Młodzież: Festiwal strzelecki młodych Górnikowców

9 spotkań rozegrany, 7 zwycięstw i 2 porażki, 81 strzelonych i 18 straconych to bilans kolejnego bardzo udanego weekendu w wykonaniu młodych zawodników Górnika Konin. Poniżej prezentujemy ich wyniki.

Junior Starszy

Górnik Konin - Polonia Środa Wlkp. 10:1

Bramki dla Górnika: Mikołaj Jakóbowski x2, Patryk Jezierski x2, Tomasz Słowiński, Mikołaj Modrzejewski, Igor Ludwiczak, Jakub Cierzniak, Marcel Woszczyński, Jakub Pluciński

Skład Górnika: Jakub Guźniczak - Jakub Pluciński, Jakub Pakulski (69' Adam Marciniak), Marcel Woszczyński, Patryk Jezierski, Jakub Cierzniak (65' Kamil Patrzykąt), Igor Ludwiczak, Mikołaj Modrzejewski (64' Jakub Nawrocki), Tomasz Słowiński, Marcel Bilski (60' Jakub Jaworski), Mikołaj Jakóbowski (69' Bartosz Głowacki)

Junior Młodszy

Górnik Konin - GOS Koźmin Wlkp. 20:0

Bramki dla Górnika: Fabian Sieradzki x7, Jakub Kwiatkowski x4, Kacper Babacz x3, Jakub Ficner x2, Igor Wałęsa, Kacper Szurgot, Tobiasz Janiak, Filip Krawiec

Skład Górnika: Kacper Nowak - Aleksander Wieroński (53' Miłosz Jarocki), Igor Wałęsa, Paweł Górniak (65' Gracjan Pakulski), Stanisław Januszek (70' Jakub Ficner) - Tobiasz Janiak (70' Jakub Hyży), Fabian Sieradzki, Szymon Szofer (60' Kacper Ficner), Jakub Kwiatkowski (53' Filip Krawiec) - Kacper Szurgot (60' Kamil Budziński), Kacper Babacz

Trampkarz Starszy

Górnik Konin - Centra Ostrów Wlkp. 7:0

Bramki dla Górnika: Maksymilian Kaczmarek x2, Adam Krzos x2, Szymon Jamrozik x2, Dawid Nowinowski

Skład Górnika: Dawid Chochenzy, Jakub Karczewski - Dawid Wróbel, Brajan Perliński, Filip Chorążka, Szymon Jamrozik, Wiktor Twardowski, Radosław Skibiński, Wiktor Rożewski, Adam Krzos, Mateusz Gajewski, Maksymilian Kaczmarek, Damian Głocki, Alan Szyszyński, Wiktor Szczap, Dawid Nowinowski, Jakub Gołza, Kamil Cybulski

Trampkarz Młodszy

Górnik Konin - Górnik Kłodawa 12:2

Bramki dla Górnika: Dominik Majewski x3, Jakub Domagalski x3, Kacper Kubiak x2, Kacper Muszyński, Piotr Kurach, Norbert Blim, Szymon Cieślak

Skład Górnika: Jakub Wasiak, Jordan Bilski - Wiktor Rojek, Hubert Gradecki, Kacper Muszyński, Jakub Piechocki, Norbert Szurgot, Nikodem Duczmal, Dominik Majewski, Piotr Kurach, Kacper Kubiak, Jakub Stamblewski, Miłosz Kubiak, Jakub Domagalski, Filip Kobyliński, Norbert Blim, Antoni Maciaszek, Szymon Cieślak

Młodzik Starszy

Oranje Konin - Górnik Konin 0:5

Bramki dla Górnika: Bartosz Bartczak x3, Szymon Zawierucha, Jędrzej Hańczewski

Skład Górnika: Borys Siwek - Jędrzej Hańczewski, Wiktor Substelny, Szymon Zawierucha, Gracjan Grabiński, Bartosz Kleśta, Antoni Wożniak, Bartosz Bartczak, Adam Napruszewski, Jakub Wojciechowski, Emirhan Dzhemaydin, Artur Kamiński, Mateusz Nijakowski, Wiktor Jakubowski, Cezary Nowaczyk

Młodzik Starszy & Młodzik Młodszy

Dragon Dzierzbin - Górnik Konin 1:9

Bramki dla Górnika: Cezary Nowaczyk x5, Marcel Roszak, Igor Jagodziński, Hubert Ptak, Franciszek Kasiorek

Skład Górnika: Patryk Szatkowski - Dorian Ciesielski, Antoni Balcerzak, Borys Cichos, Jakub Wojciechowski, Jakub Lewandowski, Maksymilian Łęt, Marcel Roszak, Cezary Nowaczyk, Kacper Szczap, Igor Jagodziński, Hubert Ptak, Franciszek Kasiorek, Kajetan Dworaczek, Wiktor Czyszczewski, Jakub Czajka, Jakub Bultrowicz, Kacper Andrzejewski

Młodzik Młodszy

Warta Rumin - Górnik Konin 0:9

Bramki dla Górnika: Kacper Lenart x3, Marcel Roszak x2, Szymon Wasicki, Olaf Kulczewski, Mikołaj Kupczyk, Jakub Lewandowski

Skład Górnika: Hubert Danielewicz - Mateusz Chojnacki, Szymon Wasicki, Borys Cichos, Kacper Lenart, Olaf Kulczewski, Cezary Kieliszewski, Remigiusz Górski, Wiktor Grabarek, Maksymilian Łęt, Mikołaj Kupczyk, Wiktor Czyszczewski, Jakub Lewandowski, Dorian Ciesielski, Marcel Roszak

Orlik Starszy

Oranje Konin - Górnik Konin 9:5

Bramki dla Górnika: Kacper Tomczak x2, Kornel Nijakowski, Milan Zbierski, Gabriel Ratajczyk

Skład Górnika: Wojciech Spychała, Mateusz Jaroszewski - Gabriel Ratajczyk, Franciszek Walczak, Franciszek Weber, Jan Weber, Milan Zbierski, Borys Zdulski, Maksym Grontman, Olaf Kulczewski, Kornel Nijakowski, Oskar Pawlak, Kacper Tomczak

Orlik Młodszy II

Tulisia Tuliszków - Górnik Konin II 5:4

Bramki dla Górnika: Szymon Stranc, Antoni Sikorski, Filip Stryganek, Mateusz Borowski

Skład Górnika: Marcel Muszyński - Bartosz Kaźmierczak, Mateusz Borowski, Sebastian Klamrzyński, Filip Stryganek, Hubert Janowski, Amadeusz Pawłowski, Antoni Sikorski, Kacper Grzelak, Szymon Stranc