Rezerwy Pogoni zawitają do Konina

Już w najbliższą sobotę Górnik Konin zmierzy się z zespołem rezerw Pogoni Szczecin. Obecny sezon w wykonaniu Pogoni jest dużo słabszy od tych co pokazywali w latach ubiegłych. Po rozegraniu 13 kolejek mają na koncie 7 punktów i plasują się na 17 pozycji w ligowej tabeli. Wyprzedzają jedynie Chemika Bydgoszcz, którego pokonali w ostatniej kolejce 2:0. Najlepszym strzelcem zespołu jest Sebastian Kowalczyk, który zdobył 2 bramki. Kowalczyk wystąpił jednak w III lidze w zaledwie 2 meczach. Więcej występów notuje na poziomie Ekstraklasy.

Ostatnie spotkanie z Pogonią II Szczecin rozegrane zostało w Koninie 31 maja br. Górą w tamtym spotkaniu byli biało-niebiescy, którzy pokonali Szczecinian 3:0 po bramkach Macieja Adamczewskiego, Aleksa Sieradzkiego oraz Krystiana Robaka.

Spotkanie Górnik Konin - Pogoń II Szczecin rozegrane zostanie w sobotę 3 listopada o godz. 13:00 w Koninie na stadionie im. Złotej Jedenastki Kazimierza Górskiego. Arbitrem głównym spotkania będzie Maciej Martyniuk z Poznania.

W pozostałych spotkaniach zmierzą się:

Wda Świecie - Lech II Poznań             sobota 12:00

Jarota Jarocin - Chemik Bydgoszcz    sobota 14:00

Wierzyca Pelplin - Gwardia Koszalin   sobota 14:00

Świt Skolwin - Polonia Środa Wlkp.     sobota 14:00

Kotwica Kołobrzeg - KKS Kalisz          sobota 17:00

Bałtyk Gdynia - KP Starogard             sobota 17:00

Bałtyk Koszalin - Mieszko Gniezno     niedziela 12:00

Radunia Stężyca - Sokół Kleczew      niedziela 13:00

fot. LM.pl