Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwiazda Karsin
1:0
Żuławy Nowy Dwór Gdański
Meteor Pinczyn
1:5
Grom Nowy Staw
Wisła Korzeniewo
1:1
Borowiak Czersk 2005
Piaski Wąglikowice
3:3
Orzeł Subkowy
Sparta Kleszczewo
2:0
Kornowscy Szarża Krojanty
Jurand Lasowice
0:5
Radunia Stężyca
Pomezania Malbork
2:0
Czarni Przemysław
Chojniczanka II Chojnice
1:0
Błękitni Stare Pole
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Nowy Staw
1:3
Sparta Kleszczewo
Błękitni Stare Pole
2:2
Orzeł Subkowy
Borowiak Czersk 2005
1:3
Gwiazda Karsin
Radunia Stężyca
0:3
Pomezania Malbork
Żuławy Nowy Dwór Gdański
2:3
Meteor Pinczyn
Kornowscy Szarża Krojanty
5:0
Jurand Lasowice
Czarni Przemysław
0:0
Piaski Wąglikowice
Chojniczanka II Chojnice
1:2
Wisła Korzeniewo
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Jurand Lasowice
0:5
Grom Nowy Staw
Piaski Wąglikowice
1:6
Radunia Stężyca
Gwiazda Karsin
1:1
Chojniczanka II Chojnice
Wisła Korzeniewo
0:4
Błękitni Stare Pole
Sparta Kleszczewo
1:0
Żuławy Nowy Dwór Gdański
Pomezania Malbork
7:1
Kornowscy Szarża Krojanty
Meteor Pinczyn
2:3
Borowiak Czersk 2005
Orzeł Subkowy
4:4
Czarni Przemysław
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Korzeniewo
0:3
Gwiazda Karsin
Błękitni Stare Pole
1:2
Czarni Przemysław
Radunia Stężyca
3:1
Orzeł Subkowy
Kornowscy Szarża Krojanty
5:2
Piaski Wąglikowice
Borowiak Czersk 2005
2:0
Sparta Kleszczewo
Żuławy Nowy Dwór Gdański
9:0
Jurand Lasowice
Pomezania Malbork
0:0
Grom Nowy Staw
Chojniczanka II Chojnice
5:0
Meteor Pinczyn
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Meteor Pinczyn
1:5
Wisła Korzeniewo
Piaski Wąglikowice
0:8
Grom Nowy Staw
Sparta Kleszczewo
3:0
Chojniczanka II Chojnice
Jurand Lasowice
2:1
Borowiak Czersk 2005
Gwiazda Karsin
7:0
Błękitni Stare Pole
Pomezania Malbork
2:0
Żuławy Nowy Dwór Gdański
Czarni Przemysław
5:1
Radunia Stężyca
Orzeł Subkowy
1:6
Kornowscy Szarża Krojanty
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Stare Pole
1:0
Radunia Stężyca
Wisła Korzeniewo
0:3
Sparta Kleszczewo
Żuławy Nowy Dwór Gdański
2:2
Piaski Wąglikowice
Gwiazda Karsin
4:2
Meteor Pinczyn
Pomezania Malbork
2:2
Borowiak Czersk 2005
Chojniczanka II Chojnice
0:0
Jurand Lasowice
Orzeł Subkowy
1:3
Grom Nowy Staw
Kornowscy Szarża Krojanty
4:1
Czarni Przemysław
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Meteor Pinczyn
0:1
Błękitni Stare Pole
Sparta Kleszczewo
0:2
Gwiazda Karsin
Radunia Stężyca
3:2
Kornowscy Szarża Krojanty
Jurand Lasowice
0:3
Wisła Korzeniewo
Pomezania Malbork
5:0
Chojniczanka II Chojnice
Piaski Wąglikowice
1:2
Borowiak Czersk 2005
Czarni Przemysław
1:2
Grom Nowy Staw
Orzeł Subkowy
0:1
Żuławy Nowy Dwór Gdański
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Nowy Staw
- : -
Radunia Stężyca
Gwiazda Karsin
- : -
Jurand Lasowice
Błękitni Stare Pole
- : -
Kornowscy Szarża Krojanty
Wisła Korzeniewo
- : -
Pomezania Malbork
Borowiak Czersk 2005
- : -
Orzeł Subkowy
Chojniczanka II Chojnice
- : -
Piaski Wąglikowice
Meteor Pinczyn
- : -
Sparta Kleszczewo
Żuławy Nowy Dwór Gdański
- : -
Czarni Przemysław
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Radunia Stężyca
- : -
Żuławy Nowy Dwór Gdański
Kornowscy Szarża Krojanty
- : -
Grom Nowy Staw
Jurand Lasowice
- : -
Meteor Pinczyn
Pomezania Malbork
- : -
Gwiazda Karsin
Czarni Przemysław
- : -
Borowiak Czersk 2005
Piaski Wąglikowice
- : -
Wisła Korzeniewo
Sparta Kleszczewo
- : -
Błękitni Stare Pole
Orzeł Subkowy
- : -
Chojniczanka II Chojnice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Stare Pole
- : -
Grom Nowy Staw
Borowiak Czersk 2005
- : -
Radunia Stężyca
Wisła Korzeniewo
- : -
Orzeł Subkowy
Chojniczanka II Chojnice
- : -
Czarni Przemysław
Meteor Pinczyn
- : -
Pomezania Malbork
Żuławy Nowy Dwór Gdański
- : -
Kornowscy Szarża Krojanty
Gwiazda Karsin
- : -
Piaski Wąglikowice
Sparta Kleszczewo
- : -
Jurand Lasowice
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Radunia Stężyca
- : -
Chojniczanka II Chojnice
Grom Nowy Staw
- : -
Żuławy Nowy Dwór Gdański
Kornowscy Szarża Krojanty
- : -
Borowiak Czersk 2005
Jurand Lasowice
- : -
Błękitni Stare Pole
Pomezania Malbork
- : -
Sparta Kleszczewo
Czarni Przemysław
- : -
Wisła Korzeniewo
Piaski Wąglikowice
- : -
Meteor Pinczyn
Orzeł Subkowy
- : -
Gwiazda Karsin
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Stare Pole
- : -
Żuławy Nowy Dwór Gdański
Borowiak Czersk 2005
- : -
Grom Nowy Staw
Wisła Korzeniewo
- : -
Radunia Stężyca
Chojniczanka II Chojnice
- : -
Kornowscy Szarża Krojanty
Jurand Lasowice
- : -
Pomezania Malbork
Meteor Pinczyn
- : -
Orzeł Subkowy
Gwiazda Karsin
- : -
Czarni Przemysław
Sparta Kleszczewo
- : -
Piaski Wąglikowice
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Radunia Stężyca
- : -
Gwiazda Karsin
Grom Nowy Staw
- : -
Chojniczanka II Chojnice
Kornowscy Szarża Krojanty
- : -
Wisła Korzeniewo
Żuławy Nowy Dwór Gdański
- : -
Borowiak Czersk 2005
Pomezania Malbork
- : -
Błękitni Stare Pole
Czarni Przemysław
- : -
Meteor Pinczyn
Piaski Wąglikowice
- : -
Jurand Lasowice
Orzeł Subkowy
- : -
Sparta Kleszczewo
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Stare Pole
- : -
Borowiak Czersk 2005
Wisła Korzeniewo
- : -
Grom Nowy Staw
Chojniczanka II Chojnice
- : -
Żuławy Nowy Dwór Gdański
Jurand Lasowice
- : -
Orzeł Subkowy
Meteor Pinczyn
- : -
Radunia Stężyca
Pomezania Malbork
- : -
Piaski Wąglikowice
Gwiazda Karsin
- : -
Kornowscy Szarża Krojanty
Sparta Kleszczewo
- : -
Czarni Przemysław
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Radunia Stężyca
- : -
Sparta Kleszczewo
Grom Nowy Staw
- : -
Gwiazda Karsin
Kornowscy Szarża Krojanty
- : -
Meteor Pinczyn
Borowiak Czersk 2005
- : -
Chojniczanka II Chojnice
Żuławy Nowy Dwór Gdański
- : -
Wisła Korzeniewo
Czarni Przemysław
- : -
Jurand Lasowice
Piaski Wąglikowice
- : -
Błękitni Stare Pole
Orzeł Subkowy
- : -
Pomezania Malbork
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Radunia Stężyca
- : -
Jurand Lasowice
Grom Nowy Staw
- : -
Meteor Pinczyn
Błękitni Stare Pole
- : -
Chojniczanka II Chojnice
Kornowscy Szarża Krojanty
- : -
Sparta Kleszczewo
Borowiak Czersk 2005
- : -
Wisła Korzeniewo
Żuławy Nowy Dwór Gdański
- : -
Gwiazda Karsin
Czarni Przemysław
- : -
Pomezania Malbork
Orzeł Subkowy
- : -
Piaski Wąglikowice
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Korzeniewo
- : -
Chojniczanka II Chojnice
Jurand Lasowice
- : -
Kornowscy Szarża Krojanty
Meteor Pinczyn
- : -
Żuławy Nowy Dwór Gdański
Pomezania Malbork
- : -
Radunia Stężyca
Piaski Wąglikowice
- : -
Czarni Przemysław
Gwiazda Karsin
- : -
Borowiak Czersk 2005
Sparta Kleszczewo
- : -
Grom Nowy Staw
Orzeł Subkowy
- : -
Błękitni Stare Pole
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Radunia Stężyca
- : -
Piaski Wąglikowice
Grom Nowy Staw
- : -
Jurand Lasowice
Błękitni Stare Pole
- : -
Wisła Korzeniewo
Kornowscy Szarża Krojanty
- : -
Pomezania Malbork
Borowiak Czersk 2005
- : -
Meteor Pinczyn
Chojniczanka II Chojnice
- : -
Gwiazda Karsin
Żuławy Nowy Dwór Gdański
- : -
Sparta Kleszczewo
Czarni Przemysław
- : -
Orzeł Subkowy
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Nowy Staw
- : -
Pomezania Malbork
Jurand Lasowice
- : -
Żuławy Nowy Dwór Gdański
Meteor Pinczyn
- : -
Chojniczanka II Chojnice
Czarni Przemysław
- : -
Błękitni Stare Pole
Piaski Wąglikowice
- : -
Kornowscy Szarża Krojanty
Gwiazda Karsin
- : -
Wisła Korzeniewo
Sparta Kleszczewo
- : -
Borowiak Czersk 2005
Orzeł Subkowy
- : -
Radunia Stężyca
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Radunia Stężyca
- : -
Czarni Przemysław
Grom Nowy Staw
- : -
Piaski Wąglikowice
Błękitni Stare Pole
- : -
Gwiazda Karsin
Kornowscy Szarża Krojanty
- : -
Orzeł Subkowy
Borowiak Czersk 2005
- : -
Jurand Lasowice
Wisła Korzeniewo
- : -
Meteor Pinczyn
Chojniczanka II Chojnice
- : -
Sparta Kleszczewo
Żuławy Nowy Dwór Gdański
- : -
Pomezania Malbork
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Radunia Stężyca
- : -
Błękitni Stare Pole
Grom Nowy Staw
- : -
Orzeł Subkowy
Jurand Lasowice
- : -
Chojniczanka II Chojnice
Meteor Pinczyn
- : -
Gwiazda Karsin
Pomezania Malbork
- : -
Borowiak Czersk 2005
Czarni Przemysław
- : -
Kornowscy Szarża Krojanty
Piaski Wąglikowice
- : -
Żuławy Nowy Dwór Gdański
Sparta Kleszczewo
- : -
Wisła Korzeniewo
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Nowy Staw
- : -
Czarni Przemysław
Błękitni Stare Pole
- : -
Meteor Pinczyn
Kornowscy Szarża Krojanty
- : -
Radunia Stężyca
Borowiak Czersk 2005
- : -
Piaski Wąglikowice
Wisła Korzeniewo
- : -
Jurand Lasowice
Chojniczanka II Chojnice
- : -
Pomezania Malbork
Żuławy Nowy Dwór Gdański
- : -
Orzeł Subkowy
Gwiazda Karsin
- : -
Sparta Kleszczewo
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Radunia Stężyca
- : -
Grom Nowy Staw
Kornowscy Szarża Krojanty
- : -
Błękitni Stare Pole
Jurand Lasowice
- : -
Gwiazda Karsin
Pomezania Malbork
- : -
Wisła Korzeniewo
Czarni Przemysław
- : -
Żuławy Nowy Dwór Gdański
Piaski Wąglikowice
- : -
Chojniczanka II Chojnice
Sparta Kleszczewo
- : -
Meteor Pinczyn
Orzeł Subkowy
- : -
Borowiak Czersk 2005
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Nowy Staw
- : -
Kornowscy Szarża Krojanty
Błękitni Stare Pole
- : -
Sparta Kleszczewo
Borowiak Czersk 2005
- : -
Czarni Przemysław
Wisła Korzeniewo
- : -
Piaski Wąglikowice
Chojniczanka II Chojnice
- : -
Orzeł Subkowy
Meteor Pinczyn
- : -
Jurand Lasowice
Żuławy Nowy Dwór Gdański
- : -
Radunia Stężyca
Gwiazda Karsin
- : -
Pomezania Malbork
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Radunia Stężyca
- : -
Borowiak Czersk 2005
Grom Nowy Staw
- : -
Błękitni Stare Pole
Kornowscy Szarża Krojanty
- : -
Żuławy Nowy Dwór Gdański
Jurand Lasowice
- : -
Sparta Kleszczewo
Pomezania Malbork
- : -
Meteor Pinczyn
Czarni Przemysław
- : -
Chojniczanka II Chojnice
Piaski Wąglikowice
- : -
Gwiazda Karsin
Orzeł Subkowy
- : -
Wisła Korzeniewo
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Stare Pole
- : -
Jurand Lasowice
Borowiak Czersk 2005
- : -
Kornowscy Szarża Krojanty
Wisła Korzeniewo
- : -
Czarni Przemysław
Chojniczanka II Chojnice
- : -
Radunia Stężyca
Meteor Pinczyn
- : -
Piaski Wąglikowice
Żuławy Nowy Dwór Gdański
- : -
Grom Nowy Staw
Gwiazda Karsin
- : -
Orzeł Subkowy
Sparta Kleszczewo
- : -
Pomezania Malbork
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Radunia Stężyca
- : -
Wisła Korzeniewo
Grom Nowy Staw
- : -
Borowiak Czersk 2005
Kornowscy Szarża Krojanty
- : -
Chojniczanka II Chojnice
Żuławy Nowy Dwór Gdański
- : -
Błękitni Stare Pole
Pomezania Malbork
- : -
Jurand Lasowice
Czarni Przemysław
- : -
Gwiazda Karsin
Piaski Wąglikowice
- : -
Sparta Kleszczewo
Orzeł Subkowy
- : -
Meteor Pinczyn
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Stare Pole
- : -
Pomezania Malbork
Borowiak Czersk 2005
- : -
Żuławy Nowy Dwór Gdański
Wisła Korzeniewo
- : -
Kornowscy Szarża Krojanty
Chojniczanka II Chojnice
- : -
Grom Nowy Staw
Jurand Lasowice
- : -
Piaski Wąglikowice
Meteor Pinczyn
- : -
Czarni Przemysław
Gwiazda Karsin
- : -
Radunia Stężyca
Sparta Kleszczewo
- : -
Orzeł Subkowy
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Radunia Stężyca
- : -
Meteor Pinczyn
Grom Nowy Staw
- : -
Wisła Korzeniewo
Kornowscy Szarża Krojanty
- : -
Gwiazda Karsin
Borowiak Czersk 2005
- : -
Błękitni Stare Pole
Żuławy Nowy Dwór Gdański
- : -
Chojniczanka II Chojnice
Czarni Przemysław
- : -
Sparta Kleszczewo
Piaski Wąglikowice
- : -
Pomezania Malbork
Orzeł Subkowy
- : -
Jurand Lasowice
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Stare Pole
- : -
Piaski Wąglikowice
Wisła Korzeniewo
- : -
Żuławy Nowy Dwór Gdański
Chojniczanka II Chojnice
- : -
Borowiak Czersk 2005
Jurand Lasowice
- : -
Czarni Przemysław
Meteor Pinczyn
- : -
Kornowscy Szarża Krojanty
Pomezania Malbork
- : -
Orzeł Subkowy
Gwiazda Karsin
- : -
Grom Nowy Staw
Sparta Kleszczewo
- : -
Radunia Stężyca
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości