D2 Młodzik Młodszy

MŁODZIK MŁODSZY - I Liga Okręgowa D2.

Kadra: Emirhan Dzhemaydin, Gracjan Grabiński, Jędrzej Hańczewski, Franciszek Kasiorek, Bartosz Kleśta, Franciszek Królak, Natan Mrówczyński, Mateusz Nijakowski, cezary Nowaczyk, Wiktor Raczyński, Borys Siwek, Marcel Stróżyński, Wiktor Substelny, Kacper Szczap, Bartosz Witkowski, Jakub Wojciechowski, Mikołaj Wróbel, Szymon Zawierucha

Trener: Patryk Kaczmarek

Kontakt: 607 599 751

Więcej informacji na: https://www.facebook.com/Górnik-Konin-2007

Tabela:

LP DRUŻYNA MECZE PUNKTY
1 Olimpia Koło 22 57
2 GÓRNIK KONIN 22 52
3 Oranje Konin 22 48
4 Akademia Reissa Konin 22 46
5 SKP Słupca 22 45
6 Piast Grodziec 22 35
7 Sokół Kleczew 22 33
8 ZKS Zagórów 22 27
9 Warta Kramsk 22 23
10 Victoria Września 22 10
11 GKS Rzgów -wycofany 22 6
12 Polonus Kazimierz Biskupi - wycofany 22 6

Terminarz Rundy Wiosennej:

LP MECZ DATA GODZINA WYNIK
12 GKS Rzgów - GÓRNIK KONIN 31.03.2019 --- walkower
13 GÓRNIK KONIN - Polonus Kazimierz Biskupi 06.04.2019 --- walkower
14 Akademia Reissa Konin - GÓRNIK KONIN 14.04.2019 13:00 1:2
15 GÓRNIK KONIN - Warta Kramsk 18.04.2019 16:00 7:1
16 Piast Grodziec - GÓRNIK KONIN 23.04.2019 16:00 1:0
17 GÓRNIK KONIN - SKP Słupca 28.04.2019 13:00 1:0
18 Sokół Kleczew - GÓRNIK KONIN 11.05.2019 11:00 0:7
19 Olimpia Koło - GÓRNIK KONIN 19.05.2019 13:00 1:1
20 GÓRNIK KONIN - Victoria Września 25.05.2019 11:00 11:3
21 Oranje Konin - GÓRNIK KONIN 01.06.2019 11:00 0:5
22 GÓRNIK KONIN - ZKS Zagórów 08.06.2019 13:00 4:2

Terminarz Rundy Jesiennej:

LP MECZ DATA GODZINA WYNIK
1 GÓRNIK KONIN - GKS Rzgów 01.09.2018 13:00 8:3
2 Polonus Kazimierz Biskupi -GÓRNIK KONIN 13.09.2018 17:30 0:15
3 GÓRNIK KONIN - Akademia Reissa Konin 19.09.2018 17:30 0:2
4 Warta Kramsk -GÓRNIK KONIN 25.09.2018 17:00 1:0
5 GÓRNIK KONIN - Piast Grodziec 30.09.2018 13:00 3:0
6 SKP Słupca -GÓRNIK KONIN 06.10.2018 13:00 1:4
7 GÓRNIK KONIN - Sokół Kleczew 13.10.2018 13:00 2:1
8 GÓRNIK KONIN - Olimpia Koło 21.10.2018 13:00 1:2
9 Victoria Września - GÓRNIK KONIN 28.10.2018 11:00 0:6
10 GÓRNIK KONIN - Oranje Konin 04.11.2018 13:00 4:1
11 ZKS Zagórów - GÓRNIK KONIN 10.11.2018 11:00 1:4

Strzelcy:

Runda wiosenna:

GKS Rzgów - Górnik Konin --> walkower

Górnik Konin - Polonus Kazimierz Biskupi --> walkower

Akademia Reissa Konin - Górnik Konin --> Bartosz Bartczak x2

Górnik Konin - Warta Kramsk --> Bartosz Bartczak x3, Szymon Zawierucha, Bartosz Kleśta, Franciszek Królak, Bartosz Witkowski

Górnik Konin - SKP Słupca --> Jędrzej Hańczewski

Sokół Kleczew - Górnik Konin --> Bartosz Bartczak x2, Franciszek Królak, Gracjan Grabiński, Szymon Zawierucha, trafienia samobójcze Sokoła x2 

Olimpia Koło - Górnik Konin --> Jakub Czajka

Górnik Konin - Victoria Września --> Bartosz Bartczak x5, Gracjan Grabiński x2, Jędrzej Hańczewski, Hubert Ptak, Franciszek Królak, Emirhan Dzhemaydin

Oranje Konin - Górnik Konin --> Jędrzej Hańczewski, Bartosz Bartczak, Bartosz Kleśta, Hubert Ptak, Emirhan Dzhemaydin

Runda jesienna:

Górnik Konin - GKS Rzgów --> Kacper Szczap x2, Franciszek Królak, Gracjan Grabiński, Bartosz Kleśta, Mateusz Nijakowski, Nataniel Mrówczyński, Franciszek Kasiorek 

Polonus Kazimierz Biskupi - Górnik Konin --> Bramki dla Górnika: Bartosz Kleśta x4, Jakub Wojciechowski x3, Gracjan Grabiński x2, Cezary Nowaczyk x2, Wiktor Raczyński x2, Bartosz Witkowski, Emirhan Dzhemaydin 

Górnik Konin - Piast Grodziec --> Gracjan Grabiński, Bartosz Kleśta, Jędrzej Hańczewski 

SKP Słupca - Górnik Konin --> Bartosz Bartczak x4

Górnik Konin - Sokół Kleczew --> Jędrzej Hańczewski, Bartosz Bartczak 

Górnik Konin - Olimpia Koło --> Bartosz Bartczak

Victoria Września - Górnik Konin --> Bartosz Bartczak x4, Emirhan Dzhemaydin, Gracjan Grabiński 

Górnik Konin - Oranje Konin --> Bartosz Bartczak x3, Franciszek Królak

ZKS Zagórów - Górnik Konin --> Bartosz Bartczak x2, Gracjan Grabiński, Emirhan Dzhemaydin

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości