C1 Trampkarz Starszy

Trampkarz Starszy – I Liga Wojewódzka C1

trampkarz starszy

Kadra:

Hubert Andrzejewski, Wiktor Andrzejewski, Filip Bąk, Antoni Chmielewski, Maciej Ćwik, Maciej Czajkowski, Jordan Droździewicz, Sebastian Florkowski, Bartosz Głowacki, Oskar Gostyński, Fabian Grzelak, Kacper Kaźmierczak, Fabian Kołodziejczak, Kacper Marciniak, Mateusz Piotrowski, Miłosz Różański, Tomasz Słowiński, Szymon Świerczek, Bartosz Szczygieł, Klaudiusz Tomaszewski, Adam Tryk, Maksymilian Wadelski, Patryk Waliś, Damian Witek, Michał Włodarczyk

Trener: Rafał Szkudelski

Kontakt: Rafał Szkudelski – 722 302 441

Więcej informacji na: www.facebook.com/Górnik-Konin-2003

Terminarz - Runda wiosenna sezonu 2017/2018

L.p. Mecz Data meczu Godzina Wyniki
1 Górnik Konin - Lech II Poznań 24.03.2018 13:30 1:1
2 Olimpia Koło - Górnik Konin 30.03.2018 14:00 0:0
3 Górnik Konin - Centra Ostrów Wlkp. 03.04.2018 13:30 3:2
4 Astra Krotoszyn - Górnik Konin 07.04.2018 16:00 2:4
5 Górnik Konin - Victoria Września 14.04.2018 13:30 1:3
6 Włókniarz Kalisz - Górnik Konin 21.04.2018 15:00 1:0
7 Górnik Konin - SKP-SSP Cienin Zaborny Słupca 16.05.2018 18:00 2:5
8 Ostrovia Ostrów Wlkp. - Górnik Konin 29.04.2018 11:00 1:8
9 PAUZA 01.05.2018 ----- -----
10 Lech II Poznań - Górnik Konin 03.05.2018 15:00 1:3
11 Górnik Konin - Olimpia Koło 06.05.2018 13:30 3:0
12 Centra Ostrów Wlkp. - Górnik Konin 12.05.2018 11:00 0:7
13 Górnik Konin - Astra Krotoszyn 19.05.2018 15:30 1:0
14 Victoria Września - Górnik Konin 26.05.2018 11:00 3:0
15 Górnik Konin - Włókniarz Kalisz 31.05.2018 15:30 7:1
16 SKP-SSP Cienin Zaborny Słupca - Górnik Konin 03.06.2018 13:30 9:0
17 Górnik Konin - Ostrovia Ostrów Wlkp. 09.06.2018 13:30 3:1
18 PAUZA 06.06.2018 ----- -----

Tabela

lp. Drużyna Mecze Punkty
1. Lech II Poznań 16 34
2. Włókniarz Kalisz 16 30
3. GÓRNIK KONIN 16 29
4. Victoria Września 16 26
5. SKP Cienin Zaborny Słupca 16 26
6. Ostrovia Ostrów Wlkp 16 23
7. Olimpia Koło 16 18
8. Astra Krotoszyn 16 14
9. Centra Ostrów Wlkp. 16 4

Bramki dla Górnika:

Górnik Konin - Lech II Poznań --> Bartosz Głowacki

Górnik Konin - Centra Ostrów Wlkp. --> Maciej Czajkowski x2, Patryk Waliś

Astra Krotoszyn - Górnik Konin --> Maciej Czajkowski x3, Maciej Ćwik 

Górnik Konin - Victoria Września --> Maciej Czajkowski

Ostrovia Ostrów Wlkp - Górnik Konin --> Jakub Pluciński x4, Patryk Waliś, Tomasz Słowiński, Maciej Ćwik, Kacper Kaźmierczak

Lech II Poznań - Górnik Konin --> Hubert Andrzejewski x2, Maciej Czajkowski 

Górnik Konin - Olimpia Koło --> Wiktor Andrzejewski, Patryk Waliś, Michał Włodarczyk 

Centra Ostrów Wlkp. - Górnik Konin --> Fabian Sieradzki x2, Bartosz Szczygieł x2, Miłosz Różański, Maciej Czajkowski, Fabian Grzelak

Górnik Konin - SKP-SSP Cienin Zaborny Słupca --> Fabian Sieradzki, Tomasz Słowiński

Górnik Konin - Astra Krotoszyn --> Bartosz Szczygieł

Górnik Konin - Włókniarz Kalisz --> Wiktor Andrzejewski x3, Fabian Sieradzki x3, Filip Bąk

Górnik Konin - Ostrovia Ostrów Wlkp. --> Fabian Sieradzki, Bartosz Szczygieł, Wiktor Andrzejewski

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości