Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Kolbudy
1:1
FC Gowidlino
Cartusia Kartuzy
1:0
Borowiak Czersk
Amator Kiełpino
2:2
GKS Kowale
GKS Przodkowo
2:0
Chojniczanka II Chojnice
Amigo Przyjaźń
5:2
jareks grabowo
Szargan Somonino
2:1
Orzeł Trąbki Wielkie
Meteor Pinczyn
0:1
Radunia Stężyca
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Kolbudy
0:2
GKS Przodkowo
Orzeł Trąbki Wielkie
1:5
Cartusia Kartuzy
FC Gowidlino
1:3
GKS Kowale
Chojniczanka II Chojnice
7:1
Amigo Przyjaźń
Borowiak Czersk
2:1
Amator Kiełpino
jareks grabowo
1:2
Meteor Pinczyn
Radunia Stężyca
12:0
Szargan Somonino
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Kowale
2:0
Borowiak Czersk
Amator Kiełpino
4:2
Orzeł Trąbki Wielkie
Meteor Pinczyn
1:4
Chojniczanka II Chojnice
GKS Przodkowo
2:1
FC Gowidlino
Amigo Przyjaźń
1:2
GKS Kolbudy
Szargan Somonino
5:3
jareks grabowo
Cartusia Kartuzy
0:3
Radunia Stężyca
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Kolbudy
2:3
Meteor Pinczyn
Orzeł Trąbki Wielkie
4:10
GKS Kowale
GKS Przodkowo
7:0
Amigo Przyjaźń
FC Gowidlino
3:2
Borowiak Czersk
Chojniczanka II Chojnice
9:0
Szargan Somonino
jareks grabowo
0:5
Cartusia Kartuzy
Radunia Stężyca
5:2
Amator Kiełpino
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Cartusia Kartuzy
3:2
Chojniczanka II Chojnice
Amator Kiełpino
3:4
jareks grabowo
Meteor Pinczyn
3:7
GKS Przodkowo
Borowiak Czersk
11:0
Orzeł Trąbki Wielkie
Amigo Przyjaźń
2:4
FC Gowidlino
Szargan Somonino
0:4
GKS Kolbudy
GKS Kowale
2:3
Radunia Stężyca
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Kolbudy
0:1
Cartusia Kartuzy
GKS Przodkowo
13:0
Szargan Somonino
FC Gowidlino
4:0
Orzeł Trąbki Wielkie
Chojniczanka II Chojnice
5:1
Amator Kiełpino
Amigo Przyjaźń
1:5
Meteor Pinczyn
jareks grabowo
0:9
GKS Kowale
Radunia Stężyca
3:1
Borowiak Czersk
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Trąbki Wielkie
1:3
Radunia Stężyca
GKS Kowale
3:2
Chojniczanka II Chojnice
Cartusia Kartuzy
6:0
GKS Przodkowo
Amator Kiełpino
2:1
GKS Kolbudy
Meteor Pinczyn
1:1
FC Gowidlino
Borowiak Czersk
11:0
jareks grabowo
Szargan Somonino
0:2
Amigo Przyjaźń
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Kolbudy
1:5
GKS Kowale
Meteor Pinczyn
7:0
Szargan Somonino
GKS Przodkowo
2:1
Amator Kiełpino
FC Gowidlino
1:3
Radunia Stężyca
Chojniczanka II Chojnice
2:2
Borowiak Czersk
Amigo Przyjaźń
0:5
Cartusia Kartuzy
jareks grabowo
1:4
Orzeł Trąbki Wielkie
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Radunia Stężyca
3:0*
jareks grabowo
Orzeł Trąbki Wielkie
0:3
Chojniczanka II Chojnice
GKS Kowale
4:1
GKS Przodkowo
Cartusia Kartuzy
1:2
Meteor Pinczyn
Amator Kiełpino
6:1
Amigo Przyjaźń
Borowiak Czersk
3:2
GKS Kolbudy
Szargan Somonino
1:4
FC Gowidlino
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Kolbudy
4:1
Orzeł Trąbki Wielkie
Meteor Pinczyn
4:1
Amator Kiełpino
GKS Przodkowo
6:2
Borowiak Czersk
FC Gowidlino
13:1
jareks grabowo
Chojniczanka II Chojnice
5:3
Radunia Stężyca
Amigo Przyjaźń
6:3
GKS Kowale
Szargan Somonino
1:4
Cartusia Kartuzy
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Radunia Stężyca
8:0
GKS Kolbudy
Orzeł Trąbki Wielkie
3:1
GKS Przodkowo
GKS Kowale
3:4
Meteor Pinczyn
Cartusia Kartuzy
3:0
FC Gowidlino
Amator Kiełpino
5:2
Szargan Somonino
Borowiak Czersk
2:1
Amigo Przyjaźń
jareks grabowo
- : -
Chojniczanka II Chojnice
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Kolbudy
6:0
jareks grabowo
Cartusia Kartuzy
2:1
Amator Kiełpino
Meteor Pinczyn
0:2
Borowiak Czersk
GKS Przodkowo
0:1
Radunia Stężyca
FC Gowidlino
4:3
Chojniczanka II Chojnice
Amigo Przyjaźń
3:1
Orzeł Trąbki Wielkie
Szargan Somonino
0:6
GKS Kowale
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Radunia Stężyca
7:0
Amigo Przyjaźń
Orzeł Trąbki Wielkie
2:4
Meteor Pinczyn
Cartusia Kartuzy
4:0
GKS Kowale
Amator Kiełpino
0:1
FC Gowidlino
Chojniczanka II Chojnice
9:1
GKS Kolbudy
Borowiak Czersk
6:0
Szargan Somonino
jareks grabowo
0:6
GKS Przodkowo
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Trąbki Wielkie
- : -
Szargan Somonino
GKS Kowale
4:0
Amator Kiełpino
FC Gowidlino
4:3
GKS Kolbudy
Chojniczanka II Chojnice
1:6
GKS Przodkowo
Borowiak Czersk
- : -
Cartusia Kartuzy
jareks grabowo
- : -
Amigo Przyjaźń
Radunia Stężyca
6:0
Meteor Pinczyn
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Kowale
- : -
FC Gowidlino
Amator Kiełpino
- : -
Borowiak Czersk
Meteor Pinczyn
- : -
jareks grabowo
Amigo Przyjaźń
- : -
Chojniczanka II Chojnice
Cartusia Kartuzy
2:0
Orzeł Trąbki Wielkie
Szargan Somonino
- : -
Radunia Stężyca
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Chojniczanka II Chojnice
1:1
Meteor Pinczyn
FC Gowidlino
2:2
GKS Przodkowo
Radunia Stężyca
3:0
Cartusia Kartuzy
GKS Kolbudy
3:1
Amigo Przyjaźń
Orzeł Trąbki Wielkie
0:3
Amator Kiełpino
Borowiak Czersk
2:0
GKS Kowale
jareks grabowo
1:1
Szargan Somonino
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Kowale
2:3
Orzeł Trąbki Wielkie
Cartusia Kartuzy
15:0
jareks grabowo
Szargan Somonino
15:0
Chojniczanka II Chojnice
Borowiak Czersk
0:3
FC Gowidlino
Amator Kiełpino
0:7
Radunia Stężyca
Meteor Pinczyn
2:1
GKS Kolbudy
Amigo Przyjaźń
0:2
GKS Przodkowo
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Radunia Stężyca
12:0
GKS Kowale
Orzeł Trąbki Wielkie
0:1
Borowiak Czersk
FC Gowidlino
7:4
Amigo Przyjaźń
Chojniczanka II Chojnice
3:1
Cartusia Kartuzy
GKS Kolbudy
6:1
Szargan Somonino
GKS Przodkowo
3:2
Meteor Pinczyn
jareks grabowo
- : -
Amator Kiełpino
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Kowale
- : -
jareks grabowo
Cartusia Kartuzy
3:1
GKS Kolbudy
Szargan Somonino
1:2
GKS Przodkowo
Amator Kiełpino
1:2
Chojniczanka II Chojnice
Meteor Pinczyn
2:0
Amigo Przyjaźń
Orzeł Trąbki Wielkie
1:3
FC Gowidlino
Borowiak Czersk
- : -
Radunia Stężyca
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
FC Gowidlino
3:0
Meteor Pinczyn
Chojniczanka II Chojnice
8:1
GKS Kowale
Radunia Stężyca
10:1
Orzeł Trąbki Wielkie
jareks grabowo
- : -
Borowiak Czersk
GKS Przodkowo
1:0
Cartusia Kartuzy
GKS Kolbudy
- : -
Amator Kiełpino
Amigo Przyjaźń
- : -
Szargan Somonino
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Radunia Stężyca
- : -
FC Gowidlino
GKS Kowale
- : -
GKS Kolbudy
Cartusia Kartuzy
- : -
Amigo Przyjaźń
Borowiak Czersk
- : -
Chojniczanka II Chojnice
Amator Kiełpino
- : -
GKS Przodkowo
Szargan Somonino
- : -
Meteor Pinczyn
Orzeł Trąbki Wielkie
- : -
jareks grabowo
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
FC Gowidlino
- : -
Szargan Somonino
GKS Kolbudy
- : -
Borowiak Czersk
GKS Przodkowo
- : -
GKS Kowale
Chojniczanka II Chojnice
- : -
Orzeł Trąbki Wielkie
jareks grabowo
- : -
Radunia Stężyca
Amigo Przyjaźń
- : -
Amator Kiełpino
Meteor Pinczyn
- : -
Cartusia Kartuzy
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Kowale
- : -
Amigo Przyjaźń
Cartusia Kartuzy
- : -
Szargan Somonino
Borowiak Czersk
- : -
GKS Przodkowo
jareks grabowo
- : -
FC Gowidlino
Radunia Stężyca
- : -
Chojniczanka II Chojnice
Orzeł Trąbki Wielkie
- : -
GKS Kolbudy
Amator Kiełpino
- : -
Meteor Pinczyn
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
FC Gowidlino
- : -
Cartusia Kartuzy
GKS Kolbudy
- : -
Radunia Stężyca
GKS Przodkowo
- : -
Orzeł Trąbki Wielkie
Szargan Somonino
- : -
Amator Kiełpino
Chojniczanka II Chojnice
- : -
jareks grabowo
Amigo Przyjaźń
- : -
Borowiak Czersk
Meteor Pinczyn
- : -
GKS Kowale
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Radunia Stężyca
- : -
GKS Przodkowo
GKS Kowale
- : -
Szargan Somonino
Borowiak Czersk
- : -
Meteor Pinczyn
Orzeł Trąbki Wielkie
- : -
Amigo Przyjaźń
jareks grabowo
- : -
GKS Kolbudy
Chojniczanka II Chojnice
- : -
FC Gowidlino
Amator Kiełpino
- : -
Cartusia Kartuzy
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
FC Gowidlino
- : -
Amator Kiełpino
GKS Kowale
- : -
Cartusia Kartuzy
Szargan Somonino
- : -
Borowiak Czersk
GKS Przodkowo
- : -
jareks grabowo
GKS Kolbudy
- : -
Chojniczanka II Chojnice
Meteor Pinczyn
- : -
Orzeł Trąbki Wielkie
Amigo Przyjaźń
- : -
Radunia Stężyca
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości