Pelikan mocniejszy w czwartym sparingu

Porażką 2:1 zakończył się piątkowy sparing Górnika Konin z Pelikanem Łowicz. Spotkanie rozgrywane było w 3 tercjach po 30 minut.

Pelikan na prowadzenie wysunął się już podczas trwania pierwszej tercji, która ostatecznie zakończyła się wygraną gospodarzy 2:0. W drugiej tercji bramkę dla naszego zespołu z rzutu wolnego zdobył Taras Yavorskyy. W trzeciej tercji bramki już nie padły.

W spotkaniu z różnych przyczyn udziału wziąć nie mogli Dawid Przybyszewski, Krystian Sobieraj, Mikołaj Karbowy oraz Mateusz Augustyniak.

Kolejne spotkanie sparingowe Górnik rozegra za tydzień w sobotę. Rywalem biało-niebieskich będzie drużyna Zjednoczonych Stryków, a mecz rozegrany zostanie o godz. 16:00 w Poddębicach.

Skład Górnika: Mateusz Koliński - Bartosz Świderski, Łukasz Derbich, Maciej Rojewski, Robert Jędras, Maciej Adamczewski, Sebastian Antas, Taras Yavorskyy, Aleks Sieradzki, Mateusz Majer, zawodnik testowany.

Ponadto zagrali: Dawid Kołodziejczak, Filip Stożek, Kamil Lewandowski, Paweł Błaszczak oraz Dawid Śnieg.