Pałucki, Jakub Borowiak, Bartosz Górecki

Błękitni Wronki - Górnik Konin--> Mateusz Majer x2, Szymon Tama x2, Mikołaj Karbowy, Bartosz Górecki

Górnik Konin - Centra Ostrów Wlkp.--> Bartosz Górecki

Calisia Kalisz - Górnik Konin--> Wiktor Zioła x4, Szymon Tama, Jakub Matusiak, Ryszard Rogowski, Mikołaj Karbowy

Górnik Konin - Warta Śrem--> Ryszard Rogowski x2, Wiktor Zioła, Jakub Matusiak

Unia Swarzędz - Górnik Konin--> Mikołaj Karbowy x2, Norbert Pałucki, Szymon Tama

Górnik Konin - Tarnovia Tarnowo Podgórne--> Mikołaj Karbowy, Bartosz Górecki, samobójcze trafienie gości, 

Runda wiosenna:

Górnik Konin - Stal Pleszew --> Wiktor Zioła x2, Jakub Matusiak x2, Szymon Tama x2, Rafał Bukiewicz, Bartosz Górecki

Górnik Konin - Przemysław Poznań --> Wiktor Zioła

Krobianka Krobia - Górnik Konin --> Wiktor Zioła, Jakub Matusiak x2

Górnik Konin - Jarota Jarocin --> Kamil Lewandowski x2, Mikołaj Karbowy, Filip Stożek

Górnik Konin - Błękitni Wronki --> Jakub Matusiak, Bartosz Górecki, Wiktor Zioła, Ryszard Rogowski, Tobiasz Tomaszewski

Centra Ostrów Wlkp. - Górnik Konin --> Mateusz Majer x2, Mikołaj Karbowy

KS Canarinhos Skórzewo - Górnik Konin --> Patryk Szymaniak, Jakub Matusiak, Wiktor Zioła, Mikołaj Karbowy

Warta Śrem - Górnik Konin --> Mikołaj Karbowy x2, Szymon Tama x2

Górnik Konin - Unia Swarzędz --> Jakub Matusiak

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości