Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Wierzyca Pelplin
3:1
Beniaminek 03 Starogard Gdański
Orzeł Subkowy
0:7
KP Starogard Gdański
St. Drewnica Czarni Przemysław
0:11
GryfTczew2006
Sobieski Gniew
0:17
Ap Jedynka Pelplin
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Wierzyca Pelplin
13:0
St. Drewnica Czarni Przemysław
GryfTczew2006
22:1
Sobieski Gniew
Beniaminek 03 Starogard Gdański
3:2
KP Starogard Gdański
Ap Jedynka Pelplin
12:0
Orzeł Subkowy
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
KP Starogard Gdański
4:0
Ap Jedynka Pelplin
St. Drewnica Czarni Przemysław
2:8
Beniaminek 03 Starogard Gdański
Sobieski Gniew
2:9
Wierzyca Pelplin
Orzeł Subkowy
0:14
GryfTczew2006
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
GryfTczew2006
7:1
KP Starogard Gdański
Beniaminek 03 Starogard Gdański
7:1
Ap Jedynka Pelplin
Wierzyca Pelplin
11:2
Orzeł Subkowy
St. Drewnica Czarni Przemysław
5:2
Sobieski Gniew
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
KP Starogard Gdański
2:5
Wierzyca Pelplin
Sobieski Gniew
0:17
Beniaminek 03 Starogard Gdański
Orzeł Subkowy
5:1
St. Drewnica Czarni Przemysław
Ap Jedynka Pelplin
0:8
GryfTczew2006
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Wierzyca Pelplin
3:2
Ap Jedynka Pelplin
St. Drewnica Czarni Przemysław
1:6
KP Starogard Gdański
Sobieski Gniew
2:5
Orzeł Subkowy
Beniaminek 03 Starogard Gdański
0:1
GryfTczew2006
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
KP Starogard Gdański
17:1
Sobieski Gniew
Ap Jedynka Pelplin
5:0
St. Drewnica Czarni Przemysław
Orzeł Subkowy
3:0
Beniaminek 03 Starogard Gdański
GryfTczew2006
3:0
Wierzyca Pelplin
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Beniaminek 03 Starogard Gdański
2:5
Wierzyca Pelplin
GryfTczew2006
6:1
St. Drewnica Czarni Przemysław
Ap Jedynka Pelplin
14:0
Sobieski Gniew
KP Starogard Gdański
5:0
Orzeł Subkowy
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
St. Drewnica Czarni Przemysław
0:5
Wierzyca Pelplin
Orzeł Subkowy
2:5
Ap Jedynka Pelplin
KP Starogard Gdański
3:3
Beniaminek 03 Starogard Gdański
Sobieski Gniew
0:23
GryfTczew2006
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
GryfTczew2006
7:2
Orzeł Subkowy
Wierzyca Pelplin
14:1
Sobieski Gniew
Ap Jedynka Pelplin
4:2
KP Starogard Gdański
Beniaminek 03 Starogard Gdański
9:1
St. Drewnica Czarni Przemysław
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Ap Jedynka Pelplin
0:3
Beniaminek 03 Starogard Gdański
Orzeł Subkowy
0:6
Wierzyca Pelplin
KP Starogard Gdański
1:9
GryfTczew2006
Sobieski Gniew
0:13
St. Drewnica Czarni Przemysław
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Wierzyca Pelplin
- : -
KP Starogard Gdański
St. Drewnica Czarni Przemysław
- : -
Orzeł Subkowy
GryfTczew2006
- : -
Ap Jedynka Pelplin
Beniaminek 03 Starogard Gdański
- : -
Sobieski Gniew
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Ap Jedynka Pelplin
- : -
Wierzyca Pelplin
Orzeł Subkowy
- : -
Sobieski Gniew
GryfTczew2006
- : -
Beniaminek 03 Starogard Gdański
KP Starogard Gdański
- : -
St. Drewnica Czarni Przemysław
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Wierzyca Pelplin
- : -
GryfTczew2006
St. Drewnica Czarni Przemysław
- : -
Ap Jedynka Pelplin
Sobieski Gniew
- : -
KP Starogard Gdański
Beniaminek 03 Starogard Gdański
- : -
Orzeł Subkowy
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości