Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Arkadia Malechowo
Pauza
Sława Jedynka Sławno
1:0
Zryw Kretomino
Wybrzeże Biesiekierz
- : -
Bałtyk II Koszalin
Gwardia II Koszalin
11:1
Akademia Piłkarska Mielno
Wiekowianka Wiekowo
- : -
UKS Orlik Darłowo
UKS Żukowo
4:0
Victoria Sianów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Orlik Darłowo
Pauza
Gwardia II Koszalin
7:0
Wybrzeże Biesiekierz
Arkadia Malechowo
5:0
UKS Żukowo
Victoria Sianów
0:9
Sława Jedynka Sławno
Akademia Piłkarska Mielno
2:3
Zryw Kretomino
Bałtyk II Koszalin
- : -
Wiekowianka Wiekowo
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Bałtyk II Koszalin
Pauza
Sława Jedynka Sławno
0:2
Arkadia Malechowo
Zryw Kretomino
- : -
Victoria Sianów
Wiekowianka Wiekowo
1:1
Gwardia II Koszalin
Wybrzeże Biesiekierz
1:10
Akademia Piłkarska Mielno
UKS Żukowo
5:1
UKS Orlik Darłowo
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwardia II Koszalin
Pauza
Bałtyk II Koszalin
- : -
UKS Żukowo
Arkadia Malechowo
3:1
Zryw Kretomino
UKS Orlik Darłowo
- : -
Sława Jedynka Sławno
Akademia Piłkarska Mielno
9:2
Victoria Sianów
Wybrzeże Biesiekierz
1:6
Wiekowianka Wiekowo
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Wybrzeże Biesiekierz
Pauza
Victoria Sianów
1:12
Arkadia Malechowo
Zryw Kretomino
2:1
UKS Orlik Darłowo
Sława Jedynka Sławno
2:1
Bałtyk II Koszalin
UKS Żukowo
2:3
Gwardia II Koszalin
Wiekowianka Wiekowo
2:4
Akademia Piłkarska Mielno
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Wiekowianka Wiekowo
Pauza
UKS Orlik Darłowo
7:5
Victoria Sianów
Gwardia II Koszalin
3:0
Sława Jedynka Sławno
Wybrzeże Biesiekierz
3:4
UKS Żukowo
Bałtyk II Koszalin
3:0
Zryw Kretomino
Akademia Piłkarska Mielno
- : -
Arkadia Malechowo
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Akademia Piłkarska Mielno
Pauza
Arkadia Malechowo
- : -
UKS Orlik Darłowo
Sława Jedynka Sławno
- : -
Wybrzeże Biesiekierz
Zryw Kretomino
- : -
Gwardia II Koszalin
UKS Żukowo
- : -
Wiekowianka Wiekowo
Victoria Sianów
- : -
Bałtyk II Koszalin
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Żukowo
Pauza
Gwardia II Koszalin
- : -
Victoria Sianów
Akademia Piłkarska Mielno
- : -
UKS Orlik Darłowo
Wybrzeże Biesiekierz
- : -
Zryw Kretomino
Wiekowianka Wiekowo
- : -
Sława Jedynka Sławno
Bałtyk II Koszalin
- : -
Arkadia Malechowo
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Sława Jedynka Sławno
Pauza
Arkadia Malechowo
- : -
Gwardia II Koszalin
UKS Orlik Darłowo
- : -
Bałtyk II Koszalin
Zryw Kretomino
- : -
Wiekowianka Wiekowo
UKS Żukowo
- : -
Akademia Piłkarska Mielno
Victoria Sianów
- : -
Wybrzeże Biesiekierz
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Zryw Kretomino
Pauza
Gwardia II Koszalin
- : -
UKS Orlik Darłowo
Akademia Piłkarska Mielno
- : -
Bałtyk II Koszalin
UKS Żukowo
- : -
Sława Jedynka Sławno
Wybrzeże Biesiekierz
- : -
Arkadia Malechowo
Wiekowianka Wiekowo
- : -
Victoria Sianów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Sianów
Pauza
Arkadia Malechowo
- : -
Wiekowianka Wiekowo
Sława Jedynka Sławno
- : -
Akademia Piłkarska Mielno
UKS Orlik Darłowo
- : -
Wybrzeże Biesiekierz
Zryw Kretomino
- : -
UKS Żukowo
Bałtyk II Koszalin
- : -
Gwardia II Koszalin
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości