Młodzież: Trampkarz Starszy mistrzem rozgrywek

Poniżej prezentujemy komplet wyników drużyn młodzieżowych z ostatniego weekendu. Drużyna Trampkarza Starszego zapewniła sobie mistrzostwo w rozgrywkach na kolejkę przed zakończeniem. Zwycięstwo pozwoli im zagrać w barażach o CLJ.

Junior Starszy

Polonia Leszno - Górnik Konin 3:2 Bramki dla Górnika: Dominik Lewandowski, Patryk Jezierski

Skład Górnika: Jakub Guźniczak - Szymon Cyferkowski, Jakub Pakulski, Igor Ludwiczak, Konrad Kujawa, Mikołaj Karbowy (46' Jakub Cierzniak), Kamil Lewandowski, Jakub Waligóra, Patryk Jezierski, Dominik Lewandowski, Marcel Bilski (65' Miłosz Lewandowski)

Junior Młodszy

Górnik Konin - AP Ostrzeszów 3:2 Bramki dla Górnika: Kacper Kaźmierczak, Patryk Waliś, Miłosz Różański

Skład Górnika: Jakub Matuszak - Jakub Pluciński, Fabian Kołodziejczak, Michał Włodarczyk (60' Mateusz Przybyła), Maciej Ćwik, Bartosz Szczygieł, Filip Bąk (55' Maksymilian Wadelski), Patryk Waliś, Tomasz Słowiński, Miłosz Różański (77' Hubert Andrzejewski), Kacper Kaźmierczak (75' Jordan Droździewicz)

Trampkarz Starszy

Górnik Konin - UKS FA Ostrów Wlkp. 13:1 Bramki dla Górnika: Kacper Babacz x7, Kacper Szurgot x2, Kacper Osajda x2, Fabian Sieradzki, Jakub Kwiatkowski

Skład Górnika: Bartosz Kubacki - Paweł Grzybowski, Igor Wałęsa, Dawid Raczyński, Stanisław Januszek, Mikołaj Wyborny, Kacper Szurgot, Kacper Osajda, Kacper Ficner, Fabian Sieradzki, Kacper Babacz, Miłosz Jarocki, Jakub Radwański, Filip Krawiec, Jakub Ficner, Aleksy Staniszewski, Jakub Kwiatkowski

Trampkarz Młodszy

Górnik Konin - Warta Poznań 0:1

Skład Górnika: Jakub Radwański, Jakub Karczewski - Dawid Wróbel, Kamil Waszak, Damian Głocki, Filip Chorążka, Szymon Jamrozik, Radosław Skibiński, Wiktor Rożewski, Adam Krzos, Wiktor Szczap, Wiktor Twardowski, Alan Szyszyński, Maksymilian Kaczmarek, Miłosz Karmowski, Mateusz Kubiszewski, Oskar Wejman, Igor Szałecki

Młodzik Młodszy

Górnik Konin - Oranje Konin 4:1 Bramki dla Górnika: Bartosz Bartczak x3, Franciszek Królak

Skład Górnika: Borys Siwek - Jędrzej Hańczewski, Wiktor Substelny, Szymon Zawierucha, Emirhan Dzhemaydin, Gracjan Grabiński, Bartosz Kleśta, Franciszek Królak, Bartosz Bartczak, Jakub Wojciechowski, Mikołaj Wróbel, Mateusz Nijakowski, Kacper Szczap, Wiktor Raczyński, Franciszek Kasiorek, Cezary Nowaczyk, Bartosz Witkowski