Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Wda Lipusz
1:6
Sokół Zblewo
Centrum Pelplin
6:1
Delta Miłoradz
Błękitni Stare Pole
3:0
Wisła Korzeniewo
Radunia Stężyca
4:0
Grom Nowy Staw
Kornowscy Szarża Krojanty
0:5
Pogoń Prabuty
Relax Ryjewo
1:1
Borowiak Czersk 2005
Orzeł Subkowy
2:4
KP Starogard Gdański
Rodło Kwidzyn 2009
3:2
Chojniczanka II Chojnice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Zblewo
4:0
Borowiak Czersk 2005
Wisła Korzeniewo
1:6
Orzeł Subkowy
Chojniczanka II Chojnice
4:2
Centrum Pelplin
Kornowscy Szarża Krojanty
1:1
Wda Lipusz
Grom Nowy Staw
1:1
Błękitni Stare Pole
Delta Miłoradz
3:0
Radunia Stężyca
Pogoń Prabuty
3:7
KP Starogard Gdański
Relax Ryjewo
1:2
Rodło Kwidzyn 2009
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Rodło Kwidzyn 2009
1:1
Sokół Zblewo
Centrum Pelplin
3:0
Relax Ryjewo
Radunia Stężyca
2:2
Chojniczanka II Chojnice
Wda Lipusz
2:1
Pogoń Prabuty
Borowiak Czersk 2005
4:1
Kornowscy Szarża Krojanty
Orzeł Subkowy
2:1
Grom Nowy Staw
Błękitni Stare Pole
2:0
Delta Miłoradz
KP Starogard Gdański
3:1
Wisła Korzeniewo
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Wda Lipusz
1:2
Borowiak Czersk 2005
Grom Nowy Staw
0:1
KP Starogard Gdański
Kornowscy Szarża Krojanty
2:0
Rodło Kwidzyn 2009
Pogoń Prabuty
0:3
Wisła Korzeniewo
Relax Ryjewo
0:2
Radunia Stężyca
Sokół Zblewo
0:1
Centrum Pelplin
Chojniczanka II Chojnice
5:1
Błękitni Stare Pole
Delta Miłoradz
1:3
Orzeł Subkowy
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
KP Starogard Gdański
3:0
Delta Miłoradz
Wisła Korzeniewo
2:1
Grom Nowy Staw
Rodło Kwidzyn 2009
1:1
Wda Lipusz
Błękitni Stare Pole
4:0
Relax Ryjewo
Centrum Pelplin
1:1
Kornowscy Szarża Krojanty
Borowiak Czersk 2005
3:0
Pogoń Prabuty
Orzeł Subkowy
3:7
Chojniczanka II Chojnice
Radunia Stężyca
4:0
Sokół Zblewo
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Kornowscy Szarża Krojanty
2:3
Radunia Stężyca
Borowiak Czersk 2005
0:1
Rodło Kwidzyn 2009
Relax Ryjewo
3:6
Orzeł Subkowy
Sokół Zblewo
4:1
Błękitni Stare Pole
Pogoń Prabuty
3:7
Grom Nowy Staw
Wda Lipusz
1:7
Centrum Pelplin
Chojniczanka II Chojnice
1:4
KP Starogard Gdański
Delta Miłoradz
3:2
Wisła Korzeniewo
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Rodło Kwidzyn 2009
6:1
Pogoń Prabuty
Błękitni Stare Pole
6:1
Kornowscy Szarża Krojanty
Wisła Korzeniewo
2:0
Chojniczanka II Chojnice
KP Starogard Gdański
8:2
Relax Ryjewo
Grom Nowy Staw
5:0
Delta Miłoradz
Orzeł Subkowy
1:2
Sokół Zblewo
Centrum Pelplin
6:0
Borowiak Czersk 2005
Radunia Stężyca
0:0
Wda Lipusz
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Rodło Kwidzyn 2009
1:4
Centrum Pelplin
Chojniczanka II Chojnice
2:5
Grom Nowy Staw
Wda Lipusz
6:2
Błękitni Stare Pole
Kornowscy Szarża Krojanty
0:2
Orzeł Subkowy
Borowiak Czersk 2005
1:3
Radunia Stężyca
Relax Ryjewo
2:1
Wisła Korzeniewo
Pogoń Prabuty
3:0
Delta Miłoradz
Sokół Zblewo
2:4
KP Starogard Gdański
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Stare Pole
2:0
Borowiak Czersk 2005
Wisła Korzeniewo
4:2
Sokół Zblewo
KP Starogard Gdański
1:0
Kornowscy Szarża Krojanty
Grom Nowy Staw
3:3
Relax Ryjewo
Delta Miłoradz
0:4
Chojniczanka II Chojnice
Orzeł Subkowy
4:2
Wda Lipusz
Centrum Pelplin
2:1
Pogoń Prabuty
Radunia Stężyca
2:4
Rodło Kwidzyn 2009
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Rodło Kwidzyn 2009
0:0
Błękitni Stare Pole
Wda Lipusz
0:2
KP Starogard Gdański
Kornowscy Szarża Krojanty
3:0
Wisła Korzeniewo
Borowiak Czersk 2005
0:2
Orzeł Subkowy
Relax Ryjewo
0:0
Delta Miłoradz
Centrum Pelplin
3:0
Radunia Stężyca
Sokół Zblewo
0:2
Grom Nowy Staw
Pogoń Prabuty
0:3
Chojniczanka II Chojnice
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Stare Pole
0:3
Centrum Pelplin
Wisła Korzeniewo
0:2
Wda Lipusz
Grom Nowy Staw
3:2
Kornowscy Szarża Krojanty
KP Starogard Gdański
6:1
Borowiak Czersk 2005
Orzeł Subkowy
1:1
Rodło Kwidzyn 2009
Radunia Stężyca
4:0
Pogoń Prabuty
Chojniczanka II Chojnice
10:0
Relax Ryjewo
Delta Miłoradz
1:0
Sokół Zblewo
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Wda Lipusz
4:0
Grom Nowy Staw
Borowiak Czersk 2005
3:2
Wisła Korzeniewo
Kornowscy Szarża Krojanty
3:4
Delta Miłoradz
Sokół Zblewo
0:1
Chojniczanka II Chojnice
Pogoń Prabuty
2:4
Relax Ryjewo
Centrum Pelplin
1:1
Orzeł Subkowy
Rodło Kwidzyn 2009
1:0
KP Starogard Gdański
Radunia Stężyca
3:0
Błękitni Stare Pole
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Delta Miłoradz
3:0
Wda Lipusz
Błękitni Stare Pole
3:0
Pogoń Prabuty
Wisła Korzeniewo
2:3
Rodło Kwidzyn 2009
KP Starogard Gdański
0:0
Centrum Pelplin
Grom Nowy Staw
6:1
Borowiak Czersk 2005
Relax Ryjewo
2:2
Sokół Zblewo
Orzeł Subkowy
2:1
Radunia Stężyca
Chojniczanka II Chojnice
0:2
Kornowscy Szarża Krojanty
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Rodło Kwidzyn 2009
2:0
Grom Nowy Staw
Kornowscy Szarża Krojanty
3:1
Relax Ryjewo
Błękitni Stare Pole
0:2
Orzeł Subkowy
Wda Lipusz
2:2
Chojniczanka II Chojnice
Borowiak Czersk 2005
0:1
Delta Miłoradz
Pogoń Prabuty
2:7
Sokół Zblewo
Centrum Pelplin
11:0
Wisła Korzeniewo
Radunia Stężyca
3:5
KP Starogard Gdański
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Korzeniewo
2:2
Radunia Stężyca
Relax Ryjewo
1:2
Wda Lipusz
KP Starogard Gdański
4:1
Błękitni Stare Pole
Grom Nowy Staw
4:2
Centrum Pelplin
Sokół Zblewo
0:0
Kornowscy Szarża Krojanty
Chojniczanka II Chojnice
2:1
Borowiak Czersk 2005
Delta Miłoradz
0:1
Rodło Kwidzyn 2009
Orzeł Subkowy
4:3
Pogoń Prabuty
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Nowy Staw
1:3
Radunia Stężyca
Sokół Zblewo
3:4
Wda Lipusz
Wisła Korzeniewo
0:3
Błękitni Stare Pole
KP Starogard Gdański
4:2
Orzeł Subkowy
Pogoń Prabuty
1:1
Kornowscy Szarża Krojanty
Delta Miłoradz
1:4
Centrum Pelplin
Chojniczanka II Chojnice
4:1
Rodło Kwidzyn 2009
Borowiak Czersk 2005
6:1
Relax Ryjewo
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
KP Starogard Gdański
3:0
Pogoń Prabuty
Centrum Pelplin
7:0
Chojniczanka II Chojnice
Błękitni Stare Pole
0:2
Grom Nowy Staw
Wda Lipusz
0:1
Kornowscy Szarża Krojanty
Rodło Kwidzyn 2009
5:0
Relax Ryjewo
Radunia Stężyca
2:0
Delta Miłoradz
Orzeł Subkowy
2:0
Wisła Korzeniewo
Borowiak Czersk 2005
1:1
Sokół Zblewo
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Nowy Staw
3:0
Orzeł Subkowy
Sokół Zblewo
1:3
Rodło Kwidzyn 2009
Relax Ryjewo
1:2
Centrum Pelplin
Wisła Korzeniewo
2:2
KP Starogard Gdański
Pogoń Prabuty
5:0
Wda Lipusz
Chojniczanka II Chojnice
2:3
Radunia Stężyca
Delta Miłoradz
1:1
Błękitni Stare Pole
Kornowscy Szarża Krojanty
2:0
Borowiak Czersk 2005
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Stare Pole
4:2
Chojniczanka II Chojnice
Rodło Kwidzyn 2009
4:0
Kornowscy Szarża Krojanty
Centrum Pelplin
5:1
Sokół Zblewo
Wisła Korzeniewo
1:1
Pogoń Prabuty
KP Starogard Gdański
4:2
Grom Nowy Staw
Orzeł Subkowy
3:0
Delta Miłoradz
Radunia Stężyca
4:0
Relax Ryjewo
Borowiak Czersk 2005
3:0
Wda Lipusz
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Nowy Staw
2:1
Wisła Korzeniewo
Sokół Zblewo
1:2
Radunia Stężyca
Relax Ryjewo
1:2
Błękitni Stare Pole
Pogoń Prabuty
1:2
Borowiak Czersk 2005
Chojniczanka II Chojnice
0:0
Orzeł Subkowy
Wda Lipusz
1:5
Rodło Kwidzyn 2009
Delta Miłoradz
0:0
KP Starogard Gdański
Kornowscy Szarża Krojanty
1:2
Centrum Pelplin
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Stare Pole
5:1
Sokół Zblewo
Wisła Korzeniewo
2:1
Delta Miłoradz
Grom Nowy Staw
5:0
Pogoń Prabuty
Centrum Pelplin
4:0
Wda Lipusz
Radunia Stężyca
2:0
Kornowscy Szarża Krojanty
Rodło Kwidzyn 2009
1:1
Borowiak Czersk 2005
KP Starogard Gdański
6:0
Chojniczanka II Chojnice
Orzeł Subkowy
1:2
Relax Ryjewo
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Zblewo
2:0
Orzeł Subkowy
Borowiak Czersk 2005
2:1
Centrum Pelplin
Relax Ryjewo
0:1
KP Starogard Gdański
Pogoń Prabuty
0:4
Rodło Kwidzyn 2009
Chojniczanka II Chojnice
4:2
Wisła Korzeniewo
Wda Lipusz
2:3
Radunia Stężyca
Kornowscy Szarża Krojanty
0:0
Błękitni Stare Pole
Delta Miłoradz
2:3
Grom Nowy Staw
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Nowy Staw
7:2
Chojniczanka II Chojnice
Wisła Korzeniewo
7:1
Relax Ryjewo
KP Starogard Gdański
5:1
Sokół Zblewo
Błękitni Stare Pole
2:1
Wda Lipusz
Orzeł Subkowy
0:0
Kornowscy Szarża Krojanty
Centrum Pelplin
1:0
Rodło Kwidzyn 2009
Radunia Stężyca
5:1
Borowiak Czersk 2005
Delta Miłoradz
2:0
Pogoń Prabuty
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Rodło Kwidzyn 2009
1:2
Radunia Stężyca
Wda Lipusz
1:10
Orzeł Subkowy
Sokół Zblewo
2:1
Wisła Korzeniewo
Borowiak Czersk 2005
4:1
Błękitni Stare Pole
Relax Ryjewo
0:1
Grom Nowy Staw
Pogoń Prabuty
2:3
Centrum Pelplin
Chojniczanka II Chojnice
1:3
Delta Miłoradz
Kornowscy Szarża Krojanty
3:3
KP Starogard Gdański
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Stare Pole
0:3
Rodło Kwidzyn 2009
KP Starogard Gdański
8:1
Wda Lipusz
Grom Nowy Staw
3:1
Sokół Zblewo
Wisła Korzeniewo
1:4
Kornowscy Szarża Krojanty
Chojniczanka II Chojnice
0:4
Pogoń Prabuty
Orzeł Subkowy
1:1
Borowiak Czersk 2005
Radunia Stężyca
2:3
Centrum Pelplin
Delta Miłoradz
3:3
Relax Ryjewo
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Wda Lipusz
5:1
Wisła Korzeniewo
Sokół Zblewo
2:1
Delta Miłoradz
Centrum Pelplin
4:1
Błękitni Stare Pole
Borowiak Czersk 2005
1:4
KP Starogard Gdański
Relax Ryjewo
3:1
Chojniczanka II Chojnice
Pogoń Prabuty
2:3
Radunia Stężyca
Kornowscy Szarża Krojanty
3:1
Grom Nowy Staw
Rodło Kwidzyn 2009
2:0
Orzeł Subkowy
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
KP Starogard Gdański
0:0
Rodło Kwidzyn 2009
Grom Nowy Staw
2:3
Wda Lipusz
Błękitni Stare Pole
1:1
Radunia Stężyca
Wisła Korzeniewo
1:4
Borowiak Czersk 2005
Relax Ryjewo
2:1
Pogoń Prabuty
Chojniczanka II Chojnice
6:0
Sokół Zblewo
Orzeł Subkowy
0:0
Centrum Pelplin
Delta Miłoradz
4:0
Kornowscy Szarża Krojanty
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Kornowscy Szarża Krojanty
2:0
Chojniczanka II Chojnice
Centrum Pelplin
1:1
KP Starogard Gdański
Wda Lipusz
1:3
Delta Miłoradz
Sokół Zblewo
0:1
Relax Ryjewo
Borowiak Czersk 2005
1:2
Grom Nowy Staw
Pogoń Prabuty
5:1
Błękitni Stare Pole
Radunia Stężyca
3:1
Orzeł Subkowy
Rodło Kwidzyn 2009
6:1
Wisła Korzeniewo
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Nowy Staw
0:2
Rodło Kwidzyn 2009
KP Starogard Gdański
3:1
Radunia Stężyca
Wisła Korzeniewo
6:5
Centrum Pelplin
Sokół Zblewo
2:1
Pogoń Prabuty
Relax Ryjewo
2:4
Kornowscy Szarża Krojanty
Chojniczanka II Chojnice
6:3
Wda Lipusz
Orzeł Subkowy
1:1
Błękitni Stare Pole
Delta Miłoradz
3:4
Borowiak Czersk 2005
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Rodło Kwidzyn 2009
2:0
Delta Miłoradz
Centrum Pelplin
8:4
Grom Nowy Staw
Radunia Stężyca
3:0
Wisła Korzeniewo
Błękitni Stare Pole
0:4
KP Starogard Gdański
Wda Lipusz
6:2
Relax Ryjewo
Kornowscy Szarża Krojanty
3:2
Sokół Zblewo
Borowiak Czersk 2005
3:0
Chojniczanka II Chojnice
Pogoń Prabuty
0:1
Orzeł Subkowy
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości