W czwartek z rezerwami Pogoni

Rozgrywki III ligi zaczynają nabierać tempa i już w czwartek zostanie rozegrana 3 kolejka. Niestety po raz kolejny biało-niebieskim przyjdzie udać się na daleki wyjazd w środku tygodnia. Tym razem Górnik pojedzie do Szczecina na mecz z rezerwami Pogoni.

Pogoń nowy sezon rozpoczęła od zwycięstwa na własnym terenie 4:1 z Gwardia Koszalin oraz wyjazdowej porażki 0:4 z Mieszkiem Gniezno. 3 punkty po 2 kolejkach pozwala plasować się im na 9 miejscu w tabeli.

Ostatnia wizyta Górnika w Szczecinie miała miejsce w maju. Tamto spotkanie z Pogonią II Szczecin zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 4:1. Jedyną bramkę dla Górnika bezpośrednio z rzutu rożnego zdobył Dawid Przybyszewski.

Arbitrem głównym spotkania będzie Kamil Waskowski z Poznania. Do tej pory sędzia Waskowski prowadził nam 6 spotkań. 3 z nich zakończyło się naszą wygraną, 1 remisem, a 2 porażkami. Ostatni raz sędzia z Poznania prowadził nam spotkanie w listopadzie 2018, wygrane 3:1 z Chemikiem Bydgoszcz.

Spotkanie 3 kolejki pomiędzy Pogonią II Szczecin a Górnikiem Konin rozegrane zostanie w czwartek 15 sierpnia o godz. 11:00 w Szczecinie.

fot. Cichomski.eu