Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Lisovia Lisewo
Orzeł Subkowy
13:0
Olimpia Sztum
Żuławy Nowy Dwór Gdański
2:2
Gryf Tczew
Morze Stegna
0:9
KP Starogard Gdański
Supra Kwidzyn
11:0
KS Czernin
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Czernin
Pauza
Gryf Tczew
21:0
Olimpia Sztum
KP Starogard Gdański
8:4
Supra Kwidzyn
Żuławy Nowy Dwór Gdański
12:0
Morze Stegna
Lisovia Lisewo
0:8
Orzeł Subkowy
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
KP Starogard Gdański
Orzeł Subkowy
8:0
KS Czernin
Morze Stegna
0:10
Gryf Tczew
Supra Kwidzyn
0:5
Żuławy Nowy Dwór Gdański
Olimpia Sztum
6:2
Lisovia Lisewo
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Żuławy Nowy Dwór Gdański
Pauza
Gryf Tczew
16:0
Lisovia Lisewo
KS Czernin
2:0
Olimpia Sztum
KP Starogard Gdański
6:2
Orzeł Subkowy
Morze Stegna
1:6
Supra Kwidzyn
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Morze Stegna
Orzeł Subkowy
1:3
Żuławy Nowy Dwór Gdański
Olimpia Sztum
1:9
KP Starogard Gdański
Supra Kwidzyn
3:6
Gryf Tczew
Lisovia Lisewo
4:5
KS Czernin
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Gryf Tczew
10:0
KS Czernin
Supra Kwidzyn
Pauza
KP Starogard Gdański
9:0
Lisovia Lisewo
Żuławy Nowy Dwór Gdański
13:0
Olimpia Sztum
Morze Stegna
1:5
Orzeł Subkowy
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Gryf Tczew
Orzeł Subkowy
1:3
Supra Kwidzyn
KS Czernin
0:2
KP Starogard Gdański
Olimpia Sztum
1:1
Morze Stegna
Lisovia Lisewo
1:7
Żuławy Nowy Dwór Gdański
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Orzeł Subkowy
Gryf Tczew
5:0
KP Starogard Gdański
Żuławy Nowy Dwór Gdański
11:0
KS Czernin
Morze Stegna
5:3
Lisovia Lisewo
Supra Kwidzyn
0:0
Olimpia Sztum
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Subkowy
1:3
Gryf Tczew
Olimpia Sztum
Pauza
KS Czernin
1:5
Morze Stegna
KP Starogard Gdański
1:0
Żuławy Nowy Dwór Gdański
Lisovia Lisewo
4:7
Supra Kwidzyn
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Lisovia Lisewo
Pauza
KS Czernin
1:7
Supra Kwidzyn
KP Starogard Gdański
7:0
Morze Stegna
Gryf Tczew
2:5
Żuławy Nowy Dwór Gdański
Olimpia Sztum
0:5
Orzeł Subkowy
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
KS Czernin
Olimpia Sztum
0:10
Gryf Tczew
Morze Stegna
0:6
Żuławy Nowy Dwór Gdański
Supra Kwidzyn
1:3
KP Starogard Gdański
Orzeł Subkowy
12:0
Lisovia Lisewo
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
KP Starogard Gdański
Pauza
KS Czernin
2:3
Orzeł Subkowy
Gryf Tczew
7:0
Morze Stegna
Żuławy Nowy Dwór Gdański
7:3
Supra Kwidzyn
Lisovia Lisewo
2:5
Olimpia Sztum
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Żuławy Nowy Dwór Gdański
Orzeł Subkowy
2:8
KP Starogard Gdański
Olimpia Sztum
1:2
KS Czernin
Lisovia Lisewo
0:14
Gryf Tczew
Supra Kwidzyn
6:2
Morze Stegna
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Morze Stegna
Pauza
KP Starogard Gdański
8:0
Olimpia Sztum
Gryf Tczew
5:4
Supra Kwidzyn
Żuławy Nowy Dwór Gdański
7:0
Orzeł Subkowy
KS Czernin
6:4
Lisovia Lisewo
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Supra Kwidzyn
KS Czernin
0:7
Gryf Tczew
Orzeł Subkowy
7:1
Morze Stegna
Olimpia Sztum
0:9
Żuławy Nowy Dwór Gdański
Lisovia Lisewo
2:14
KP Starogard Gdański
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Gryf Tczew
Pauza
Morze Stegna
7:1
Olimpia Sztum
Supra Kwidzyn
4:4
Orzeł Subkowy
KP Starogard Gdański
4:2
KS Czernin
Żuławy Nowy Dwór Gdański
10:0
Lisovia Lisewo
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Subkowy
Pauza
KS Czernin
1:3
Żuławy Nowy Dwór Gdański
KP Starogard Gdański
2:2
Gryf Tczew
Olimpia Sztum
0:7
Supra Kwidzyn
Lisovia Lisewo
2:9
Morze Stegna
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Olimpia Sztum
Gryf Tczew
7:1
Orzeł Subkowy
Żuławy Nowy Dwór Gdański
9:1
KP Starogard Gdański
Morze Stegna
0:1
KS Czernin
Supra Kwidzyn
18:1
Lisovia Lisewo
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości