Pewne zwycięstwo z czwartoligowcem

Wygraną 6:3 zakończył się środowy sparing Górnika Konin z czwartoligowym LKS Gołuchów.

LKS objął prowadzenie już w 1. minucie spotkanie. Pięć minut później wyrównał testowany napastnik. W 8. minucie zawodnik z Gołuchowa wykorzystał błąd konińskiej defensywy i zdobył bramkę z połowy boiska. Wyrównanie w 11. minucie po raz kolejny przyniósł zawodnik testowany. Ten sam zawodnik strzelił też trzecią bramkę dla Górnika w 15. minucie. Przed przerwa na listę strzelców wpisali się jeszcze Aleks Sieradzki i Taras Yavorskyy.

W drugiej części gry Mateusz Majer dołożył szóste trafienie. Zespół z Gołuchowa zdołał odpowiedzieć tylko jednym golem.

Skład I połowa: Dawid Kołodziejczak - Mateusz Augustyniak, Dawid Śnieg, Robert Jędras, zawodnik testowany I, Taras Yavorskyy, Maciej Adamczewski, Aleks Sieradzki, Mateusz Majer, Dawid Przybyszewski, zawodnik testowany II.

Skład II połowa: Mateusz Koliński - Maciej Rojewski, Dawid Śnieg (77' Patryk Szymaniak), Łukasz Derbich, Mateusz Augustyniak (65' zawodnik testowany I), Maciej Adamczewski, Sebastian Antas, Filip Stożek, Mateusz Majer, Dawid Przybyszewski, Paweł Błaszczak.