Młodzież: Wyniki weekendowych spotkań

Remisem 3:3 zakończyło się spotkanie Juniora Starszego w Rawiczu, gdzie mierzyli się z miejscową Rawią. Porażką 2:3 zakończyło się spotkanie Juniora Młodszego z Włókniarzem Kalisz. Trampkarz Starszy pokonał w derbowym pojedynku zespół Oranje Konin 7:0. Trampkarz Starszy pokonał Victorię Września 3:0. Od zwycięstwa z SKP Słupca 2:0 zaczął rozgrywki Młodzik Starszy.

Junior Starszy

Rawia Rawicz - Górnik Konin 3:3 Bramki dla Górnika: Kamil Lewandowski x2, Dominik Lewandowski

Skład Górnika: Damian Wojciechowski - Szymon Cyferkowski, Jakub Pakulski (45' Miłosz Lewandowski), Igor Ludwiczak (45' Filip Kubicki), Konrad Kujawa (71' Jakub Waligóra), Alan Głodek (70' Tobiasz Tomaszewski), Kamil Lewandowski, Filip Stożek, Jakub Cierzniak (57' Patryk Jezierski), Dominik Lewandowski (58' Konrad Bączkiewicz), Marcel Bilski

Junior Młodszy

Górnik Konin - Włókniarz Kalisz 2:3 Bramki dla Górnika: Jakub Pluciński x2

Skład Górnika: Jakub Matuszak, Bartosz Kubacki - Michał Włodarczyk, Jakub Pluciński, Fabian Kołodziejczak, Filip Bąk, Bartosz Szczygieł, Jakub Rychter, Mikołaj Modrzejewski, Patryk Waliś, Tomasz Słowiński, Kacper Kaźmierczak, Bartosz Głowacki, Maciej Ćwik, Fabian Grzelak, Miłosz Różański, Jordan Droździewicz, Mateusz Przybyła

Trampkarz Starszy

Górnik Konin - Oranje Konin 7:0 Bramki dla Górnika: Fabian Sieradzki x3, Kacper Babacz x2, Kacper Osajda, trafienie samobójcze

Skład Górnika: Bartosz Kubacki, Jakub Radwański - Paweł Grzybowski, Igor Wałęsa, Dawid Raczyński, Stanisław Januszek, Michał Michalski, Kacper Osajda, Kacper Szurgot, Kacper Ficner, Fabian Sieradzki, Kacper Babacz, Jakub Ficner, Miłosz Jarocki, Filip Krawiec, Jakub Kwiatkowski, Aleksy Staniszewski, Mikołaj Wyborny

Trampkarz Młodszy

Górnik Konin - Victoria Września 3:0 Bramki dla Górnika: Adam Krzos, Radosław Skibiński, Szymon Jamrozik

Skład Górnika: Jakub Radwański, Jakub Karczewski - Dawid Wróbel, Kamil Waszak, Damian Głocki, Filip Chorążka, Szymon Jamrozik, Radosław Skibiński, Wiktor Rożewski, Adam Krzos, Wiktor Szczap, Mateusz, Alan Szyszyński, Maksymilian Kaczmarek, Miłosz Karmowski, Oskar Wejman, Oktawian Mrówczyński

Młodzik Starszy

SKP Słupca - Górnik Konin 0:2

Skład Górnika: Miłosz Lewandowski, Jakub Wasiak - Kamil Filipiak, Miłosz Kubiak, Dominik Majewski, Antoni Maciaszek, Kacper Kubiak, Jakub Stamblewski, Norbert Blim, Fabian Jezierski, Bartosz Kowalewski, Filip Kobyliński, Gracjan Grabiński, Nikodem Duczmal, Antoni Rutkowski, Mateusz Jaroń, Jędrzej Hańczewski, Szymon Gorzelańczyk