Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
Pauza
Lipno Stęszew
1:1
Huragan Pobiedziska
OTPS Winogrady
1:1
AP Błękitni Owińska
Polonia Środa Wlkp.
4:1
Stella Luboń
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan Pobiedziska
Pauza
AP Błękitni Owińska
0:1
Lipno Stęszew
Stella Luboń
1:1
OTPS Winogrady
UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
1:10
Polonia Środa Wlkp.
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Środa Wlkp.
Pauza
Lipno Stęszew
0:0
Stella Luboń
Huragan Pobiedziska
9:2
AP Błękitni Owińska
OTPS Winogrady
6:0
UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Błękitni Owińska
Pauza
Polonia Środa Wlkp.
3:2
OTPS Winogrady
Stella Luboń
2:1
Huragan Pobiedziska
UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
1:3
Lipno Stęszew
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
OTPS Winogrady
Pauza
AP Błękitni Owińska
2:3
Stella Luboń
Huragan Pobiedziska
7:0
UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
Lipno Stęszew
0:0
Polonia Środa Wlkp.
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Stella Luboń
Pauza
OTPS Winogrady
1:1
Lipno Stęszew
Polonia Środa Wlkp.
0:3
Huragan Pobiedziska
UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
0:4
AP Błękitni Owińska
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Lipno Stęszew
Pauza
Huragan Pobiedziska
1:2
OTPS Winogrady
AP Błękitni Owińska
0:4
Polonia Środa Wlkp.
Stella Luboń
1:2
UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
Pauza
Huragan Pobiedziska
5:0
Lipno Stęszew
Stella Luboń
0:0
Polonia Środa Wlkp.
AP Błękitni Owińska
1:1
OTPS Winogrady
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan Pobiedziska
Pauza
OTPS Winogrady
1:2
Stella Luboń
Lipno Stęszew
0:2
AP Błękitni Owińska
Polonia Środa Wlkp.
4:0
UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Środa Wlkp.
Pauza
AP Błękitni Owińska
2:1
Huragan Pobiedziska
UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
1:11
OTPS Winogrady
Stella Luboń
3:0
Lipno Stęszew
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Błękitni Owińska
Pauza
Lipno Stęszew
11:2
UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
OTPS Winogrady
0:3
Polonia Środa Wlkp.
Huragan Pobiedziska
5:0
Stella Luboń
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
OTPS Winogrady
Pauza
Polonia Środa Wlkp.
2:0
Lipno Stęszew
Stella Luboń
5:0
AP Błękitni Owińska
UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
1:8
Huragan Pobiedziska
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Stella Luboń
Pauza
Lipno Stęszew
0:2
OTPS Winogrady
Huragan Pobiedziska
2:0
Polonia Środa Wlkp.
AP Błękitni Owińska
4:2
UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Lipno Stęszew
Pauza
Polonia Środa Wlkp.
4:1
AP Błękitni Owińska
OTPS Winogrady
1:2
Huragan Pobiedziska
UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
0:3
Stella Luboń
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości