Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
AP REISSA III POZNAŃ
9:0
Błękitni Owińska
Warta Poznań
2:0
AKF Poznań
SF Luboń
5:3
Lech Poznań
Szkoła Futbolu Marcina Drajera
1:1
Canarinhos Skórzewo
Poznaniak Aurea Poznań
1:2
Polonia Środa Wlkp.
Suchary Suchy Las
3:2
UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Owińska
4:2
Suchary Suchy Las
Warta Poznań
1:1
AP REISSA III POZNAŃ
Canarinhos Skórzewo
0:5
SF Luboń
Lech Poznań
2:6
Poznaniak Aurea Poznań
AKF Poznań
3:0
Polonia Środa Wlkp.
UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
1:2
Szkoła Futbolu Marcina Drajera
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Suchary Suchy Las
1:3
Warta Poznań
AP REISSA III POZNAŃ
1:0
AKF Poznań
Szkoła Futbolu Marcina Drajera
7:3
Błękitni Owińska
Poznaniak Aurea Poznań
1:0
Canarinhos Skórzewo
SF Luboń
4:1
UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
Polonia Środa Wlkp.
0:3
Lech Poznań
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Owińska
4:2
SF Luboń
AP REISSA III POZNAŃ
11:0
Suchary Suchy Las
Warta Poznań
7:1
Szkoła Futbolu Marcina Drajera
Canarinhos Skórzewo
1:3
Polonia Środa Wlkp.
UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
0:7
Poznaniak Aurea Poznań
AKF Poznań
0:0
Lech Poznań
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Suchary Suchy Las
0:7
AKF Poznań
Lech Poznań
5:2
Canarinhos Skórzewo
SF Luboń
1:1
Warta Poznań
Szkoła Futbolu Marcina Drajera
0:2
AP REISSA III POZNAŃ
Poznaniak Aurea Poznań
3:1
Błękitni Owińska
Polonia Środa Wlkp.
9:1
UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Owińska
4:5
Polonia Środa Wlkp.
AP REISSA III POZNAŃ
5:0
SF Luboń
Warta Poznań
1:3
Poznaniak Aurea Poznań
AKF Poznań
5:0
Canarinhos Skórzewo
UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
2:7
Lech Poznań
Suchary Suchy Las
7:3
Szkoła Futbolu Marcina Drajera
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Suchary Suchy Las
2:2
SF Luboń
Polonia Środa Wlkp.
1:5
Warta Poznań
Lech Poznań
8:3
Błękitni Owińska
Szkoła Futbolu Marcina Drajera
1:5
AKF Poznań
Poznaniak Aurea Poznań
1:2
AP REISSA III POZNAŃ
Canarinhos Skórzewo
9:1
UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
AKF Poznań
4:1
UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
Suchary Suchy Las
0:4
Poznaniak Aurea Poznań
AP REISSA III POZNAŃ
3:1
Polonia Środa Wlkp.
Warta Poznań
1:4
Lech Poznań
Canarinhos Skórzewo
5:2
Błękitni Owińska
Szkoła Futbolu Marcina Drajera
1:1
SF Luboń
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Canarinhos Skórzewo
1:2
Warta Poznań
Polonia Środa Wlkp.
5:0
Suchary Suchy Las
Lech Poznań
0:2
AP REISSA III POZNAŃ
Poznaniak Aurea Poznań
7:4
Szkoła Futbolu Marcina Drajera
UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
3:6
Błękitni Owińska
AKF Poznań
2:2
SF Luboń
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Suchary Suchy Las
1:5
Lech Poznań
AP REISSA III POZNAŃ
3:2
Canarinhos Skórzewo
AKF Poznań
3:0
Błękitni Owińska
SF Luboń
0:6
Poznaniak Aurea Poznań
Szkoła Futbolu Marcina Drajera
0:3
Polonia Środa Wlkp.
UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
1:8
Warta Poznań
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Owińska
1:6
Warta Poznań
Canarinhos Skórzewo
4:0
Suchary Suchy Las
Polonia Środa Wlkp.
3:0
SF Luboń
Lech Poznań
8:0
Szkoła Futbolu Marcina Drajera
Poznaniak Aurea Poznań
0:2
AKF Poznań
UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
1:5
AP REISSA III POZNAŃ
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Owińska
1:4
AP REISSA III POZNAŃ
Lech Poznań
9:2
SF Luboń
AKF Poznań
1:1
Warta Poznań
Canarinhos Skórzewo
2:1
Szkoła Futbolu Marcina Drajera
Polonia Środa Wlkp.
1:4
Poznaniak Aurea Poznań
UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
2:5
Suchary Suchy Las
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Suchary Suchy Las
2:3
Błękitni Owińska
Polonia Środa Wlkp.
2:1
AKF Poznań
SF Luboń
1:1
Canarinhos Skórzewo
Poznaniak Aurea Poznań
1:2
Lech Poznań
Szkoła Futbolu Marcina Drajera
8:1
UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
AP REISSA III POZNAŃ
2:0
Warta Poznań
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
1:2
SF Luboń
Błękitni Owińska
2:1
Szkoła Futbolu Marcina Drajera
Warta Poznań
7:0
Suchary Suchy Las
Canarinhos Skórzewo
0:2
Poznaniak Aurea Poznań
Lech Poznań
5:2
Polonia Środa Wlkp.
AKF Poznań
2:2
AP REISSA III POZNAŃ
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Suchary Suchy Las
1:7
AP REISSA III POZNAŃ
Polonia Środa Wlkp.
2:1
Canarinhos Skórzewo
Lech Poznań
1:1
AKF Poznań
SF Luboń
4:3
Błękitni Owińska
Szkoła Futbolu Marcina Drajera
1:1
Warta Poznań
Poznaniak Aurea Poznań
7:1
UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Owińska
0:4
Poznaniak Aurea Poznań
Warta Poznań
6:0
SF Luboń
Canarinhos Skórzewo
2:1
Lech Poznań
UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
0:4
Polonia Środa Wlkp.
AKF Poznań
4:1
Suchary Suchy Las
AP REISSA III POZNAŃ
5:1
Szkoła Futbolu Marcina Drajera
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Canarinhos Skórzewo
0:3
AKF Poznań
Polonia Środa Wlkp.
2:0
Błękitni Owińska
SF Luboń
2:1
AP REISSA III POZNAŃ
Szkoła Futbolu Marcina Drajera
2:3
Suchary Suchy Las
Poznaniak Aurea Poznań
0:2
Warta Poznań
Lech Poznań
20:0
UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Owińska
1:2
Lech Poznań
AP REISSA III POZNAŃ
2:0
Poznaniak Aurea Poznań
SF Luboń
3:2
Suchary Suchy Las
AKF Poznań
3:0
Szkoła Futbolu Marcina Drajera
Warta Poznań
3:0
Polonia Środa Wlkp.
UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
0:8
Canarinhos Skórzewo
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Środa Wlkp.
0:5
AP REISSA III POZNAŃ
SF Luboń
1:2
Szkoła Futbolu Marcina Drajera
Poznaniak Aurea Poznań
9:0
Suchary Suchy Las
Warta Poznań
3:0
Lech Poznań
Błękitni Owińska
3:1
Canarinhos Skórzewo
UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
0:3
AKF Poznań
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
AP REISSA III POZNAŃ
2:2
Lech Poznań
SF Luboń
1:6
AKF Poznań
Szkoła Futbolu Marcina Drajera
3:2
Poznaniak Aurea Poznań
Błękitni Owińska
8:0
UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
Suchary Suchy Las
1:2
Polonia Środa Wlkp.
Warta Poznań
2:2
Canarinhos Skórzewo
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Owińska
0:5
AKF Poznań
Polonia Środa Wlkp.
8:3
Szkoła Futbolu Marcina Drajera
Canarinhos Skórzewo
2:4
AP REISSA III POZNAŃ
Lech Poznań
5:1
Suchary Suchy Las
Poznaniak Aurea Poznań
9:0
SF Luboń
Warta Poznań
9:0
UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Suchary Suchy Las
0:1
Canarinhos Skórzewo
AP REISSA III POZNAŃ
5:0
UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
Warta Poznań
5:3
Błękitni Owińska
Szkoła Futbolu Marcina Drajera
2:4
Lech Poznań
AKF Poznań
0:2
Poznaniak Aurea Poznań
SF Luboń
5:2
Polonia Środa Wlkp.
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości