E1 Orlik Starszy

Orlik Starszy – I Liga Okręgowa D2

orlik

Kadra:

Borys Siwek, Kacper Szczap, Szymon Zawierucha, Marcel Tomtała, Wiktor Substelny, Gracjan Grabiński, Filip Kaźmierczak, Emirhan Dzhemaydin, Bartosz Kleśta, Franciszek Królak, Mateusz Nijakowski, Marcel Strużyński, Wiktor Miedziński, Jędrzej Hańczewski, Adam Majdziński, Jakub Wojciechowski, Bartosz Witkowski, Kacper Markowski, Franciszek Kasiorek, Jakub Jęcz, Natan Mrówczyński, Igor Perliński, Wiktor Raczyński, Cezary Nowaczyk

Trener:Adam Kujawa

Kierownik:Robert Siwek

Kontakt: Adam Kujawa – 721 532 105

Więcej informacji na: https://www.facebook.com/Górnik-Konin-2007

Tabela:

LP DRUŻYNA MECZE PUNKTY
1 Oranje Konin 18 54
2 Górnik Kłodawa 18 44
3 Victoria Września 18 39
4 Olimpia Koło 18 30
5 Kasztelania Brudzew 18 24
6 MKS Tur Turek 18 23
7 SKP Słupca 18 20
8 Warta Kramsk 18 12
9 GÓRNIK KONIN 18 10
10 Tulisia Tuliszków 18 5

Runda wiosenna 2017/2018

LP MECZ DATA GODZINA WYNIK
1 GÓRNIK KONIN - SKP Słupca 07.04.2018 13:00 1:4
2 GÓRNIK KONIN - MKS Tur Turek 15.04.2018 11:00 0:3
3 Kasztelania Brudzew - GÓRNIK KONIN 28.04.2018 11:00 4:0
4 GÓRNIK KONIN - Górnik Kłodawa 02.05.2018 11:00 0:9
5 GÓRNIK KONIN - Warta Kramsk 06.05.2018 15:30 8:0
6 Oranje Konin - GÓRNIK KONIN  15.05.2018 18:00 11:1
7 Tulisia Tuliszków - GÓRNIK KONIN  26.05.2018 11:00 2:6
8 GÓRNIK KONIN - Olimpia Koło 03.06.2018 13:00 1:2
9 Victoria Września - GÓRNIK KONIN 09.06.2018 13:00 9:0

Runda jesienna 2017/2018

LP MECZ DATA GODZINA WYNIK
1 MKS Tur Turek- GÓRNIK KONIN 03.09.2017 12:45 4:0
2 SKP Słupca- GÓRNIK KONIN 10.09.2017 13:00 4:0
3 GÓRNIK KONIN -Kasztelania Brudzew 17.09.2017 13:00 1:3
4 Warta Kramsk -GÓRNIK KONIN 24.09.2017 12:45 3:3
5 GÓRNIK KONIN -Oranje Konin 01.10.2017 13:00 0:18
6 Górnik Kłodawa -GÓRNIK KONIN 07.10.2017 11:00 3:0
7 GÓRNIK KONIN -Tulisia Tuliszków 14.10.2017 15:00 3:2
8 Olimpia Koło -GÓRNIK KONIN 22.10.2017 15:00 8:1
9 GÓRNIK KONIN- Victoria Września 28.09.2017 13:00 2:6

Statystyki zawodników w rundzie jesiennej

Lp Zawodnik Minuty Mecze Mecze w pierwszym składzie Bramki Asysty
1 Szymon Zawierucha 443 9 9 1 1
2 Gracjan Grabiński 426 9 9 1
3 Emirhan Dzhemaydin 393 8 8 5 1
4 Bartosz Kleśta 384 8 8 1 1
5 Franciszek Królak 349 7 7
6 Wiktor Substelny 313 7 7 1
7 Adam Majdziński 312 7 6
8 Jędrzej Hańczewski 278 7 4 1
9 Borys Siwek 270 9 5
10 Mateusz Nijakowski 270 9 4
11 Kacper Markowski 245 7 6
12 Jakub Wojciechowski 223 7 2
13 Wiktor Miedziński 205 6 2 1
14 Marcel Tomtała 193 5 3
15 Franciszek Kasiorek 150 9 0
16 Bartosz Witkowski 132 9 0
17 Filip Kaźmierczak 115 5 1
18 Jakub Jecz 53 4 0
19 Kacper Szczap 40 6 0
20 Franciszek Szkudelski 32 3 0
21 Marcel Strużyński 10 2 0

Runda Wiosenna:

Górnik Konin - SKP Słupca --> Franciszek Kasiorek

Górnik Konin - Warta Kramsk --> Gracjan Grabiński x2, Kacper Kubiak x2, Norbert Szurgot x2, Jędrzej Hańczewski, Norbert Blim 

Oranje Konin - Górnik Konin --> Cezary Nowaczyk

Tulisia Tuliszków - Górnik Konin --> Kacper Kubiak x3, Bartosz Kleśta x2, Norbert Blim 

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości