B1 Junior Młodszy

Junior Młodszy – I Liga Wojewódzka B1

junior modszy

Kadra

Bramkarze: Jakub Chaładaj, Jakub Guźniczak, Robert Skoczylas, Damian Wojciechowski, Bartosz Świątek

Obrońcy: Kacper Fagas, Alan Głodek, Jakub Nalewski, Jakub Pluciński, Miłosz Lewandowski, Jakub Pakulski

Pomocnicy: Marcel Bilski, Szymon Janiak, Filip Kubicki, Konrad Kujawa, Nikodem Lipiński, Igor Ludwiczak, Emil Łukasik, Eryk Masłowski, Jakub Waligóra, Jakub Cierzniak, Patryk Jezierski,

Napastnicy: Dominik Lewandowski

Trener:Przemysław Pawlak

Kierownik:Sławomir Kujawa

Kontakt:Przemysław Pawlak – 608 658 314, Sławomir Kujawa – 605 871 493

Więcej informacji na: www.ksgornikkonin2001.futbolowo.pl

Runda wiosenna 2017/2018

L.p. Mecz Data meczu Godzina Wyniki
1 Victoria Września - Górnik Konin 25.03.2018 11:00 0:0
2 Górnik Konin - Olimpia Koło 29.03.2018 11:00 3:5
3 Stal Pleszew – Górnik Konin 07.04.2018 10:00 1:4
4 Górnik Konin – MKS Kania Gostyń 14.04.2018 11:00 2:2
5 SKP-MOS Słupca - Górnik Konin 21.04.2018 11:00 0:1
6 Górnik Konin - Marcinki Kępno 28.04.2018 11:00 0:3
7 Ostrovia 1909 Ostrów – Górnik Konin 01.05.2018 16:00 1:0
8 Górnik Konin - Victoria Września 05.05.2018 11:00 2:1
9 Olimpia Koło – Górnik Konin 13.05.2018 11:00 0:2
10 Górnik Konin – Stal Pleszew 19.05.2018 13:30 6:1
11 MKS Kania Gostyń - Górnik Konin 27.05.2018 11:00 3:0
12 Górnik Konin - SKP-MOS Słupca 31.05.2018 13:30 0:2
13 Marcinki Kępno – Górnik Konin 05.06.2018 11:00 4:0
14 Górnik Konin - Ostrovia 1909 Ostrów 09.06.2018 11:00 4:0

TABELA:

LP DRUŻYNA MECZE PUNKTY
1 MKS Kania Gostyń 14 36
2 Marcinki Kępno 14 32
3 Ostrovia Ostrów Wlkp.  14 28
4 GÓRNIK KONIN 14 20
5 Olimpia Koło 14 18
6 SKP MOS Słupca 14 15
7 Victoria Września 14 13
8 Stal Pleszew 14 0


Bramki dla Górnika:

Górnik Konin - Olimpia Koło --> Konrad Kujawa x2, Dominik Lewandowski

Stal Pleszew - Górnik Konin --> Kacper Fagas x2, Dominik Lewandowski, Jakub Cierzniak

Górnik Konin - MKS Kania Gostyń --> Jakub Cierzniak, Dominik Lewandowski

SKP-MOS Słupca - Górnik Konin --> Filip Kubicki

Górnik Konin - Victoria Września --> Kacper Fagas, Konrad Kujawa

Olimpia Koło - Górnik Konin --> Jakub Waligóra, Igor Ludwiczak

Górnik Konin - Stal Pleszew --> Dominik Lewandowski x3, Nikodem Lipiński x2, Patryk Jezierski 

Górnik Konin - Ostrovia Ostrów Wlkp --> Alan Głodek x2, Patryk Jezierski, Marcel Bilski

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości