Młodzież: Podsumowanie minionego weekendu

W miniony weekend drużyny młodzieżowe rozegrały swoje potkania w ramach rozgrywek ligowych. Poniżej komplet ich wyników.

Junior Starszy

Górnik Konin - Marcinki Kępno 1:5

Bramka dla Górnika: Jakub Pluciński

Skład Górnika: Robert Skoczylas - Jakub Pluciński, Jakub Pakulski, Marcel Woszczyński (46' Jakub Nawrocki), Patryk Jezierski, Mikołaj Jakóbowski (77' Kamil Patrzykąt), Jakub Cierzniak, Igor Ludwiczak, Tomasz Słowiński, Adam Marciniak (65' Bartosz Głowacki), Marcel Bilski (46' Jakub Jaworski)

Junior Młodszy

Górnik Konin - Górnik Kłodawa 6:3

Bramki dla Górnika: Igor Wałęsa, Kamil Budziński, Fabian Sieradzki, Kacper Babacz, Paweł Grzybowski, Tobiasz Janiak

Skład Górnika: Kacper Nowak - Aleksander Wieroński (65' Bartosz Olejniczak), Igor Wałęsa (78' Paweł Górniak), Dawid Raczyński, Stanisław Januszek (78' Michał Michalski), Paweł Grzybowski, Szymon Szofer (70' Gracjan Pakulski), Fabian Sieradzki, Jakub Kwiatkowski (55' Tobiasz Janiak), Kamil Budziński (55' Kacper Ficner), Kacper Babacz (78' Adam Gaca)

Trampkarz Starszy

Victoria Września - Górnik Konin 0:0

Skład Górnika: Jakub Radwański, Dawid Chochenzy - Dawid Wróbel, Damian Głocki, Filip Chorążka, Wiktor Twardowski, Wiktor Rożewski, Adam Krzos, Wiktor Szczap, Maksymilian Kaczmarek, Jakub Gołza, Kamil Cybulski, Brajan Perliński, Alan Szyszyński, Szymon Jamrozik, Radosław Skibiński, Dawid Nowinowski, Kacper Urbański

Trampkarz Młodszy

KKS Kalisz - Górnik Konin 3:2

Bramki dla Górnika: Norbert Blim x2

Skład Górnika: Jakub Wasiak, Miłosz Lewandowski - Wiktor Rojek, Hubert Gradecki, Kacper Muszyński, Jakub Piechocki, Norbert Szurgot, Nikodem Duczmal, Dominik Majewski, Bartosz Molenda, Jakub Stamblewski, Antoni Maciaszek, Igor Lewandowski, Łukasz Aniszewski, Filip Kobyliński, Jakub Domagalski, Norbert Blim, Miłosz Juzala

Młodzik Starszy

FA Leszno - Górnik Konin 0:1

Bramka dla Górnika: Szymon Zawierucha

Skład Górnika: Borys Siwek - Jędrzej Hańczewski, Wiktor Substelny, Szymon Zawierucha, Emirhan Dzhemaydin, Gracjan Grabiński, Antoni Wożniak, Bartosz Bartczak, Adam Napruszewski, Jakub Wojciechowski, Artur Kamiński, Mateusz Nijakowski, Bartosz Kleśta, Wiktor Jakubowski, Cezary Nowaczyk

Młodzik Młodszy

LKS Ślesin - Górnik Konin 1:4

Bramki dla Górnika: Wiktor Grabarek x2, Cezary Kieliszewski, Kacper Lenart

Skład Górnika: Hubert Danielewicz - Mateusz Chojnacki, Szymon Wasicki, Borys Cichos, Kacper Lenart, Olaf Kulczewski, Cezary Kieliszewski, Remigiusz Górski, Wiktor Grabarek, Mikołaj Kupczyk, Jakub Lewandowski, Dorian Ciesielski, Marcel Roszak

Młodzik Starszy & Młodzik Młodszy

Olimpia Koło - Górnik Konin 3:4

Skład Górnika: Patryk Szatkowski, Wojciech Jucyk - Antoni Balcerzak, Jakub Wojciechowski, Kacper Szczap, Mateusz Nijakowski, Maksymilian Łęt, Jakub Lewandowski, Hubert Ptak, Cezary Nowaczyk, Igor Jagodziński, Kacper Andrzejewski, Franciszek Kasiorek, Wiktor Czyszczewski, Dorian Ciesielski

Orlik Starszy

Górnik Konin - GKS Sompolno 3:6

Bramki dla Górnika: Maksym Grontman, Wiktor Grabarek, Franciszek Walczak

Skład Górnika: Mateusz Jaroszewski, Wojciech Spychała - Wiktor Grabarek, Maksym Grontman, Oskar Juzala, Olaf Kulczewski, Kornel Nijakowski, Oskar Pawlak, Michał Macniak, Gabriel Ratajczyk, Marcel Roszak, Kacper Tomczak, Franciszek Weber, Jan Weber, Milan Zbierski, Borys Zdulski, Franciszek Walczak

Orlik Młodszy

LKS Ślesin - Górnik Konin 5:6

Bramki dla Górnika: Adam Fabiszak x2, Remigiusz Górecki, Jan Deleszkiewicz, dwa trafienia samobójcze LKS Ślesin

Skład Górnika: Gracjan Krysztofowicz - Remigiusz Górecki, Jan Deleszkiewicz, Filip Jakubowicz, Filip Bartczak, Adam Fabiszak, Jakub Nowak, Jan Weber, Oliwier Olejniczak, Adrian Stasiński

Polonus Kazimierz Biskupi - Górnik Konin II 2:20

Bramki dla Górnika: Filip Stryganek x6, Aleks Budziak x6, Nikodem Pawłowski x4, Aleksander Zieliński x3, Amadeusz Pawłowski

Skład Górnika: Marcel Muszyński - Aleksander Zieliński, Filip Stryganek, Amadeusz Pawłowski, Aleks Budziak, Nikodem Pawłowski, Kacper Grzelak, Szymon Stranc, Bartosz Kaźmierczak, Hubert Janowski