Do Jarocina po dobry wynik

Jarota Jarocin będzie kolejnym przeciwnikiem, z którym mierzyć się będzie Górnik Konin w ramach rozgrywek III ligi.

Jarota w obecnym sezonie plasuje się na 10 pozycji z dorobkiem 8 punktów. Trener Piotr Garbarek grę zespołu w głównej mierze opiera o wychowanków. Najlepszym strzelcem zespołu jest Mateusz Dunaj, który do siatki rywali trafiał 4 razy. Ostatni ligowy pojedynek Jarota rozgrywał w Gnieźnie z miejscowym Mieszkiem, gdzie musieli uznać wyższość gospodarzy 3:1. 

Ostatnie ligowe spotkanie z Jarotą rozgrywaliśmy w czerwcu. Spotkanie zakończyło się remisem 2:2, a bramki dla biało-niebieskich zdobyli Wiktor Patrzykąt oraz Krystian Sobieraj. Z Jarotą mierzyliśmy się także podczas letniego okresu przygotowawczego. Tamto spotkanie Górnik wygrał 2:0 po bramkach Pawła Błaszczaka oraz Bartosza Kowalskiego.

Arbitrem głównym sobotniego spotkania będzie Maciej Lanckowski z Torunia. Dla sędziego Lanckowskiego obecny sezon jest 7 sezonem, w którym prowadzi rozgrywki 3 ligi. Do tej pory z sędzią z Torunia spotykaliśmy się 4 razy. Ostatni raz prowadził nam spotkanie 4 kolejki sezonu 2018/2019 przegranym 1:2 z Radunią Stężyca.

Spotkanie 7 kolejki pomiędzy Jarotą Jarocin a Górnikiem Konin rozegrane zostanie w sobotę 7 września o godz. 17:00 a stadionie w Jarocinie.

fot. LM.pl