C2 Trampkarz Młodszy

TRAMPKARZ MŁODSZY – I Liga Wojewódzka C2 gr. 2

Kadra: Jakub Radwański, Jakub Karczewski, Damian Głocki, Filip Chorążka, Kamil Waszak, Marcel Filipczak, Jakub Gołza, Radosław Skibiński, Szymon Jamrozik, Wiktor Różewski, Wiktor Szczap, Alan Szyszyński, Igor Szałecki, Oktawian Mrówczyński, Norbert Kobierski, Tomasz Kołakowski, Mateusz Kubiszewski, Adam Krzos, Miłosz Karmowski, Dawid Wróbel

Trener: Krzysztof Gadomski

Kontakt: 668 620 888

Więcej informacji na: https://www.facebook.com/Górnik-Konin-2005

Baraż o CLJ:

1. Górnik Konin - Poznańska 13 Poznań 12.06.2019

2. Poznańska 13 Poznań - Górnik Konin 15.06.2019

Tabela:

LP DRUŻYNA MECZE PUNKTY
1. Warta Poznań 14 40
2. GÓRNIK KONIN 14 35
3. Victoria Września 14 25
4. AT Krotoszyn 14 18
5. Ostrovia Ostrów Wlkp. 14 15
6. Marcinki Kępno 14 14
7. Włókniarz Kalisz 14 11
8. SKP Słupca 14 1

Terminarz

L.p. Mecz Data meczu Godzina Wyniki
1. AT Krotoszyn -Górnik Konin 30.03.2019 11:00 2:2
2. Włókniarz Kalisz -Górnik Konin 06.04.2019 16:00 1:2
3. Górnik Konin - Ostrovia Ostrów Wlkp. 13/04/2019 13:00 5:1
4. Marcinki Kępno -Górnik Konin 18.04.2019 10:00 2:3
5. Górnik Konin - Victoria Września 23.04.2019 13:00 3:1
6. Warta Poznań.- Górnik Konin 27.04.2019 14:00 0:0
7. Górnik Konin - SKP Słupca 01.05.2019 11:00 10:1
8. Górnik Konin - AT Krotoszyn 04.05.2019 11:00 2:0
9. Górnik Konin -Włókniarz Kalisz 11.05.2019 13:00 4:0
10. Ostrovia Ostrów Wlkp. -Górnik Konin 18.05.2019 14:00 1:3
11. Górnik Konin - Marcinki Kępno 25.05.2019 15:00 5:0
12. Victoria Września -Górnik Konin 02.06.2019 13:30 0:2
13. Górnik Konin - Warta Poznań 08.06.2019 11:00 0:3
14. SKP Słupca - Górnik Konin 24.03.2019 13:15 0:2

Strzelcy:

SKP Słupca - Górnik Konin --> Szymon Jamrozik, Wiktor Twardowski

AT Krotoszyn - Górnik Konin --> Radosław Skibiński, Szymon Jamrozik

Włókniarz Kalisz - Górnik Konin --> Szymon Jamrozik, Radosław Skibiński

Górnik Konin - Ostrovia Ostrów Wlkp. --> Szymon Jamrozik x2, Wiktor Szczap, Filip Chorążka, Adam Krzos 

Marcinki Kepno - Górnik Konin --> Szymon Jamrozik x2, Wiktor Różewski

Górnik Konin - Victoria Września --> Wiktor Różewski, Adam Krzos, Szymon Posiłek

Górnik Konin - SKP Słupca --> Szymon Jamrozik x5, Adam Krzos x3, Wiktor Szczap, Radosław Skibiński

Górnik Konin - AT Krotoszyn --> Szymon Jamrozik x2

Górnik Konin - Włókniarz Kalisz --> Wiktor Szczap, Szymon Jamrozik, Adam Krzos, Miłosz Karmowski

Ostrovia Ostrów Wlkp. - Górnik Konin --> Szymon Jamrozik x2, Adam Krzos

Górnik Konin - Marcinki Kępno --> Adam Krzos x2, Szymon Jamrozik x2, Miłosz Karmowski

Victoria Września - Górnik Konin --> Adam Krzos, Szymon Jamrozik

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości