Kujawianka pokonana

Zwycięstwem 5:0 zakończył się trzeci mecz sparingowy Górnika Konin. Tym razem biało-niebiescy okazali się lepsi od Kujawianki Izbica Kujawska.

Wynik spotkania już w drugiej minucie gry otworzył Maciej Rojewski. Druga bramka padła w 10 minucie, a jej autorem został Aleks Sieradzki. Trzecią bramkę w 15 minucie zdobył Mateusz Majer. Kolejne dwa gole padły już po zmianie stron. Najpierw na 4:0 w 49 minucie trafił Maciej Adamczewski. Wynik spotkania w 60 minucie ustalił Dawid Przybyszewski.

Drobne urazy wykluczyły z gry Tarasa Yavorskyego oraz Łukasza Derbicha.

Kolejny sparing Górnik rozegra w piątek 1 lutego. Rywalem biało-niebieskich będzie Pelikan Łowicz. Spotkanie rozegrane zostanie o godz. 19:00 w Łowiczu.

Skład Górnika I połowa: Dawid Kołodziejczak - Mateusz Augustyniak, Dawid Śnieg, Maciej Adamczewski, zawodnik testowany, Sebastian Antas, Mikołaj Karbowy, Mateusz Majer, Aleks Sieradzki, Dawid Przybyszewski, Maciej Rojewski.

Skład Górnika II połowa: Mateusz Koliński - Bartosz Świderski, Dawid Śnieg, Maciej Rojewski, zawodnik testowany, Maciej Adamczewski, Sebastian Antas, Mateusz Majer, Krystian Sobieraj, Dawid Przybyszewski, Paweł Błaszczak.