Młodzież: Komplet wygranych

Poniżej komplet wyników naszych drużyn młodzieżowych w rozgrywkach ligowych

Junior Starszy

Górnik Konin - Włókniarz Kalisz 2:1 Bramki dla Górnika: Patryk Jezierski, Dominik Lewandowski

Skład Górnika: Robert Skoczylas - Szymon Cyferkowski, Jakub Pakulski, Filip Kubicki, Igor Ludwiczak (54' Konrad Kujawa), Kamil Lewandowski, Patryk Jezierski, Miłosz Lewandowski (70' Tobiasz Tomaszewski), Jakub Cierzniak (54' Filip Stożek), Dominik Lewandowski, Marcel Bilski (85' Alan Głodek)

Junior Młodszy

Górnik Konin - Polonia Środa Wlkp. 1:0 Bramka dla Górnika: Miłosz Różański

Skład Górnika: Bartosz Kubacki, Jakub Matuszak - Jakub Pluciński, Fabian Kołodziejczak, Maciej Ćwik, Bartosz Szczygieł, Filip Bąk, Patryk Waliś, Tomasz Słowiński, Miłosz Różański, Kacper Kaźmierczak, Mikołaj Modrzejewski, Fabian Grzelak, Bartosz Głowacki, Mateusz Przybyła, Hubert Andrzejewski, Jordan Droździewicz, Maksymilian Wadelski

Trampkarz Starszy

Górnik Konin - Tur Turek 3:0 Bramki dla Górnika: Kacper Osajda x2, Kacper Babacz

Skład Górnika: Bartosz Kubacki - Paweł Grzybowski, Igor Wałęsa, Mikołaj Wyborny, Stanisław Januszek, Dawid Raczyński, Kacper Szurgot, Kacper Osajda, Kacper Ficner, Fabian Sieradzki, Kacper Babacz, Miłosz Jarocki, Dorian Dulaj, Jakub Ficner, Aleksy Staniszewski, Filip Krawiec, Michał Michalski

Trampkarz Młodszy

Górnik Konin - AT Krotoszyn 4:3 Bramki dla Górnika: Adam Krzos x2, Szymon Jamrozik, Maksymilian Kaczmarek

Skład Górnika: Jakub Karczewski, Kacper Staszak - Dawid Wróbel, Kamil Waszak, Damian Głocki, Filip Chorążka, Szymon Jamrozik, Maksymilian Kaczmarek, Radosław Skibiński, Wiktor Rożewski, Adam Krzos, Wiktor Szczap, Alan Szyszyński, Miłosz Karmowski, Mateusz Kubiszewski, Oskar Wejman, Oktawian Mrówczyński, Igor Szałecki

Młodzik Starszy

Górnik Kłodawa - Górnik Konin 0:4 Bramki dla Górnika: Kacper Kubiak x2, Piotr Kurach, Miłosz Kubiak

Skład Górnika: Miłosz Lewandowski, Jakub Wasiak, Maksymilian Maliński - Kamil Filipiak, Miłosz Kubiak, Antoni Maciaszek, Nikodem Duczmal, Kacper Kubiak, Dominik Majewski, Jakub Stamblewski, Norbert Blim, Bartosz Zawilski, Piotr Kurach, Mateusz Jaroń, Filip Kobyliński, Fabian Jezierski

Młodzik Młodszy

Górnik Konin - Piast Grodziec 3:0 Bramki dla Górnika: Gracjan Grabiński, Bartosz Kleśta, Jędrzej Hańczewski

Skład Górnika: Borys Siwek, Szymon Zawierucha, Wiktor Substelny, Gracjan Grabiński, Emirhan Dzhemaydin, Bartosz Kleśta, Franciszek Królak, Cezary Nowaczyk, Jędrzej Hańczewski, Kacper Szczap, Wiktor Raczyński, Bartosz Bartczak, Mikołaj Wróbel, Nataniel Mrówczyński, Jakub Wojciechowski, Bartosz Witkowski, Mateusz Nijakowski, Franciszek Kasiorek