Młodzież: Biało-niebiescy po kolejnych spotkaniach

W ostatni weekend września drużyny młodzieżowe Górnika Konin rozegrały swoje spotkania ligowe. Poniżej komplet wyników:

Junior Starszy

Kania Gostyń - Górnik Konin 2:3

Bramki dla Górnika: Patryk Jezierski x2, Mikołaj Jakóbowski

Skład Górnika: Robert Skoczylas (63' Jakub Matuszak) - Jakub Pluciński, Jakub Pakulski, Marcel Woszczyński (84' Jakub Nawrocki), Patryk Jezierski, Mikołaj Jakóbowski (60' Bartosz Głowacki), Jakub Cierzniak (89' Maksymilian Wadelski), Igor Ludwiczak (48' Kamil Patrzykąt), Tomasz Słowiński, Adam Marciniak, Marcel Bilski (68' Jakub Jaworski)

Junior Młodszy

Obra Kościan - Górnik Konin 0:7

Bramki dla Górnika: Fabian Sieradzki x3, Tobiasz Janiak, Paweł Grzybowski, Jakub Ficner, Kacper Babacz

Skład Górnika: Kacper Nowak - Aleksander Wieroński (67' Bartosz Olejniczak), Igor Wałęsa (77' Gracjan Pakulski), Dawid Raczyński, Stanisław Januszek - Paweł Grzybowski (80' Paweł Górniak), Szymon Szofer (70' Kamil Budziński), Fabian Sieradzki, Tobiasz Janiak (62' Kacper Ficner) - Kacper Szurgot (83' Michał Michalski), Kacper Babacz (83' Jakub Ficner)

Trampkarz Starszy

Górnik Konin - Ostrovia Ostrów Wlkp. 9:0

Bramki dla Górnika: Dawid Nowinowski x2, Kamil Cybulski x2, Dawid Wróbel, Radosław Skibiński, Adam Krzos, Jakub Gołza, Wiktor Szczap

Skład Górnika: Jakub Radwański, Jakub Karczewski - Dawid Wróbel, Damian Głocki, Filip Chorążka, Radosław Skibiński, Wiktor Rożewski, Adam Krzos, Dawid Nowinowski, Szymon Posiłek, Jakub Gołza, Kamil Cybulski, Brajan Perliński, Kacper Urbański, Maksymilian Kaczmarek, Jakub Jagodziński, Wiktor Szczap, Filip Kasprzak

Trampkarz Młodszy

Górnik Konin - Kania Gostyń 0:2

Skład Górnika: Miłosz Lewandowski, Jakub Wasiak - Bartosz Molenda, Hubert Gradecki, Miłosz Kubiak, Jakub Piechocki, Norbert Szurgot, Nikodem Duczmal, Dominik Majewski, Piotr Kurach, Kacper Kubiak, Jakub Stamblewski, Kacper Muszyński, Jakub Domagalski, Miłosz Juzala, Jakub Smorgolewski, Antoni Maciaszek, Szymon Cieślak

Młodzik Starszy

Górnik Konin - Antonio Jarocin 2:3

Bramki dla Górnika: Bartosz Bartczak x2

Skład Górnika: Borys Siwek - Jędrzej Hańczewski, Wiktor Substelny, Szymon Zawierucha, Gracjan Grabiński, Bartosz Kleśta, Antoni Wożniak, Bartosz Bartczak, Adam Napruszewski, Jakub Wojciechowski, Emirhan Dzhemaydin, Artur Kamiński, Mateusz Nijakowski, Franciszek Królak, Wiktor Jakubowski, Cezary Nowaczyk, Antoni Balcerzak

Młodzik Młodszy

Górnik Konin - LPFA Konin 8:0

Bramki dla Górnika: Olaf Kulczewski x3, Remigiusz Górski x2, Kacper Lenart, Cezary Kieliszewski, Wiktor Grabarek

Skład Górnika: Hubert Danielewicz - Mateusz Chojnacki, Szymon Wasicki, Borys Cichos, Kacper Lenart, Cezary Kieliszewski, Remigiusz Górski, Wiktor Grabarek, Marcel Roszak, Olaf Kulczewski, Mikołaj Kupczyk, Wiktor Czyszczewski, Dorian Ciesielski, Kacper Tomczak

Młodzik Starszy & Młodzik Młodszy

Górnik Konin - Dąbska Akademia Futbolu 4:6

Bramki dla Górnika: Hubert Ptak x2, Antoni Balcerzak, Jakub Wojciechowski

Skład Górnika: Wojciech Jucyk, Patryk Szatkowski - Franciszek Kasiorek, Antoni Balcerzak, Jakub Wojciechowski, Franciszek Królak, Maksymilian Łęt, Jakub Lewandowski, Hubert Ptak, Cezary Nowaczyk, Igor Jagodziński, Dorian Ciesielski, Kacper Andrzejewski, Kacper Szczap

Orlik Starszy

AP Reissa Konin - Górnik Konin 23:1

Skład Górnika: Mateusz Jaroszewski, Wojciech Spychała - Maksym Grontman, Kornel Nijakowski, Oskar Pawlak, Gabriel Ratajczyk, Franciszek Walczak, Oskar Juzala, Franciszek Weber, Milan Zbierski, Borys Zdulski

Orlik Młodszy I

Górnik Konin - Olimpia Koło 8:3

Bramki dla Górnika: Adam Fabiszak x3, Adrian Stasiński x2, Remigiusz Górecki, Filip Jakubowicz, Jakub Różański

Skład Górnika: Gracjan Krysztofowicz - Remigiusz Górecki, Jan Weber, Filip Jakubowicz, Oliwier Olejniczak, Adrian Stasiński, Jakub Różański, Jan Deleszkiewicz, Filip Bartczak, Adam Fabiszak

Górnik Konin II - Olimpia Koło II 16:0

Bramki dla Górnika: Nikodem Pawłowski x4, Amadeusz Pawłowski x3, Aleks Budziak x3, Aleksander Zieliński x3, Jakub Nowak x3

Skład Górnika: Gracjan Krysztofowicz - Mateusz Borowski, Jakub Nowak, Aleksander Zieliński, Aleks Budziak, Nikodem Pawłowski, Amadeusz Pawłowski, Kacper Grzelak, Szymon Stranc, Bartosz Kaźmierczak