Młodzież: Udany weekend drużyn młodzieżowych

6 zwycięstw i 1 porażkę zanotowały młodzieżowe drużyny Górnika Konin, które swoje rozgrywki toczą w systemie ligowym.

Junior Starszy

Górnik Konin - Polonia Środa Wlkp. 7:0

Bramki dla Górnika: Jakub Cierzniak x3, Patryk Jezierski x2, Igor Ludwiczak, Emil Łukasik

Skład Górnika: Robert Skoczylas - Tobiasz Tomaszewski, Jakub Pakulski, Igor Ludwiczak, Konrad Kujawa, Alan Głodek, Filip Stożek (75' Emil Łukasik), Patryk Jezierski, Mikołaj Karbowy (70' Gracja Kałecki), Jakub Cierzniak (81' Konrad Bączkiewicz), Marcel Bilski

Junior Młodszy

Górnik Konin - Ostrovia Ostrów Wlkp. 1:2

Bramka dla Górnika: Patryk Waliś

Skład Górnika: Jakub Matuszak, Jakub Radwański - Maksymilian Wadelski, Jakub Pluciński, Fabian Grzelak, Maciej Ćwik, Miłosz Różański, Bartosz Głowacki, Patryk Waliś, Tomasz Słowiński, Jakub Rychter, Kacper Kaźmierczak, Fabian Kołodziejczak, Hubert Andrzejewski, Bartosz Szczygieł, Filip Bąk, Jordan Droździewicz, Szymon Koźmiński

Trampkarz Starszy

Górnik Konin - Polonia Środa Wlkp. 7:2

Bramki dla Górnika: Kacper Babacz x3, Fabian Sieradzki x2, Dawid Raczyński, Igor Wałęsa

Skład Górnika: Bartosz Kubacki, Kacper Nowak - Paweł Grzybowski, Igor Wałęsa, Dawid Raczyński, Stanisław Januszek, Kacper Szurgot, Michał Michalski, Kacper Osajda, Fabian Sieradzki, Kacper Babacz, Kamil Budziński, Filip Cegielski, Filip Krawiec, Miłosz Jarocki, Aleksy Staniszewski, Jakub Ficner, Szymon Szofer

Trampkarz Młodszy

Górnik Konin - Ostrovia Ostrów Wlkp. 5:1

Bramki dla Górnika: Szymon Jamrozik x2, Wiktor Szczap, Filip Chorążka, Adam Krzos

Skład Górnika: Jakub Radwański, Jakub Karczewski - Kacper Staszak, Damian Głocki, Dawid Wróbel, Filip Charążka, Alan Szyszyński, Kacper Urbański, Łukasz Pietras, Wiktor Szczap, Radosław Skibiński, Wiktor Twardowski, Miłosz Karmowski, Wiktor Rożewski, Oskar Wejman, Adam Krzos, Szymon Jamrozik

Młodzik Starszy

Górnik Konin - Oranje Konin 1:0

Bramka dla Górnika: Piotr Kurach

Skład Górnika: Miłosz Lewandowski, Jakub Wasiak, Maksymilian Maliński - Jakub Piechocki, Norbert Szurgot, Kacper Kubiak, Piotr Kurach, Dominik Majewski, Jakub Stamblewski, Norbert Blim, Nikodem Duczmal, Kamil Filipiak, Miłosz Kubiak, Bartosz Kowalewski, Igor Lewandowski, Antoni Maciaszek, Mateusz Jaroń, Fabian Jezierski

Młodzik Młodszy

Akademia Reissa Konin - Górnik Konin 1:2

Skład Górnika: Borys Siwek - Jędrzej Hańczewski, Wiktor Substelny, Szymon Zawierucha, Gracjan Grabiński, Artur Kamiński, Bartosz Kleśta, Franciszek Królak, Bartosz Bartczak, Jakub Wojciechowski, Emirhan Dzhemaydin, Mateusz Nijakowski, Kacper Szczap, Hubert Ptak, Franciszek Kasiorek, Antoni Balcerzak, Jakub Czajka

Orlik Starszy

Warta Kramsk - Górnik Konin 1:13

Skład Górnika: Hubert Danielewicz - Kacper Lenart, Mateusz Chojnacki, Remigiusz Górski, Szymon Wasicki, Olaf Kulczewski, Cezary Kieliszewski, Wiktor Grabarek, Mikołaj Kupczyk, Maksymilian Łęt, Kajetan Dworaczek