Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Chojniczanka Chojnice
1:0
KS Gryf Słupsk
Bałtyk Gdynia
2:0
KP Starogard Gdański
Arka Gdynia SI
7:0
Gryf Wejherowo
Pomezania Malbork
1:5
Lechia Gdańsk
Jaguar Gdańsk 2009
6:3
Kaszubia Kościerzyna
Bytovia Bytów
3:1
MKS Start Miastko
Gedania Gdańsk
4:0
Jantar Ustka
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Lechia Gdańsk
2:1
Arka Gdynia SI
KP Starogard Gdański
5:0
Gryf Wejherowo
Bałtyk Gdynia
1:3
Chojniczanka Chojnice
Kaszubia Kościerzyna
1:2
Bytovia Bytów
KS Gryf Słupsk
1:2
Gedania Gdańsk
MKS Start Miastko
2:2
Pomezania Malbork
Jantar Ustka
1:10
Jaguar Gdańsk 2009
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Chojniczanka Chojnice
2:4
KP Starogard Gdański
Gedania Gdańsk
1:1
Bałtyk Gdynia
Bytovia Bytów
2:0
Jantar Ustka
Arka Gdynia SI
7:1
MKS Start Miastko
Pomezania Malbork
0:2
Kaszubia Kościerzyna
Jaguar Gdańsk 2009
1:6
KS Gryf Słupsk
Gryf Wejherowo
1:3
Lechia Gdańsk
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Chojniczanka Chojnice
0:2
Gedania Gdańsk
KS Gryf Słupsk
3:1
Bytovia Bytów
Jantar Ustka
3:3
Pomezania Malbork
Kaszubia Kościerzyna
1:2
Arka Gdynia SI
MKS Start Miastko
3:3
Gryf Wejherowo
KP Starogard Gdański
1:2
Lechia Gdańsk
Bałtyk Gdynia
2:2
Jaguar Gdańsk 2009
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Gedania Gdańsk
0:1
KP Starogard Gdański
Lechia Gdańsk
9:0
MKS Start Miastko
Bytovia Bytów
1:1
Bałtyk Gdynia
Arka Gdynia SI
4:0
Jantar Ustka
Pomezania Malbork
1:0
KS Gryf Słupsk
Jaguar Gdańsk 2009
2:1
Chojniczanka Chojnice
Gryf Wejherowo
2:1
Kaszubia Kościerzyna
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Chojniczanka Chojnice
2:2
Bytovia Bytów
Gedania Gdańsk
4:1
Jaguar Gdańsk 2009
KP Starogard Gdański
7:1
MKS Start Miastko
Bałtyk Gdynia
6:0
Pomezania Malbork
Jantar Ustka
1:5
KS Gryf Słupsk
Kaszubia Kościerzyna
0:5
Lechia Gdańsk
KS Gryf Słupsk
1:7
Arka Gdynia SI
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Lechia Gdańsk
18:0
Jantar Ustka
MKS Start Miastko
2:2
Kaszubia Kościerzyna
Bytovia Bytów
3:0
Gedania Gdańsk
Arka Gdynia SI
0:1
Bałtyk Gdynia
Pomezania Malbork
0:4
Chojniczanka Chojnice
Jaguar Gdańsk 2009
1:2
KP Starogard Gdański
Gryf Wejherowo
4:2
KS Gryf Słupsk
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Chojniczanka Chojnice
2:1
Arka Gdynia SI
Jantar Ustka
1:2
MKS Start Miastko
KP Starogard Gdański
3:1
Kaszubia Kościerzyna
Bałtyk Gdynia
5:0
Gryf Wejherowo
Jaguar Gdańsk 2009
3:1
Bytovia Bytów
KS Gryf Słupsk
2:0
Lechia Gdańsk
Gedania Gdańsk
4:0
Pomezania Malbork
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Lechia Gdańsk
5:4
Bałtyk Gdynia
MKS Start Miastko
0:3
KS Gryf Słupsk
Gryf Wejherowo
1:3
Chojniczanka Chojnice
Arka Gdynia SI
5:3
Gedania Gdańsk
Pomezania Malbork
0:2
Jaguar Gdańsk 2009
Kaszubia Kościerzyna
11:0
Jantar Ustka
Bytovia Bytów
1:1
KP Starogard Gdański
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Chojniczanka Chojnice
0:4
Lechia Gdańsk
Bytovia Bytów
1:1
Pomezania Malbork
KS Gryf Słupsk
1:4
Kaszubia Kościerzyna
Jaguar Gdańsk 2009
3:4
Arka Gdynia SI
Gedania Gdańsk
4:0
Gryf Wejherowo
KP Starogard Gdański
3:0*
Jantar Ustka
Bałtyk Gdynia
4:2
MKS Start Miastko
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Start Miastko
2:2
Chojniczanka Chojnice
Lechia Gdańsk
3:1
Gedania Gdańsk
Jantar Ustka
1:0
KS Gryf Słupsk
Arka Gdynia SI
2:1
Bytovia Bytów
Pomezania Malbork
0:1
KP Starogard Gdański
Gryf Wejherowo
- : -
Jaguar Gdańsk 2009
Kaszubia Kościerzyna
0:2
Bałtyk Gdynia
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Chojniczanka Chojnice
2:0
Kaszubia Kościerzyna
Bytovia Bytów
3:3
Gryf Wejherowo
Jaguar Gdańsk 2009
2:5
Lechia Gdańsk
Gedania Gdańsk
3:0
MKS Start Miastko
Pomezania Malbork
0:0
Arka Gdynia SI
KP Starogard Gdański
1:1
KS Gryf Słupsk
Jantar Ustka
0:11
Bałtyk Gdynia
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Gryf Wejherowo
3:0
Pomezania Malbork
Kaszubia Kościerzyna
2:0
Gedania Gdańsk
KS Gryf Słupsk
2:3
Bałtyk Gdynia
Lechia Gdańsk
4:4
Bytovia Bytów
Jantar Ustka
0:15
Chojniczanka Chojnice
MKS Start Miastko
3:3
Jaguar Gdańsk 2009
Arka Gdynia SI
1:1
KP Starogard Gdański
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Gedania Gdańsk
Pauza
Lechia Gdańsk
7:1
Pomezania Malbork
KP Starogard Gdański
1:0
Bałtyk Gdynia
MKS Start Miastko
0:0
Bytovia Bytów
KS Gryf Słupsk
1:3
Chojniczanka Chojnice
Gryf Wejherowo
0:3
Arka Gdynia SI
Kaszubia Kościerzyna
- : -
Jaguar Gdańsk 2009
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Jaguar Gdańsk 2009
Pauza
Chojniczanka Chojnice
3:0
Bałtyk Gdynia
Gedania Gdańsk
0:1
KS Gryf Słupsk
Bytovia Bytów
3:1
Kaszubia Kościerzyna
Arka Gdynia SI
2:1
Lechia Gdańsk
Pomezania Malbork
5:2
MKS Start Miastko
Gryf Wejherowo
- : -
KP Starogard Gdański
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Bytovia Bytów
Pauza
Bałtyk Gdynia
- : -
Gedania Gdańsk
MKS Start Miastko
- : -
Arka Gdynia SI
Lechia Gdańsk
- : -
Gryf Wejherowo
Kaszubia Kościerzyna
- : -
Pomezania Malbork
KP Starogard Gdański
- : -
Chojniczanka Chojnice
KS Gryf Słupsk
- : -
Jaguar Gdańsk 2009
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Pomezania Malbork
Pauza
Arka Gdynia SI
- : -
Kaszubia Kościerzyna
Gedania Gdańsk
- : -
Chojniczanka Chojnice
Gryf Wejherowo
- : -
MKS Start Miastko
Bytovia Bytów
- : -
KS Gryf Słupsk
Lechia Gdańsk
- : -
KP Starogard Gdański
Jaguar Gdańsk 2009
- : -
Bałtyk Gdynia
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Start Miastko
- : -
Lechia Gdańsk
Kaszubia Kościerzyna
- : -
Gryf Wejherowo
KS Gryf Słupsk
- : -
Pomezania Malbork
KP Starogard Gdański
- : -
Gedania Gdańsk
Bałtyk Gdynia
- : -
Bytovia Bytów
Chojniczanka Chojnice
- : -
Jaguar Gdańsk 2009
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości