Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Pelikan Niechanowo
0:3*
Kłos II Zaniemyśl
Polonia II Środa Wielkopolska
0:3*
Czarni Czerniejewo
Pogoń Książ Wielkopolski
1:1
Phytopharm Klęka
Piast Łubowo
6:1
Jurand Koziegłowy
Maratończyk Brzeźno
3:0*
Lider Swarzędz
IKP Olimpia Poznań
3:0
GKS Lechita Kłecko
Stella Luboń
1:2
Clescevia Kleszczewo
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Jurand Koziegłowy
2:4
Pelikan Niechanowo
Czarni Czerniejewo
9:2
Pogoń Książ Wielkopolski
Phytopharm Klęka
2:1
Piast Łubowo
Kłos II Zaniemyśl
0:2
IKP Olimpia Poznań
GKS Lechita Kłecko
1:2
Maratończyk Brzeźno
Clescevia Kleszczewo
4:2
Lider Swarzędz
Polonia II Środa Wielkopolska
3:2
Stella Luboń
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Pelikan Niechanowo
1:1
Phytopharm Klęka
Piast Łubowo
0:4
Czarni Czerniejewo
Pogoń Książ Wielkopolski
3:1
Stella Luboń
Lider Swarzędz
3:1
GKS Lechita Kłecko
IKP Olimpia Poznań
1:1
Jurand Koziegłowy
Maratończyk Brzeźno
1:1
Kłos II Zaniemyśl
Polonia II Środa Wielkopolska
6:0
Clescevia Kleszczewo
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Czerniejewo
0:1
Pelikan Niechanowo
Polonia II Środa Wielkopolska
6:0
Pogoń Książ Wielkopolski
Phytopharm Klęka
1:1
IKP Olimpia Poznań
Jurand Koziegłowy
1:1
Maratończyk Brzeźno
Stella Luboń
2:4
Piast Łubowo
Kłos II Zaniemyśl
0:3
Lider Swarzędz
Clescevia Kleszczewo
2:3
GKS Lechita Kłecko
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Lechita Kłecko
4:0
Kłos II Zaniemyśl
IKP Olimpia Poznań
3:3
Czarni Czerniejewo
Piast Łubowo
2:4
Polonia II Środa Wielkopolska
Pogoń Książ Wielkopolski
6:2
Clescevia Kleszczewo
Pelikan Niechanowo
2:2
Stella Luboń
Lider Swarzędz
1:1
Jurand Koziegłowy
Maratończyk Brzeźno
0:1
Phytopharm Klęka
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Książ Wielkopolski
5:5
Piast Łubowo
Phytopharm Klęka
0:0
Lider Swarzędz
Jurand Koziegłowy
1:1
GKS Lechita Kłecko
Stella Luboń
0:3*
IKP Olimpia Poznań
Polonia II Środa Wielkopolska
0:0
Pelikan Niechanowo
Clescevia Kleszczewo
1:0
Kłos II Zaniemyśl
Czarni Czerniejewo
7:0
Maratończyk Brzeźno
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Kłos II Zaniemyśl
2:2
Jurand Koziegłowy
Lider Swarzędz
3:7
Czarni Czerniejewo
GKS Lechita Kłecko
1:1
Phytopharm Klęka
IKP Olimpia Poznań
2:1
Polonia II Środa Wielkopolska
Pelikan Niechanowo
9:1
Pogoń Książ Wielkopolski
Maratończyk Brzeźno
2:2
Stella Luboń
Piast Łubowo
3:1
Clescevia Kleszczewo
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Łubowo
0:0
Pelikan Niechanowo
Pogoń Książ Wielkopolski
1:4
IKP Olimpia Poznań
Czarni Czerniejewo
8:4
GKS Lechita Kłecko
Phytopharm Klęka
2:0
Kłos II Zaniemyśl
Stella Luboń
2:6
Lider Swarzędz
Polonia II Środa Wielkopolska
9:0
Maratończyk Brzeźno
Clescevia Kleszczewo
1:3
Jurand Koziegłowy
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Lechita Kłecko
4:2
Stella Luboń
IKP Olimpia Poznań
1:0
Piast Łubowo
Pelikan Niechanowo
1:1
Clescevia Kleszczewo
Maratończyk Brzeźno
0:4
Pogoń Książ Wielkopolski
Jurand Koziegłowy
0:0
Phytopharm Klęka
Kłos II Zaniemyśl
1:2
Czarni Czerniejewo
Lider Swarzędz
3:3
Polonia II Środa Wielkopolska
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Pelikan Niechanowo
3:2
IKP Olimpia Poznań
Piast Łubowo
4:1
Maratończyk Brzeźno
Pogoń Książ Wielkopolski
2:1
Lider Swarzędz
Polonia II Środa Wielkopolska
2:1
GKS Lechita Kłecko
Czarni Czerniejewo
8:3
Jurand Koziegłowy
Stella Luboń
2:1
Kłos II Zaniemyśl
Clescevia Kleszczewo
1:2
Phytopharm Klęka
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
IKP Olimpia Poznań
5:0
Clescevia Kleszczewo
Phytopharm Klęka
1:5
Czarni Czerniejewo
Jurand Koziegłowy
1:1
Stella Luboń
Kłos II Zaniemyśl
0:4
Polonia II Środa Wielkopolska
Lider Swarzędz
9:1
Piast Łubowo
Maratończyk Brzeźno
1:3
Pelikan Niechanowo
GKS Lechita Kłecko
1:3
Pogoń Książ Wielkopolski
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Pelikan Niechanowo
1:2
Lider Swarzędz
Piast Łubowo
0:2
GKS Lechita Kłecko
Pogoń Książ Wielkopolski
2:1
Kłos II Zaniemyśl
Polonia II Środa Wielkopolska
5:0
Jurand Koziegłowy
IKP Olimpia Poznań
2:0
Maratończyk Brzeźno
Clescevia Kleszczewo
0:1
Czarni Czerniejewo
Stella Luboń
1:2
Phytopharm Klęka
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Maratończyk Brzeźno
2:6
Clescevia Kleszczewo
Czarni Czerniejewo
4:1
Stella Luboń
Phytopharm Klęka
2:1
Polonia II Środa Wielkopolska
Jurand Koziegłowy
1:1
Pogoń Książ Wielkopolski
Kłos II Zaniemyśl
3:3
Piast Łubowo
Lider Swarzędz
2:4
IKP Olimpia Poznań
GKS Lechita Kłecko
4:0
Pelikan Niechanowo
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Czerniejewo
3:0
Polonia II Środa Wielkopolska
Phytopharm Klęka
0:0
Pogoń Książ Wielkopolski
Jurand Koziegłowy
5:1
Piast Łubowo
Clescevia Kleszczewo
2:4
Stella Luboń
Kłos II Zaniemyśl
0:0
Pelikan Niechanowo
GKS Lechita Kłecko
0:4
IKP Olimpia Poznań
Lider Swarzędz
3:2
Maratończyk Brzeźno
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Łubowo
2:2
Phytopharm Klęka
Pogoń Książ Wielkopolski
1:1
Czarni Czerniejewo
Maratończyk Brzeźno
0:5
GKS Lechita Kłecko
Stella Luboń
2:4
Polonia II Środa Wielkopolska
Lider Swarzędz
5:0
Clescevia Kleszczewo
IKP Olimpia Poznań
4:0
Kłos II Zaniemyśl
Pelikan Niechanowo
1:2
Jurand Koziegłowy
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Czerniejewo
3:4
Piast Łubowo
Clescevia Kleszczewo
1:5
Polonia II Środa Wielkopolska
Stella Luboń
1:1
Pogoń Książ Wielkopolski
Kłos II Zaniemyśl
1:0
Maratończyk Brzeźno
GKS Lechita Kłecko
2:2
Lider Swarzędz
IKP Olimpia Poznań
6:1
Jurand Koziegłowy
Phytopharm Klęka
2:0
Pelikan Niechanowo
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Łubowo
1:0
Stella Luboń
Pogoń Książ Wielkopolski
0:4
Polonia II Środa Wielkopolska
Maratończyk Brzeźno
2:2
Jurand Koziegłowy
Pelikan Niechanowo
1:1
Czarni Czerniejewo
Lider Swarzędz
9:1
Kłos II Zaniemyśl
GKS Lechita Kłecko
2:3
Clescevia Kleszczewo
IKP Olimpia Poznań
2:1
Phytopharm Klęka
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia II Środa Wielkopolska
3:0
Piast Łubowo
Jurand Koziegłowy
0:1
Lider Swarzędz
Czarni Czerniejewo
4:2
IKP Olimpia Poznań
Phytopharm Klęka
2:0
Maratończyk Brzeźno
Clescevia Kleszczewo
0:4
Pogoń Książ Wielkopolski
Stella Luboń
4:0
Pelikan Niechanowo
Kłos II Zaniemyśl
0:0
GKS Lechita Kłecko
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Łubowo
2:0
Pogoń Książ Wielkopolski
Maratończyk Brzeźno
0:5
Czarni Czerniejewo
Lider Swarzędz
3:1
Phytopharm Klęka
GKS Lechita Kłecko
2:0
Jurand Koziegłowy
IKP Olimpia Poznań
3:1
Stella Luboń
Pelikan Niechanowo
0:1
Polonia II Środa Wielkopolska
Kłos II Zaniemyśl
1:1
Clescevia Kleszczewo
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia II Środa Wielkopolska
2:0
IKP Olimpia Poznań
Czarni Czerniejewo
1:0
Lider Swarzędz
Phytopharm Klęka
3:1
GKS Lechita Kłecko
Jurand Koziegłowy
2:3
Kłos II Zaniemyśl
Clescevia Kleszczewo
2:3
Piast Łubowo
Stella Luboń
7:0
Maratończyk Brzeźno
Pogoń Książ Wielkopolski
2:0
Pelikan Niechanowo
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Pelikan Niechanowo
1:1
Piast Łubowo
Jurand Koziegłowy
4:1
Clescevia Kleszczewo
Kłos II Zaniemyśl
1:1
Phytopharm Klęka
GKS Lechita Kłecko
0:4
Czarni Czerniejewo
IKP Olimpia Poznań
5:4
Pogoń Książ Wielkopolski
Maratończyk Brzeźno
2:10
Polonia II Środa Wielkopolska
Lider Swarzędz
7:0
Stella Luboń
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Łubowo
2:5
IKP Olimpia Poznań
Pogoń Książ Wielkopolski
3:0*
Maratończyk Brzeźno
Czarni Czerniejewo
6:4
Kłos II Zaniemyśl
Phytopharm Klęka
1:2
Jurand Koziegłowy
Clescevia Kleszczewo
1:1
Pelikan Niechanowo
Stella Luboń
2:0
GKS Lechita Kłecko
Polonia II Środa Wielkopolska
1:1
Lider Swarzędz
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Jurand Koziegłowy
2:3
Czarni Czerniejewo
Maratończyk Brzeźno
2:2
Piast Łubowo
Phytopharm Klęka
1:5
Clescevia Kleszczewo
Kłos II Zaniemyśl
2:1
Stella Luboń
Lider Swarzędz
6:2
Pogoń Książ Wielkopolski
GKS Lechita Kłecko
1:4
Polonia II Środa Wielkopolska
IKP Olimpia Poznań
4:1
Pelikan Niechanowo
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Łubowo
0:2
Lider Swarzędz
Pogoń Książ Wielkopolski
1:1
GKS Lechita Kłecko
Polonia II Środa Wielkopolska
3:0*
Kłos II Zaniemyśl
Czarni Czerniejewo
2:1
Phytopharm Klęka
Clescevia Kleszczewo
3:6
IKP Olimpia Poznań
Pelikan Niechanowo
4:1
Maratończyk Brzeźno
Stella Luboń
1:1
Jurand Koziegłowy
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Kłos II Zaniemyśl
0:2
Pogoń Książ Wielkopolski
Maratończyk Brzeźno
2:6
IKP Olimpia Poznań
Czarni Czerniejewo
10:0
Clescevia Kleszczewo
Phytopharm Klęka
0:2
Stella Luboń
Jurand Koziegłowy
0:0
Polonia II Środa Wielkopolska
Lider Swarzędz
2:1
Pelikan Niechanowo
GKS Lechita Kłecko
7:0
Piast Łubowo
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Łubowo
4:2
Kłos II Zaniemyśl
Pogoń Książ Wielkopolski
1:2
Jurand Koziegłowy
Polonia II Środa Wielkopolska
1:2
Phytopharm Klęka
Clescevia Kleszczewo
2:2
Maratończyk Brzeźno
Pelikan Niechanowo
1:1
GKS Lechita Kłecko
Stella Luboń
4:4
Czarni Czerniejewo
IKP Olimpia Poznań
0:1
Lider Swarzędz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości