Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Gorzyczanka Gorzyce Wielkie
2:3
GKS Orlik Kraszewice
AP Ostrzeszów
3:5
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Marcinki Kępno
6:4
Centra Ostrów Wielkopolski
KKS Kalisz
0:0
Astra Krotoszyn
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
9:0
Gorzyczanka Gorzyce Wielkie
Centra Ostrów Wielkopolski
6:5
Astra Krotoszyn
Marcinki Kępno
13:1
AP Ostrzeszów
GKS Orlik Kraszewice
1:5
KKS Kalisz
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Ostrzeszów
8:3
Centra Ostrów Wielkopolski
KKS Kalisz
0:0
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Gorzyczanka Gorzyce Wielkie
0:11
Marcinki Kępno
Astra Krotoszyn
2:1
GKS Orlik Kraszewice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
9:1
Astra Krotoszyn
AP Ostrzeszów
5:0
Gorzyczanka Gorzyce Wielkie
Marcinki Kępno
4:2
KKS Kalisz
Centra Ostrów Wielkopolski
1:4
GKS Orlik Kraszewice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
KKS Kalisz
2:0
AP Ostrzeszów
Gorzyczanka Gorzyce Wielkie
2:4
Centra Ostrów Wielkopolski
Astra Krotoszyn
1:5
Marcinki Kępno
GKS Orlik Kraszewice
0:5
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Centra Ostrów Wielkopolski
0:11
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
AP Ostrzeszów
4:4
Astra Krotoszyn
Gorzyczanka Gorzyce Wielkie
1:4
KKS Kalisz
Marcinki Kępno
7:1
GKS Orlik Kraszewice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
KKS Kalisz
2:0
Centra Ostrów Wielkopolski
Astra Krotoszyn
3:2
Gorzyczanka Gorzyce Wielkie
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
3:1
Marcinki Kępno
GKS Orlik Kraszewice
4:1
AP Ostrzeszów
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Centra Ostrów Wielkopolski
2:6
Marcinki Kępno
Astra Krotoszyn
0:3
KKS Kalisz
GKS Orlik Kraszewice
2:1
Gorzyczanka Gorzyce Wielkie
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
4:2
AP Ostrzeszów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Ostrzeszów
3:6
Marcinki Kępno
Gorzyczanka Gorzyce Wielkie
1:0
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Astra Krotoszyn
7:2
Centra Ostrów Wielkopolski
KKS Kalisz
5:1
GKS Orlik Kraszewice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
1:0
KKS Kalisz
Centra Ostrów Wielkopolski
2:4
AP Ostrzeszów
Marcinki Kępno
5:1
Gorzyczanka Gorzyce Wielkie
GKS Orlik Kraszewice
4:2
Astra Krotoszyn
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
KKS Kalisz
2:1
Marcinki Kępno
Gorzyczanka Gorzyce Wielkie
2:4
AP Ostrzeszów
Astra Krotoszyn
2:4
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
GKS Orlik Kraszewice
6:0
Centra Ostrów Wielkopolski
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Centra Ostrów Wielkopolski
1:3
Gorzyczanka Gorzyce Wielkie
AP Ostrzeszów
5:1
KKS Kalisz
Marcinki Kępno
9:3
Astra Krotoszyn
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
9:0
GKS Orlik Kraszewice
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
KKS Kalisz
5:5
Gorzyczanka Gorzyce Wielkie
GKS Orlik Kraszewice
2:3
Marcinki Kępno
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
12:0
Centra Ostrów Wielkopolski
Astra Krotoszyn
2:4
AP Ostrzeszów
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Centra Ostrów Wielkopolski
1:3
KKS Kalisz
Gorzyczanka Gorzyce Wielkie
2:4
Astra Krotoszyn
AP Ostrzeszów
2:2
GKS Orlik Kraszewice
Marcinki Kępno
1:5
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości