Młodzież: Pracowity długi weekend

Dla części naszych drużyn młodzieżowych był to pracowity długi weekend majowy. Niektóre ekipy rozegrały po dwa spotkania. Poniżej prezentujemy ich wyniki.

01.05.19

Junior Młodszy

Górnik Konin - SKP Słupca 1:3

Bramka dla Górnika: Bartosz Głowacki

Skład Górnika: Jakub Matuszak (46' Jakub Radwański) - Jakub Pluciński, Mateusz Przybyła, Fabian Grzelak (60' Jakub Rychter), Maciej Ćwik, Mikołaj Modrzejewski (75' Hubert Andrzejewski), Filip Bąk, Bartosz Głowacki (80' Szymon Koźmiński), Patryk Waliś, Tomasz Słowiński, Kacper Kaźmierczak (54' Miłosz Różański)

Trampkarz Starszy

Górnik Konin - Ostrovia Ostrów Wlkp. 8:0

Bramki dla Górnika: Fabian Sieradzki x3, Jakub Kwiatkowski x2, Kacper Babacz, Dawid Raczyński, Jakub Ficner

Skład Górnika: Bartosz Kubacki, Kacper Nowak - Igor Wałęsa, Dawid Raczyński, Stanisław Januszek, Kacper Szurgot, Kacper Osajda, Fabian Sieradzki, Jakub Kwiatkowski, Kacper Babacz, Kamil Budziński, Miłosz Jarocki, Kacper Ficner, Filip Cegielski, Filip Krawiec, Aleksy Staniszewski, Jakub Ficner, Szymon Szofer

Trampkarz Młodszy

Górnik Konin - SKP Słupca 10:1

Bramki dla Górnika: Szymon Jamrozik x5, Adam Krzos x3, Wiktor Szczap, Radosław Skibiński

Skład Górnika: Kacper Staszak, Jakub Karczewski - Dawid Wróbel, Łukasz Pietras, Damian Głocki, Filip Chorążka, Szymon Jamrozik, Wiktor Twardowski, Radosław Skibiński, Wiktor Rożewski, Adam Krzos, Wiktor Szczap, Miłosz Karmowski, Szymon Posiłek, Kacper Urbański

04.05.19

Junior Starszy

Stal Pleszew - Górnik Konin 4:0

Skład Górnika: Robert Skoczylas - Tobiasz Tomaszewski, Jakub Pakulski, Emil Łukasik, Igor Ludwiczak, Konrad Kujawa, Gracjan Kałecki, Patryk Jezierski, Jakub Cierzniak, Konrad Bączkiewicz, Marcel Bilski

Junior Młodszy

Górnik Konin - Polonia Środa Wlkp. 1:0

Bramka dla Górnika: Miłosz Różański

Skład Górnika: Jakub Matuszak - Maksymilian Wadelski, Jakub Pluciński, Fabian Grzelak (57' Miłosz Różański), Maciej Ćwik, Filip Bąk, Mikołaj Modrzejewski (85' Jakub Rychter), Bartosz Głowacki, Patryk Waliś, Tomasz Słowiński, Kacper Kaźmierczak (75' Jordan Droździewicz)

Trampkarz Starszy

Górnik Konin - Tur Turek 4:0

Bramki dla Górnika: Fabian Sieradzki, Kacper Osajda, Kacper Babacz, Jakub Ficner

Skład Górnika: Bartosz Kubacki, Kacper Nowak - Paweł Grzybowski, Igor Wałęsa, Dawid Raczyński, Stanisław Januszek, Kacper Osajda, Kacper Ficner, Fabian Sieradzki, Jakub Kwiatkowski, Kacper Babacz, Szymon Szofer, Filip Cegielski, Filip Krawiec, Kamil Budziński, Miłosz Jarocki, Aleksy Staniszewski, Jakub Ficner

Trampkarz Młodszy

Górnik Konin - AT Krotoszyn 2:0

Bramki dla Górnika: Szymon Jamrozik x2

Skład Górnika: Kacper Staszak, Jakub Karczewski - Dawid Wróbel, Łukasz Pietras, Damian Głocki, Filip Chorążka, Szymon Jamrozik, Wiktor Twardowski, Radosław Skibiński, Adam Krzos, Wiktor Szczap, Szymon Posiłek, Wiktor Rożewski, Miłosz Karmowski, Kacper Urbański