B2 Junior Młodszy

JUNIOR MŁODSZY – I Liga Wojewódzka B2 gr.2

Kadra: Wiktor Andrzejewski, Hubert Andrzejewski, Filip Bąk, Antoni Chmielewski, Maciej Ćwik, Maciej Czajkowski, Jordan Droździewicz, Kamil Krzyżak, Bartosz Głowacki, Jakub Rycher, Fabian Grzelak, Kacper Kaźmierczak, Fabian Kołodziejczak, Kacper Marciniak, Miłosz Różański, Tomasz Słowiński, Bartosz Szczygieł, Jakub Matuszak, Patryk Waliś, Maksymilian Wadelski, Tobiasz Wejman, Michał Włodarczyk, Jakub Pluciński, Wojciech Sławski, Mateusz Przybyła, Szymon Koźmiński

Trener: Rafał Szkudelski

Kontakt: 722 302 441

Więcej informacji na: www.facebook.com/Górnik-Konin-2003

Tabela

LP DRUŻYNA MECZE PUNKTY
1. Włókniarz Kalisz 10 22
2. GÓRNIK KONIN 10 20
3. Ostrovia Ostrów Wlkp. 10 18
4. Polonia Środa Wlkp. 10 18
5. SKP Słupca 10 15
6. Jarota Jarocin 10 15
7. AP Ostrzeszów 10 6
8. Astra Krotoszyn 10 0

Terminarz

L.p. Mecz Data meczu Godzina Wyniki
1. Polonia Środa Wlkp. - Górnik Konin  22.08.2018 17:00 1:1
2. Jarota Jarocin - Górnik Konin 05.09.2018 18:30 3:0
3. Górnik Konin - Ostrovia Ostrów Wlkp. 25.08.2018 14:30 1:1
4. Astra Krotoszyn - Górnik Konin 01.09.2018 11:00 0:3
5. Górnik Konin - Włókniarz Kalisz 08.09.2018 13:00 2:3
6. AP Ostrzeszów - Górnik Konin 15.09.2018 15:00 1:3
7. Górnik Konin - SKP Słupca 22.09.2018 13:00 6:0
8. Górnik Konin - Polonia Środa Wlkp. 29.09.2018 15:00 1:0
9. Górnik Konin - Jarota Jarocin 06.10.2018 15:00 1:0
10. Ostrovia Ostrów Wlkp. - Górnik Konin 13.10.2018 11:00 1:2
11. Górnik Konin - Astra Krotoszyn 20.10.2018 13:00 ---
12. Włókniarz Kalisz - Górnik Konin 27.10.2018 16:30 ---
13. Górnik Konin - AP Ostrzeszów 03.11.2018 13:00 ---
14. SKP Słupca - Górnik Konin 11.11.2018 11:00 ---

Strzelcy:

Polonia Środa Wlkp. - Górnik Konin --> Jakub Pluciński

Górnik Konin - Ostrovia Ostrów Wlkp. --> Patryk Waliś

Astra Krotoszyn - Górnik Konin --> Kacper Kaźmierczak, Filip Bąk, Jakub Pluciński 

Górnik Konin - Włókniarz Kalisz --> Jakub Pluciński x2

AP Ostrzeszów - Górnik Konin --> Kacper Kaźmierczak x2, Jakub Pluciński 

Górnik Konin - SKP Słupca --> Mikołaj Modrzejewski x2, Kacper Kaźmierczak, Filip Bąk, Jakub Pluciński, Miłosz Różański 

Górnik Konin - Polonia Środa Wlkp. --> Miłosz Różański

Górnik Konin - Jarota Jarocin --> Miłosz Różański

Ostrovia Ostrów Wlkp. - Górnik Konin --> Patryk Waliś, Maciej Ćwik

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości