Młodzież: Komplet wygranych

Pierwsze zwycięstwo w rozgrywkach zanotował Junior Starszy, który wysoko pokonał Krobiankę Krobia. Wyjazdowe zwycięstwo odniósł Junior Młodszy, który pokonał Astrę Krotoszyn 0:3. Niepokonany w ligowych zmaganiach jest wciąż Trampkarz Starszy. Podopieczni Dawida Dębowskiego pokonali w Jarocinie Jarotę 2:4. Trampkarz Młodszy pokonał Marcinki Kępno 7:5. W pierwszym ligowym spotkaniu Młodzik Młodszy pokonał GKS Rzgów 8:3.

Junior Starszy

Górnik Konin - Krobianka Krobia 6:0 Bramki dla Górnika: Kamil Lewandowski x2, Jakub Cierzniak, Dominik Lewandowski, Filip Kubicki, Patryk Jezierski

Skład Górnika: Jakub Guźniczak - Szymon Cyferkowski, Jakub Pakulski, Igor Ludwiczak (46' Filip Kubicki), Konrad Kujawa (75' Emil Łukasik), Alan Głodek (60' Patryk Jezierski), Kamil Lewandowski, Filip Stożek, Jakub Cierzniak (57' Jakub Waligóra), Dominik Lewandowski (63' Konrad Bączkiewicz), Marcel Bilski (63' Miłosz Lewandowski)

Junior Młodszy

Astra Krotoszyn - Górnik Konin 0:3 Bramki dla Górnika: Kacper Kaźmierczak, Filip Bąk, Jakub Pluciński

Skład Górnika: Jakub Matuszak - Michał Włodarczyk, Jakub Pluciński, Fabian Kołodziejczak, Tomasz Słowiński, Bartosz Szczygieł, Filip Bąk, Mikołaj Modrzejewski, Patryk Waliś, Jakub Rychter, Kacper Kaźmierczak, Fabian Grzelak, Maciej Ćwik, Bartosz Głowacki, Antoni Chmielewski, Hubert Andrzejewski, Jordan Droździewicz, Miłosz Różański

Trampkarz Starszy

Jarota Jarocin - Górnik Konin 2:4 Bramki dla Górnika: Kacper Osajda x2, Kacper Szurgot, Fabian Sieradzki

Skład Górnika: Bartosz Kubacki - Paweł Grzybowski, Igor Wałęsa, Dawid Raczyński, Stanisław Januszek, Kacper Szurgot, Kacper Osajda, Michał Michalski, Kacper Ficner, Fabian Sieradzki, Kacper Babacz, Jakub Kwiatkowski, Filip Krawiec, Jakub Ficner, Miłosz Jarocki, Mikołaj Wyborny

Trampkarz Młodszy

Marcinki Kępno - Górnik Konin 5:7 Bramki dla Górnika: Szymon Jamrozik x2, Dawid Wróbel, Adam Krzos, Wiktor Szczap, Miłosz Karmowski, Kacper Kubiak

Skład Górnika: Jakub Karczewski, Norbert Kobierski - Dawid Wróbel, Damian Głocki, Filip Chorążka, Alan Szyszyński, Szymon Jamrozik, Wiktor Rożewski, Adam Krzos, Wiktor Szczap, Miłosz Karmowski, Mateusz Kubiszewski, Kacper Kubiak, Radosław Skibiński, Jakub Stamblewski, Dominik Majewski, Oktawian Mrówczyński

Młodzik Młodszy

Górnik Konin - GKS Rzgów 8:3 Bramki dla Górnika: Kacper Szczap x2, Franciszek Królak, Gracjan Grabiński, Bartosz Kleśta, Mateusz Nijakowski, Nataniel Mrówczyński, Franciszek Kasiorek

Skład Górnika: Borys Siwek - Franciszek Królak, Szymon Zawierucha, Wiktor Raczyński, Wiktor Substelny, Emirhan Dzhemaydin, Gracjan Grabiński, Bartosz Kleśta, Jakub Wojciechowski, Kacper Szczap, Cezary Nowaczyk, Mateusz Nijakowski, Nataniel Mrówczyński, Franciszek Kasiorek