E2 Orlik Młodszy

KADRA

Filip Jakubowicz (c), Gracjan Krysztofowicz, Igor Sawicki, Bartosz Kaźmierczak, Filip Stryganek, Adrian Stasiński, Jan Weber, Hubert Janowski, Nikodem Pawłowski, Remigiusz Górecki, Adam Fabiszak, Jan Daleszkiewicz, Szymon Stranc, Filip Bartczak, Aleks Budziak, Oliwier Olejniczak, Aleksander Zieliński, Mateusz Borowski, Kacper Grzelak, Sebastian Klamrzyński, Ignacy Kurkiewicz, Marcel Muszyński, Amadeusz Pawłowski, Antoni Sikorski, Jakub Nowak, Jakub Różański

TRENER

Adam Kujawa

KONTAKT

721 532 105

WIĘCEJ INFORMACJI 

www.facebook.com/Młody-Górnik

TABELA (I Liga Okręgowa E2 gr.1)

DRUŻYNA MECZE PUNKTY
1. AP Reissa Konin 5 12
2. LKS Ślesin 5 12
3. GÓRNIK KONIN 5 12
4. Olimpia Koło 5 6
5. SKP Słupca 5 3
6. Zjednoczeni Rychwał 5 0

TERMINARZ

L.p. Mecz Data meczu Godzina Wyniki
1. Górnik Konin - SKP Słupca 14.09.2019 10:00 7:1
3. Górnik Konin - Olimpia Koło 28.09.2019 10:00 8:3
4. LKS Ślesin - Górnik Konin 05.10.2019 11:00 5:6
5. AP Reissa Konin - Górnik Konin 12.10.2019 12:00 15:3
6. Górnik Konin -Zjednoczeni Rychwał 19.10.2019 10:00 15:2

STRZELCY

Górnik Konin - SKP Słupca --> Adam Fabiszak x3, Filip Bartczak x2, Jan Deleszkiewicz, Jan Weber 

Górnik Konin - Olimpia Koło --> Adam Fabiszak x3, Adrian Stasiński x2, Remigiusz Górecki, Filip Jakubowicz, Jakub Różański 

LKS Ślesin - Górnik Konin --> Adam Fabiszak x2, Remigiusz Górecki, Jan Deleszkiewicz, dwa trafienia samobójcze LKS Ślesin 

Górnik Konin - Zjednoczeni Rychwał --> Adam Fabiszak x3, Filip Bartczak x3, Filip Jakubowicz x2, Jan Deleszkiewicz x2, Nikodem Pawłowski x2, Jan Weber x2, Remigiusz Górecki 

TABELA (II Liga Okręgowa E2 gr.2)

DRUŻYNA MECZE PUNKTY
1. Tulisia Tuliszków 6 18
2. GÓRNIK KONIN II 7 15
3. Orion Skulsk 7 15
4. Sokół Kleczew 7 15
5. Olimpia Koło III 6 6
6. Polonus Kazimierz Biskupi 7 6
7. Oranje Konin 7 3
8. LPFA Konin 7 3

TERMINARZ

L.p. Mecz Data meczu Godzina Wyniki
1. Tulisia Tuliszków - Górnik Konin II 07.09.2019 10:00 5:4
2. Górnik Konin II - Oranje Konin II 14.09.2019 12:00 28:0
3. Sokół Kleczew - Górnik Konin II 21.09.2019 12:00 6:5
4. Górnik Konin II - Olimpia Koło III 28.09.2019 11:00 16:0
5. Polonus Kazimierz Biskupi -Górnik Konin II 05.10.2019 13:00 2:20
6. Górnik Konin II - LPFA Konin 12.10.2019 10:00 8:3
7. Orion Skulsk - Górnik Konin II 19.10.2019 11:00 5:8

STRZELCY

Tulisia Tuliszków - Górnik Konin --> Szymon Stranc, Antoni Sikorski, Filip Stryganek, Mateusz Borowski

Górnik Konin - Oranje Konin --> Nikodem Pawłowski x6, Filip Stryganek x5, Jakub Nowak x5, Aleksander Zieliński x5, Mateusz Borowski x3, Aleks Budziak x3, Amadeusz Pawłowski

Sokół Kleczew - Górnik Konin --> Bartosz Kaźmierczak x2, Filip Stryganek, Adrian Stasiński, Jakub Różański

Górnik Konin - Olimpia Koło --> Nikodem Pawłowski x4, Amadeusz Pawłowski x3, Aleks Budziak x3, Aleksander Zieliński x3, Jakub Nowak x3 

Polonus Kazimierz Biskupi - Górnik Konin --> Filip Stryganek x6, Aleks Budziak x6, Nikodem Pawłowski x4, Aleksander Zieliński x3, Amadeusz Pawłowski

Górnik Konin - LPFA Konin --> Aleksander Zieliński x2, Nikodem Pawłowski x2, Filip Stryganek x2, Mateusz Borowski, Hubert Janowski

Orion Skulsk - Górnik Konin --> Jakub Nowak x5, Aleks Budziak, Hubert Janowski, Kacper Grzelak

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości