Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Mierzynianka Mierzyn
Grot Gardno
- : -
Świt Skolwin
Ehrle Dobra Szczecińska
- : -
SL II SALOS Szczecin
Vielgovia Szczecin
- : -
KP Przecław
Zootechnik Kołbacz
- : -
Kasta Szczecin-Majowe
Tanowia Tanowo
- : -
A.P. Hutnik Szczecin
Arkonia II Szczecin
- : -
Odrzanka Radziszewo
AP Champions Gryfino
- : -
Jeziorak Szczecin
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
A.P. Hutnik Szczecin
Pauza
Zootechnik Kołbacz
- : -
Ehrle Dobra Szczecińska
Kasta Szczecin-Majowe
- : -
Odrzanka Radziszewo
Świt Skolwin
- : -
Arkonia II Szczecin
Mierzynianka Mierzyn
- : -
AP Champions Gryfino
Jeziorak Szczecin
- : -
Grot Gardno
KP Przecław
- : -
Tanowia Tanowo
SL II SALOS Szczecin
- : -
Vielgovia Szczecin
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
KP Przecław
Ehrle Dobra Szczecińska
- : -
Kasta Szczecin-Majowe
Grot Gardno
- : -
Mierzynianka Mierzyn
Odrzanka Radziszewo
- : -
Świt Skolwin
Vielgovia Szczecin
- : -
Zootechnik Kołbacz
Tanowia Tanowo
- : -
SL II SALOS Szczecin
Arkonia II Szczecin
- : -
Jeziorak Szczecin
AP Champions Gryfino
- : -
A.P. Hutnik Szczecin
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
SL II SALOS Szczecin
Pauza
A.P. Hutnik Szczecin
- : -
Grot Gardno
Ehrle Dobra Szczecińska
- : -
Vielgovia Szczecin
Zootechnik Kołbacz
- : -
Tanowia Tanowo
Kasta Szczecin-Majowe
- : -
Świt Skolwin
Mierzynianka Mierzyn
- : -
Arkonia II Szczecin
Jeziorak Szczecin
- : -
Odrzanka Radziszewo
KP Przecław
- : -
AP Champions Gryfino
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Zootechnik Kołbacz
Grot Gardno
- : -
KP Przecław
Vielgovia Szczecin
- : -
Kasta Szczecin-Majowe
Tanowia Tanowo
- : -
Ehrle Dobra Szczecińska
AP Champions Gryfino
- : -
SL II SALOS Szczecin
Arkonia II Szczecin
- : -
A.P. Hutnik Szczecin
Odrzanka Radziszewo
- : -
Mierzynianka Mierzyn
Świt Skolwin
- : -
Jeziorak Szczecin
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Ehrle Dobra Szczecińska
Pauza
A.P. Hutnik Szczecin
- : -
Odrzanka Radziszewo
Vielgovia Szczecin
- : -
Tanowia Tanowo
Zootechnik Kołbacz
- : -
AP Champions Gryfino
Kasta Szczecin-Majowe
- : -
Jeziorak Szczecin
Mierzynianka Mierzyn
- : -
Świt Skolwin
KP Przecław
- : -
Arkonia II Szczecin
SL II SALOS Szczecin
- : -
Grot Gardno
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Vielgovia Szczecin
Grot Gardno
- : -
Zootechnik Kołbacz
Odrzanka Radziszewo
- : -
KP Przecław
Świt Skolwin
- : -
A.P. Hutnik Szczecin
Tanowia Tanowo
- : -
Kasta Szczecin-Majowe
Jeziorak Szczecin
- : -
Mierzynianka Mierzyn
Arkonia II Szczecin
- : -
SL II SALOS Szczecin
AP Champions Gryfino
- : -
Ehrle Dobra Szczecińska
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Tanowia Tanowo
Pauza
A.P. Hutnik Szczecin
- : -
Jeziorak Szczecin
Ehrle Dobra Szczecińska
- : -
Grot Gardno
Vielgovia Szczecin
- : -
AP Champions Gryfino
Zootechnik Kołbacz
- : -
Arkonia II Szczecin
Kasta Szczecin-Majowe
- : -
Mierzynianka Mierzyn
KP Przecław
- : -
Świt Skolwin
SL II SALOS Szczecin
- : -
Odrzanka Radziszewo
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Kasta Szczecin-Majowe
Grot Gardno
- : -
Vielgovia Szczecin
Odrzanka Radziszewo
- : -
Zootechnik Kołbacz
Świt Skolwin
- : -
SL II SALOS Szczecin
Mierzynianka Mierzyn
- : -
A.P. Hutnik Szczecin
Jeziorak Szczecin
- : -
KP Przecław
Arkonia II Szczecin
- : -
Ehrle Dobra Szczecińska
AP Champions Gryfino
- : -
Tanowia Tanowo
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
AP Champions Gryfino
Ehrle Dobra Szczecińska
- : -
Odrzanka Radziszewo
Vielgovia Szczecin
- : -
Arkonia II Szczecin
Zootechnik Kołbacz
- : -
Świt Skolwin
Kasta Szczecin-Majowe
- : -
A.P. Hutnik Szczecin
Tanowia Tanowo
- : -
Grot Gardno
KP Przecław
- : -
Mierzynianka Mierzyn
SL II SALOS Szczecin
- : -
Jeziorak Szczecin
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Grot Gardno
Pauza
A.P. Hutnik Szczecin
- : -
KP Przecław
Odrzanka Radziszewo
- : -
Vielgovia Szczecin
Świt Skolwin
- : -
Ehrle Dobra Szczecińska
Mierzynianka Mierzyn
- : -
SL II SALOS Szczecin
Jeziorak Szczecin
- : -
Zootechnik Kołbacz
Arkonia II Szczecin
- : -
Tanowia Tanowo
AP Champions Gryfino
- : -
Kasta Szczecin-Majowe
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Arkonia II Szczecin
Ehrle Dobra Szczecińska
- : -
Jeziorak Szczecin
Vielgovia Szczecin
- : -
Świt Skolwin
Zootechnik Kołbacz
- : -
Mierzynianka Mierzyn
Kasta Szczecin-Majowe
- : -
KP Przecław
Tanowia Tanowo
- : -
Odrzanka Radziszewo
SL II SALOS Szczecin
- : -
A.P. Hutnik Szczecin
AP Champions Gryfino
- : -
Grot Gardno
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Odrzanka Radziszewo
Pauza
A.P. Hutnik Szczecin
- : -
Zootechnik Kołbacz
Grot Gardno
- : -
Kasta Szczecin-Majowe
Świt Skolwin
- : -
Tanowia Tanowo
Mierzynianka Mierzyn
- : -
Ehrle Dobra Szczecińska
Jeziorak Szczecin
- : -
Vielgovia Szczecin
Arkonia II Szczecin
- : -
AP Champions Gryfino
KP Przecław
- : -
SL II SALOS Szczecin
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Świt Skolwin
Ehrle Dobra Szczecińska
- : -
A.P. Hutnik Szczecin
Grot Gardno
- : -
Arkonia II Szczecin
Vielgovia Szczecin
- : -
Mierzynianka Mierzyn
Zootechnik Kołbacz
- : -
KP Przecław
Kasta Szczecin-Majowe
- : -
SL II SALOS Szczecin
Tanowia Tanowo
- : -
Jeziorak Szczecin
AP Champions Gryfino
- : -
Odrzanka Radziszewo
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Jeziorak Szczecin
Pauza
A.P. Hutnik Szczecin
- : -
Vielgovia Szczecin
Odrzanka Radziszewo
- : -
Grot Gardno
Świt Skolwin
- : -
AP Champions Gryfino
Mierzynianka Mierzyn
- : -
Tanowia Tanowo
Arkonia II Szczecin
- : -
Kasta Szczecin-Majowe
KP Przecław
- : -
Ehrle Dobra Szczecińska
SL II SALOS Szczecin
- : -
Zootechnik Kołbacz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości