Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Mieszko Gniezno
15:1
Concordia Murowana Goślina
Klub Sportowy 1920 Mosina
0:3
Obra Zbąszyń
Olimp Poznań
2:6
Złoci Złotkowo
Rokita Rokietnica
7:1
Wełnianka Kiszkowo
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Obra Zbąszyń
0:4
Złoci Złotkowo
Wełnianka Kiszkowo
4:5
Klub Sportowy 1920 Mosina
Olimp Poznań
1:7
Mieszko Gniezno
Concordia Murowana Goślina
0:2
Rokita Rokietnica
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Obra Zbąszyń
2:3
Wełnianka Kiszkowo
Klub Sportowy 1920 Mosina
6:2
Concordia Murowana Goślina
Rokita Rokietnica
4:1
Olimp Poznań
Mieszko Gniezno
2:2
Złoci Złotkowo
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Concordia Murowana Goślina
5:4
Obra Zbąszyń
Złoci Złotkowo
8:1
Wełnianka Kiszkowo
Olimp Poznań
2:6
Klub Sportowy 1920 Mosina
Mieszko Gniezno
4:2
Rokita Rokietnica
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Klub Sportowy 1920 Mosina
0:8
Mieszko Gniezno
Obra Zbąszyń
1:3
Olimp Poznań
Rokita Rokietnica
0:1
Złoci Złotkowo
Wełnianka Kiszkowo
5:1
Concordia Murowana Goślina
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Mieszko Gniezno
3:0
Obra Zbąszyń
Olimp Poznań
3:13
Wełnianka Kiszkowo
Rokita Rokietnica
0:1
Klub Sportowy 1920 Mosina
Złoci Złotkowo
10:1
Concordia Murowana Goślina
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Concordia Murowana Goślina
0:2
Olimp Poznań
Klub Sportowy 1920 Mosina
1:4
Złoci Złotkowo
Wełnianka Kiszkowo
3:9
Mieszko Gniezno
Obra Zbąszyń
3:6
Rokita Rokietnica
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Złoci Złotkowo
6:1
Olimp Poznań
Wełnianka Kiszkowo
0:3*
Rokita Rokietnica
Concordia Murowana Goślina
3:0*
Mieszko Gniezno
Obra Zbąszyń
1:10
Klub Sportowy 1920 Mosina
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Rokita Rokietnica
11:1
Concordia Murowana Goślina
Klub Sportowy 1920 Mosina
3:0*
Wełnianka Kiszkowo
Mieszko Gniezno
0:3*
Olimp Poznań
Złoci Złotkowo
13:2
Obra Zbąszyń
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimp Poznań
2:4
Rokita Rokietnica
Wełnianka Kiszkowo
0:3*
Obra Zbąszyń
Concordia Murowana Goślina
1:2
Klub Sportowy 1920 Mosina
Złoci Złotkowo
3:0*
Mieszko Gniezno
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Wełnianka Kiszkowo
0:3*
Złoci Złotkowo
Klub Sportowy 1920 Mosina
4:0
Olimp Poznań
Rokita Rokietnica
3:0*
Mieszko Gniezno
Obra Zbąszyń
2:9
Concordia Murowana Goślina
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Mieszko Gniezno
0:3*
Klub Sportowy 1920 Mosina
Concordia Murowana Goślina
3:0*
Wełnianka Kiszkowo
Olimp Poznań
7:2
Obra Zbąszyń
Złoci Złotkowo
1:2
Rokita Rokietnica
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Wełnianka Kiszkowo
0:3*
Olimp Poznań
Obra Zbąszyń
3:0*
Mieszko Gniezno
Concordia Murowana Goślina
2:11
Złoci Złotkowo
Klub Sportowy 1920 Mosina
5:6
Rokita Rokietnica
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimp Poznań
2:4
Concordia Murowana Goślina
Mieszko Gniezno
3:3*
Wełnianka Kiszkowo
Rokita Rokietnica
10:1
Obra Zbąszyń
Złoci Złotkowo
- : -
Klub Sportowy 1920 Mosina
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości