Młodzież: Niepokonany Górnik

W miniony weekend drużyny młodzieżowe Górnika Konin odniosły kolejny komplet wygranych.

Junior Starszy

Jarota Jarocin - Górnik Konin 0:1 Bramka dla Górnika: Dominik Lewandowski

Skład Górnika: Jakub Guźniczak - Tobiasz Tomaszewski, Szymon Cyferkowski, Jakub Pakulski (75' Alan Głodek), Filip Kubicki, Igor Ludwiczak, Konrad Kujawa (60' Kamil Lewandowski), Filip Stożek, Patryk Jezierski (63' Dominik Lewandowski), Jakub Cierzniak, Marcel Bilski (79' Jakub Waligóra)

Junior Młodszy

Górnik Konin - Jarota Jarocin 1:0 Bramka dla Górnika: Miłosz Różański

Skład Górnika: Jakub Matuszak - Jakub Pluciński, Fabian Kołodziejczak (77' Maksymilian Wadelski), Bartosz Głowacki (78' Jordan Droździewicz), Maciej Ćwik (55' Michał Michalski), Bartosz Szczygieł, Filip Bąk (66' Paweł Grzybowski), Miłosz Różański, Fabian Grzelak (50' Michał Włodarczyk), Tomasz Słowiński, Kacper Kaźmierczak

Trampkarz Starszy

Górnik Konin - Włókniarz Kalisz 8:0 Bramki dla Górnika: Kacper Babacz x2, Kacper Ficner x2, Fabian Sieradzki x2, Jakub Kwiatkowski, Filip Krawiec

Skład Górnika: Bartosz Kubacki - Miłosz Jarocki, Igor Wałęsa, Michał Michalski, Stanisław Januszek, Dawid Raczyński, Kacper Szurgot, Kacper Osajda, Kacper Ficner, Fabian Sieradzki, Kacper Babacz, Filip Krawiec, Jakub Kwiatkowski, Jakub Ficner, Dorian Dulaj, Paweł Grzybowski

Trampkarz Młodszy

Górnik Konin - Włókniarz Kalisz 8:1 Bramki dla Górnika: Jakub Radwański x2, Adam Krzos x2, Dawid Wróbel, Mateusz Kubiszewski, Szymon Jamrozik, Wiktor Szczap

Skład Górnika: Kacper Staszak, Jakub Karczewski - Dawid Wróbel, Damian Głocki, Filip Chorążka, Alan Szyszyński, Maksymilian Kaczmarek, Miłosz Karmowski, Mateusz Kubiszewski, Oskar Wejman, Wiktor Twardowski, Igor Szałecki, Jakub Karczewski, Szymon Jamrozik, Radosław Skibiński, Wiktor Rożewski, Adam Krzos, Wiktor Szczap, Jakub Radwański

Młodzik Starszy

Wicher Dobra - Górnik Konin 0:7 Bramki dla Górnika: Norbert Blim x3, Kacper Kubiak x2, Mateusz Jaroń, Bartosz Kowalewski

Skład Górnika: Miłosz Lewandowski, Jakub Wasiak, Albert Kronowiecki, Maksymilian Maliński - Kamil Filipiak, Miłosz Kubiak, Kacper Kubiak, Dominik Majewski, Mateusz Jaroń, Jakub Stamblewski, Norbert Blim, Fabian Jezierski, Bartosz Kowalewski, Filip Kobyliński, Bartosz Zawilski, Norbert Szurgot, Fryderyk Rzepczyk, Antoni Rutkowski

Młodzik Młodszy

SKP Słupca - Górnik Konin 1:4 Bramki dla Górnika: Bartosz Bartczak x4

Skład Górnika: Borys Siwek - Jędrzej Hańczewski, Wiktor Substelny, Szymon Zawierucha, Emirhan Dzhemaydin, Gracjan Grabiński, Bartosz Kleśta, Franciszek Królak, Cezary Nowaczyk, Jakub Wojciechowski, Mikołaj Wróbel, Mateusz Nijakowski, Nataniel Mrówczyński, Kacper Szczap, Wiktor Raczyński, Bartosz Bartczak, Franciszek Kasiorek, Bartosz Witkowski