Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Lider Swarzędz
1:2
AP Reissa Poznań
Kania Gostyń
2:2
Warta Śrem
Polonia Środa Wlkp.
0:3
Warta Poznań U-12
KS Canarinhos Skórzewo
3:1
JKS Jarota Jarocin
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Poznań U-12
4:0
Kania Gostyń
Lider Swarzędz
5:1
KS Canarinhos Skórzewo
AP Reissa Poznań
4:1
Warta Śrem
JKS Jarota Jarocin
1:1
Polonia Środa Wlkp.
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Kania Gostyń
3:1
JKS Jarota Jarocin
KS Canarinhos Skórzewo
1:2
AP Reissa Poznań
Polonia Środa Wlkp.
0:3
Lider Swarzędz
Warta Śrem
0:5
Warta Poznań U-12
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Lider Swarzędz
0:2
Kania Gostyń
KS Canarinhos Skórzewo
0:0
Polonia Środa Wlkp.
AP Reissa Poznań
1:3
Warta Poznań U-12
JKS Jarota Jarocin
1:0
Warta Śrem
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Poznań U-12
6:1
JKS Jarota Jarocin
Kania Gostyń
2:0
KS Canarinhos Skórzewo
Warta Śrem
2:3
Lider Swarzędz
Polonia Środa Wlkp.
0:2
AP Reissa Poznań
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Canarinhos Skórzewo
5:0
Warta Śrem
AP Reissa Poznań
7:0
JKS Jarota Jarocin
Lider Swarzędz
0:4
Warta Poznań U-12
Polonia Środa Wlkp.
0:0
Kania Gostyń
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Śrem
4:0
Polonia Środa Wlkp.
Warta Poznań U-12
5:0
KS Canarinhos Skórzewo
Kania Gostyń
2:0
AP Reissa Poznań
JKS Jarota Jarocin
3:1
Lider Swarzędz
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Śrem
4:0
Kania Gostyń
JKS Jarota Jarocin
0:1
KS Canarinhos Skórzewo
Warta Poznań U-12
3:0
Polonia Środa Wlkp.
AP Reissa Poznań
5:2
Lider Swarzędz
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Środa Wlkp.
2:1
JKS Jarota Jarocin
Warta Śrem
2:0
AP Reissa Poznań
KS Canarinhos Skórzewo
0:1
Lider Swarzędz
Warta Poznań U-12
0:0
Kania Gostyń
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
JKS Jarota Jarocin
0:1
Kania Gostyń
Warta Poznań U-12
7:0
Warta Śrem
Lider Swarzędz
1:0
Polonia Środa Wlkp.
AP Reissa Poznań
4:2
KS Canarinhos Skórzewo
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Kania Gostyń
2:2
Lider Swarzędz
Polonia Środa Wlkp.
1:0
KS Canarinhos Skórzewo
Warta Śrem
3:1
JKS Jarota Jarocin
Warta Poznań U-12
4:2
AP Reissa Poznań
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Lider Swarzędz
2:2
Warta Śrem
AP Reissa Poznań
1:0
Polonia Środa Wlkp.
KS Canarinhos Skórzewo
1:1
Kania Gostyń
JKS Jarota Jarocin
- : -
Warta Poznań U-12
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Poznań U-12
- : -
Lider Swarzędz
JKS Jarota Jarocin
- : -
AP Reissa Poznań
Warta Śrem
- : -
KS Canarinhos Skórzewo
Kania Gostyń
- : -
Polonia Środa Wlkp.
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Reissa Poznań
2:6
Kania Gostyń
KS Canarinhos Skórzewo
- : -
Warta Poznań U-12
Lider Swarzędz
- : -
JKS Jarota Jarocin
Polonia Środa Wlkp.
- : -
Warta Śrem
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości