Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Długie Pole
2:1
Amator Kiełpino
Kaszubia Kościerzyna
3:2
Czarni Pruszcz Gdański
Wda Lipusz
3:2
Potok Pszczółki
Kamienica Królewska
14:1
GTS Pruszcz Gdański
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Pruszcz Gdański
3:0
GKS Żukowo
GTS Pruszcz Gdański
0:3
Kaszubia Kościerzyna
Potok Pszczółki
2:1
Kamienica Królewska
Amator Kiełpino
0:8
GKS Kowale
Borowiak Czersk
1:0
Wda Lipusz
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Kamienica Królewska
7:0
Borowiak Czersk
Radunia Stężyca
0:4
Czarni Pruszcz Gdański
GKS Żukowo
10:0
GTS Pruszcz Gdański
Kaszubia Kościerzyna
4:0
Potok Pszczółki
Wda Lipusz
2:3
Wisła Długie Pole
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
GTS Pruszcz Gdański
0:4
Radunia Stężyca
Wisła Długie Pole
3:4
Kamienica Królewska
Borowiak Czersk
1:4
Kaszubia Kościerzyna
Potok Pszczółki
0:0
GKS Żukowo
Czarni Pruszcz Gdański
4:2
GKS Kowale
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Radunia Stężyca
0:4
Potok Pszczółki
GKS Żukowo
5:1
Borowiak Czersk
Kaszubia Kościerzyna
4:0
Wisła Długie Pole
Wda Lipusz
5:0
Amator Kiełpino
GKS Kowale
14:0
GTS Pruszcz Gdański
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Długie Pole
1:2
GKS Żukowo
Wda Lipusz
1:0
Kamienica Królewska
Potok Pszczółki
0:2
GKS Kowale
Borowiak Czersk
2:1
Radunia Stężyca
Amator Kiełpino
0:4
Czarni Pruszcz Gdański
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Radunia Stężyca
4:1
Wisła Długie Pole
Czarni Pruszcz Gdański
14:1
GTS Pruszcz Gdański
Kaszubia Kościerzyna
5:1
Wda Lipusz
Kamienica Królewska
8:0
Amator Kiełpino
GKS Kowale
3:0
Borowiak Czersk
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Kamienica Królewska
0:2
Kaszubia Kościerzyna
Wisła Długie Pole
2:5
GKS Kowale
Wda Lipusz
4:2
GKS Żukowo
Potok Pszczółki
2:1
Czarni Pruszcz Gdański
Amator Kiełpino
6:2
GTS Pruszcz Gdański
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Radunia Stężyca
4:6
Wda Lipusz
Czarni Pruszcz Gdański
5:2
Borowiak Czersk
GKS Żukowo
1:1
Kamienica Królewska
GTS Pruszcz Gdański
0:8
Potok Pszczółki
Kaszubia Kościerzyna
5:0
Amator Kiełpino
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Kaszubia Kościerzyna
6:0
GKS Żukowo
Kamienica Królewska
9:1
Radunia Stężyca
Wisła Długie Pole
0:4
Czarni Pruszcz Gdański
Wda Lipusz
0:3
GKS Kowale
Borowiak Czersk
10:1
GTS Pruszcz Gdański
Amator Kiełpino
0:1
Potok Pszczółki
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Radunia Stężyca
0:4
Kaszubia Kościerzyna
GKS Żukowo
5:1
Amator Kiełpino
GTS Pruszcz Gdański
0:8
Wisła Długie Pole
GKS Kowale
2:1
Kamienica Królewska
Potok Pszczółki
3:0
Borowiak Czersk
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Żukowo
2:3
Radunia Stężyca
Kaszubia Kościerzyna
1:0
GKS Kowale
Wisła Długie Pole
2:2
Potok Pszczółki
Wda Lipusz
0:2
Czarni Pruszcz Gdański
Amator Kiełpino
0:3
Borowiak Czersk
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Radunia Stężyca
6:1
Amator Kiełpino
Czarni Pruszcz Gdański
3:1
Kamienica Królewska
GTS Pruszcz Gdański
1:12
Wda Lipusz
GKS Kowale
1:0
GKS Żukowo
Borowiak Czersk
2:4
Wisła Długie Pole
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Pruszcz Gdański
1:1
Kaszubia Kościerzyna
GKS Kowale
7:1
Radunia Stężyca
Potok Pszczółki
2:1
Wda Lipusz
Amator Kiełpino
0:2
Wisła Długie Pole
GTS Pruszcz Gdański
1:9
Kamienica Królewska
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Żukowo
1:5
Czarni Pruszcz Gdański
GKS Kowale
8:0
Amator Kiełpino
Kaszubia Kościerzyna
14:0
GTS Pruszcz Gdański
Kamienica Królewska
2:2
Potok Pszczółki
Wda Lipusz
3:0
Borowiak Czersk
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Pruszcz Gdański
4:0
Radunia Stężyca
Wisła Długie Pole
2:4
Wda Lipusz
Borowiak Czersk
0:1
Kamienica Królewska
Potok Pszczółki
1:4
Kaszubia Kościerzyna
GTS Pruszcz Gdański
1:3
GKS Żukowo
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Radunia Stężyca
7:0
GTS Pruszcz Gdański
GKS Żukowo
0:4
Potok Pszczółki
Kaszubia Kościerzyna
2:0
Borowiak Czersk
GKS Kowale
2:0
Czarni Pruszcz Gdański
Kamienica Królewska
9:1
Wisła Długie Pole
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Potok Pszczółki
7:0
Radunia Stężyca
Borowiak Czersk
0:1
GKS Żukowo
Amator Kiełpino
2:2
Wda Lipusz
Wisła Długie Pole
1:3
Kaszubia Kościerzyna
GTS Pruszcz Gdański
0:11
GKS Kowale
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Radunia Stężyca
1:1
Borowiak Czersk
Czarni Pruszcz Gdański
7:0
Amator Kiełpino
GKS Żukowo
2:5
Wisła Długie Pole
Kamienica Królewska
4:2
Wda Lipusz
GKS Kowale
4:1
Potok Pszczółki
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Długie Pole
2:3
Radunia Stężyca
Borowiak Czersk
0:3
GKS Kowale
Amator Kiełpino
1:10
Kamienica Królewska
Wda Lipusz
3:5
Kaszubia Kościerzyna
GTS Pruszcz Gdański
0:18
Czarni Pruszcz Gdański
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Żukowo
2:7
Wda Lipusz
Kaszubia Kościerzyna
2:0
Kamienica Królewska
GKS Kowale
4:2
Wisła Długie Pole
Czarni Pruszcz Gdański
3:3
Potok Pszczółki
GTS Pruszcz Gdański
3:3
Amator Kiełpino
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Potok Pszczółki
10:0
GTS Pruszcz Gdański
Amator Kiełpino
0:6
Kaszubia Kościerzyna
Borowiak Czersk
0:4
Czarni Pruszcz Gdański
Wda Lipusz
5:1
Radunia Stężyca
Kamienica Królewska
2:1
GKS Żukowo
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Radunia Stężyca
1:2
Kamienica Królewska
Czarni Pruszcz Gdański
2:1
Wisła Długie Pole
Potok Pszczółki
2:1
Amator Kiełpino
GKS Kowale
4:1
Wda Lipusz
GKS Żukowo
0:3
Kaszubia Kościerzyna
GTS Pruszcz Gdański
1:7
Borowiak Czersk
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Kaszubia Kościerzyna
7:0
Radunia Stężyca
Wisła Długie Pole
4:1
GTS Pruszcz Gdański
Amator Kiełpino
1:4
GKS Żukowo
Kamienica Królewska
0:5
GKS Kowale
Borowiak Czersk
0:3
Potok Pszczółki
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
GTS Pruszcz Gdański
4:0
Wisła Długie Pole
Radunia Stężyca
4:0
GKS Żukowo
Czarni Pruszcz Gdański
9:0
Wda Lipusz
GKS Kowale
2:0
Kaszubia Kościerzyna
Borowiak Czersk
7:0
Amator Kiełpino
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Wda Lipusz
10:0
GTS Pruszcz Gdański
GKS Żukowo
0:8
GKS Kowale
Wisła Długie Pole
2:2
Borowiak Czersk
Amator Kiełpino
0:2
Radunia Stężyca
Kamienica Królewska
1:2
Czarni Pruszcz Gdański
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości