D1 Młodzik Starszy

MŁODZIK STARSZY - I Liga Okręgowa D1

Kadra: Jakub Wasiak, Miłosz Lewandowski, Maksymilian Maliński, Albert Kronowiecki, Jakub Stamblewski, Dominik Majewski, Norbert Szurgot, Antoni Rutkowski, Antoni Maciaszek, Filip Kobyliński, Kamil Filipiak, Bartosz Kowalewski, Mateusz Jaroń, Kacper Kubiak, Miłosz Kubiak, Norbert Blim, Nikodem Duczmal, Jakub Głębocki, Bartosz Zawilski, Piotr Kurach, Szymon Gorzelańczyk

Trener: Marcin Muzykiewicz

Kontakt: 666 616 689

Więcej informacji na : https://www.facebook.com/Górnik-Konin-2006

Tabela:

LP DRUŻYNA MECZE PUNKTY
1. GÓRNIK KONIN 16 45
2. Oranje Konin 16 45
3. Górnik Kłodawa 16 36
4. Wicher Dobra 16 19
5. Victoria Września 16 17
6. Kasztelania Brudzew 16 16
7. Tur Turek  16 14
8. SKP Słupca 16 8
9. Olimpia Koło 16 5

Terminarz Rundy Wiosennej:

LP MECZ DATA GODZINA WYNIK
9 GÓRNIK KONIN - SKP Słupca 31.03.2019 11:00 7:0
10 Victoria Września - GÓRNIK KONIN 07.04.2019 11:00 0:8
11 GÓRNIK KONIN - Oranje Konin 13.04.2019 13:00 1:0
12 GÓRNIK KONIN - Górnik Kłodawa 28.04.2019 11:00 6:1
13 GÓRNIK KONIN - Wicher Dobra 11.05.2019 11:00 16:0
14 GÓRNIK KONIN - Olimpia Koło 19.05.2019 11:00 11:2
15 Kasztelania Brudzew - GÓRNIK KONIN 15.05.2019 11:00 0:5
16 GÓRNIK KONIN - TUR Turek 01.06.2019 11:00 15:0

Terminarz Rundy Jesiennej:

LP MECZ DATA GODZINA WYNIK
1 SKP Słupca - GÓRNIK KONIN 08.09.2018 13:00 0:2
2 GÓRNIK KONIN - Victoria Września 03.10.2018 17:00 7:1
3 Oranje Konin - GÓRNIK KONIN 22.09.2018 11:00 1:0
4 Górnik Kłodawa - GÓRNIK KONIN 29.09.2018 12:00 0:4
5 Wicher Dobra - GÓRNIK KONIN 07.10.2018 11:00 0:7
6 Olimpia Koło - GÓRNIK KONIN 13.10.2018 15:30 0:5
7 GÓRNIK  KONIN - Kasztelania Brudzew 21.10.2018 14:30 8:0
8 TUR Turek - GÓRNIK  KONIN 27.10.2018 11:00 0:4

Strzelcy:

Runda wiosenna:

Górnik Konin - SKP Słupca --> Dominik Majewski x4, Jakub Piechocki, Kacper Kubiak, Norbert Szurgot 

Victoria Września - Górnik Konin --> Piotr Kurach x3, Jakub Piechocki x2, Kacper Kubiak x2, Kamil Filipiak 

Górnik Konin - Oranje Konin --> Piotr Kurach

Górnik Konin - Górnik Kłodawa --> Kamil Filipiak x2, Piotr Kurach x2, Norbert Szurgot, Norbert Blim 

Górnik Konin - Wicher Dobra --> Jakub Piechocki x3, Fabian Jezierski x3, Norbert Szurgot x2, Piotr Kurach x2, Norbert Blim x2, Kacper Kubiak, Nikodem Duczmal, Kamil Filipiak, Bartosz Zawilski 

Górnik Konin - Olimpia Koło -->  Kacper Kubiak x3, Piotr Kurach x2, Jakub Piechocki, Jakub Stamblewski, Norbert Blim, Dominik Majewski, Mateusz Jaroń, Miłosz Kubiak

Kasztelania Brudzew - Górnik Konin --> Jakub Piechocki x2, Piotr Kurach, Dominik Majewski, Fabian Jezierski

Górnik Konin - Tur Turek --> Norbert Blim x4, Dominik Majewski x3, Piotr Kurach x2, Jakub Piechocki x2, Nikodem Duczmal, Kacper Kubiak, Bartosz Zawilski, Antoni Maciaszek

Runda jesienna:

SKP Słupca - Górnik Konin --> Kacper Kubiak, Nikodem Duczmal

Górnik Konin - Victoria Września --> Piotr Kurach x4, Kamil Filipiak, Nikodem Duczmal, Norbert Blim

Górnik Kłodawa - Górnik Konin --> Kacper Kubiak x2, Piotr Kurach, Miłosz Kubiak 

Wicher Dobra - Górnik Konin --> Norbert Blim x3, Kacper Kubiak x2, Mateusz Jaroń, Bartosz Kowalewski

Olimpia Koło - Górnik Konin --> Piotr Kurach x2, Kamil Filipiak x2, Bartosz Kowalewski

Górnik Konin - Kasztelania Brudzew --> Piotr Kurach x2, Jakub Piechocki x2, Kacper Kubiak, Dominik Majewski, Jakub Stamblewski, Norbert Blim

Tur Turek - Górnik Konin --> Norbert Blim x2, Kacper Kubiak, Kamil Filipiak 

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości