Terminarz rundy jesiennej

Poznaliśmy terminarz rundy jesiennej sezonu 2019/2020. Piłkarze Górnika do rozgrywek ligowych wrócą 3 lub 4 sierpnia. Na początek rozgrywek biało-niebieskich czeka wyjazd do Stężycy na spotkanie z Radunią. Zmagania w rundzie jesiennej potrwają do 16 listopada, kiedy to Górnik podejmować będzie Sokoła Kleczew.

Terminarz:

Kolejka 1 - 3-4 sierpnia
Unia Janikowo - Bałtyk Gdynia
Chemik Police - Świt Skolwin (Szczecin)
Sokół Kleczew - Bałtyk Koszalin
Radunia Stężyca - Górnik Konin
Polonia Środa Wielkopolska - Mieszko Gniezno
Pogoń II Szczecin - Gwardia Koszalin
Nielba Wągrowiec - KP Starogard Gdański
Grom Nowy Staw - KKS 1925 Kalisz
Kotwica Kołobrzeg - Jarota Jarocin

Kolejka 2 - 10-11 sierpnia
Bałtyk Gdynia - Jarota Jarocin
KKS 1925 Kalisz - Kotwica Kołobrzeg
KP Starogard Gdański - Grom Nowy Staw
Gwardia Koszalin - Nielba Wągrowiec
Mieszko Gniezno - Pogoń II Szczecin
Górnik Konin - Polonia Środa Wielkopolska
Bałtyk Koszalin - Radunia Stężyca
Świt Skolwin (Szczecin) - Sokół Kleczew
Unia Janikowo - Chemik Police

Kolejka 3 - 15 sierpnia
Chemik Police - Bałtyk Gdynia
Sokół Kleczew - Unia Janikowo
Radunia Stężyca - Świt Skolwin (Szczecin)
Polonia Środa Wielkopolska - Bałtyk Koszalin
Pogoń II Szczecin - Górnik Konin
Nielba Wągrowiec - Mieszko Gniezno
Grom Nowy Staw - Gwardia Koszalin
Kotwica Kołobrzeg - KP Starogard Gdański
Jarota Jarocin - KKS 1925 Kalisz

Kolejka 4 - 17-18 sierpnia
Bałtyk Gdynia - KKS 1925 Kalisz
KP Starogard Gdański - Jarota Jarocin
Gwardia Koszalin - Kotwica Kołobrzeg
Mieszko Gniezno - Grom Nowy Staw
Górnik Konin - Nielba Wągrowiec
Bałtyk Koszalin - Pogoń II Szczecin
Świt Skolwin (Szczecin) - Polonia Środa Wielkopolska
Unia Janikowo - Radunia Stężyca
Chemik Police - Sokół Kleczew

Kolejka 5 - 24-25 sierpnia
Sokół Kleczew - Bałtyk Gdynia
Radunia Stężyca - Chemik Police
Polonia Środa Wielkopolska - Unia Janikowo
Pogoń II Szczecin - Świt Skolwin (Szczecin)
Nielba Wągrowiec - Bałtyk Koszalin
Grom Nowy Staw - Górnik Konin
Kotwica Kołobrzeg - Mieszko Gniezno
Jarota Jarocin - Gwardia Koszalin
KKS 1925 Kalisz - KP Starogard Gdański

Kolejka 6 - 31 sierpnia-1 września
Bałtyk Gdynia - KP Starogard Gdański
Gwardia Koszalin - KKS 1925 Kalisz
Mieszko Gniezno - Jarota Jarocin
Górnik Konin - Kotwica Kołobrzeg
Bałtyk Koszalin - Grom Nowy Staw
Świt Skolwin (Szczecin) - Nielba Wągrowiec
Unia Janikowo - Pogoń II Szczecin
Chemik Police - Polonia Środa Wielkopolska
Sokół Kleczew - Radunia Stężyca

Kolejka 7 - 7-8 września
Radunia Stężyca - Bałtyk Gdynia
Polonia Środa Wielkopolska - Sokół Kleczew
Pogoń II Szczecin - Chemik Police
Nielba Wągrowiec - Unia Janikowo
Grom Nowy Staw - Świt Skolwin (Szczecin)
Kotwica Kołobrzeg - Bałtyk Koszalin
Jarota Jarocin - Górnik Konin
KKS 1925 Kalisz - Mieszko Gniezno
KP Starogard Gdański - Gwardia Koszalin

Kolejka 8 - 14-15 września
Bałtyk Gdynia - Gwardia Koszalin
Mieszko Gniezno - KP Starogard Gdański
Górnik Konin - KKS 1925 Kalisz
Bałtyk Koszalin - Jarota Jarocin
Świt Skolwin (Szczecin) - Kotwica Kołobrzeg
Unia Janikowo - Grom Nowy Staw
Chemik Police - Nielba Wągrowiec
Sokół Kleczew - Pogoń II Szczecin
Radunia Stężyca - Polonia Środa Wielkopolska

Kolejka 9 - 21-22 września
Polonia Środa Wielkopolska - Bałtyk Gdynia
Pogoń II Szczecin - Radunia Stężyca
Nielba Wągrowiec - Sokół Kleczew
Grom Nowy Staw - Chemik Police
Kotwica Kołobrzeg - Unia Janikowo
Jarota Jarocin - Świt Skolwin (Szczecin)
KKS 1925 Kalisz - Bałtyk Koszalin
KP Starogard Gdański - Górnik Konin
Gwardia Koszalin - Mieszko Gniezno

Kolejka 10 - 28-29 września
Bałtyk Gdynia - Mieszko Gniezno
Górnik Konin - Gwardia Koszalin
Bałtyk Koszalin - KP Starogard Gdański
Świt Skolwin (Szczecin) - KKS 1925 Kalisz
Unia Janikowo - Jarota Jarocin
Chemik Police - Kotwica Kołobrzeg
Sokół Kleczew - Grom Nowy Staw
Radunia Stężyca - Nielba Wągrowiec
Polonia Środa Wielkopolska - Pogoń II Szczecin

Kolejka 11 - 5-6 października
Pogoń II Szczecin - Bałtyk Gdynia
Nielba Wągrowiec - Polonia Środa Wielkopolska
Grom Nowy Staw - Radunia Stężyca
Kotwica Kołobrzeg - Sokół Kleczew
Jarota Jarocin - Chemik Police
KKS 1925 Kalisz - Unia Janikowo
KP Starogard Gdański - Świt Skolwin (Szczecin)
Gwardia Koszalin - Bałtyk Koszalin
Mieszko Gniezno - Górnik Konin

Kolejka 12 - 12-13 października
Bałtyk Gdynia - Górnik Konin
Bałtyk Koszalin - Mieszko Gniezno
Świt Skolwin (Szczecin) - Gwardia Koszalin
Unia Janikowo - KP Starogard Gdański
Chemik Police - KKS 1925 Kalisz
Sokół Kleczew - Jarota Jarocin
Radunia Stężyca - Kotwica Kołobrzeg
Polonia Środa Wielkopolska - Grom Nowy Staw
Pogoń II Szczecin - Nielba Wągrowiec

Kolejka 13 - 19-20 października
Nielba Wągrowiec - Bałtyk Gdynia
Grom Nowy Staw - Pogoń II Szczecin
Kotwica Kołobrzeg - Polonia Środa Wielkopolska
Jarota Jarocin - Radunia Stężyca
KKS 1925 Kalisz - Sokół Kleczew
KP Starogard Gdański - Chemik Police
Gwardia Koszalin - Unia Janikowo
Mieszko Gniezno - Świt Skolwin (Szczecin)
Górnik Konin - Bałtyk Koszalin

Kolejka 14 - 26-27 października
Bałtyk Gdynia - Bałtyk Koszalin
Świt Skolwin (Szczecin) - Górnik Konin
Unia Janikowo - Mieszko Gniezno
Chemik Police - Gwardia Koszalin
Sokół Kleczew - KP Starogard Gdański
Radunia Stężyca - KKS 1925 Kalisz
Polonia Środa Wielkopolska - Jarota Jarocin
Pogoń II Szczecin - Kotwica Kołobrzeg
Nielba Wągrowiec - Grom Nowy Staw

Kolejka 15 - 2-3 listopada
Grom Nowy Staw - Bałtyk Gdynia
Kotwica Kołobrzeg - Nielba Wągrowiec
Jarota Jarocin - Pogoń II Szczecin
KKS 1925 Kalisz - Polonia Środa Wielkopolska
KP Starogard Gdański - Radunia Stężyca
Gwardia Koszalin - Sokół Kleczew
Mieszko Gniezno - Chemik Police
Górnik Konin - Unia Janikowo
Bałtyk Koszalin - Świt Skolwin (Szczecin)

Kolejka 16 - 9-10 listopada
Bałtyk Gdynia - Świt Skolwin (Szczecin)
Unia Janikowo - Bałtyk Koszalin
Chemik Police - Górnik Konin
Sokół Kleczew - Mieszko Gniezno
Radunia Stężyca - Gwardia Koszalin
Polonia Środa Wielkopolska - KP Starogard Gdański
Pogoń II Szczecin - KKS 1925 Kalisz
Nielba Wągrowiec - Jarota Jarocin
Grom Nowy Staw - Kotwica Kołobrzeg

Kolejka 17 - 16-17 listopada
Kotwica Kołobrzeg - Bałtyk Gdynia
Jarota Jarocin - Grom Nowy Staw
KKS 1925 Kalisz - Nielba Wągrowiec
KP Starogard Gdański - Pogoń II Szczecin
Gwardia Koszalin - Polonia Środa Wielkopolska
Mieszko Gniezno - Radunia Stężyca
Górnik Konin - Sokół Kleczew
Bałtyk Koszalin - Chemik Police
Świt Skolwin (Szczecin) - Unia Janikowo

fot. LM.pl