Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Znicz Pruszków
1:0
Gwardia Koszalin
Górnik Łęczna
1:0
Mazowsze Grójec
Broń Radom II
0:1
Celsium Skarżysko
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Warszawa
1:0
KS Bronowianka Kraków
Broń Radom
0:1
Elana Toruń
Delta Warszawa
2:1
Olimpia Grudziądz
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Rzeszów
1:0
Stal Mielec
Gwardia Koszalin
0:0
Górnik Łęczna
Zjednoczeni Stryków
0:1
BKS Lublin
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Warszawa
2:1
Elana Toruń
Celsium Skarżysko
0:0
Olimpia Grudziądz
KS Bronowianka Kraków
2:0
Znicz Pruszków
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS Lublin
0:0
Stal Rzeszów
Mazowsze Grójec
0:0
Stal Mielec
Zjednoczeni Stryków
0:1
Delta Warszawa
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Znicz Pruszków
1:0
Elana Toruń
Broń Radom
4:0
Celsium Skarżysko
KS Bronowianka Kraków
0:0
Górnik Łęczna
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Delta Warszawa
1:0
Stal Rzeszów
Olimpia Grudziądz
1:0
Zjednoczeni Stryków
Broń Radom II
0:0
Polonia Warszawa
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Znicz Pruszków
1:0
Górnik Łęczna
Stal Mielec
1:0
Gwardia Koszalin
Mazowsze Grójec
0:0
BKS Lublin
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Rzeszów
0:0
Olimpia Grudziądz
Górnik Łęczna
0:0
Polonia Warszawa
Celsium Skarżysko
2:0
Zjednoczeni Stryków
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS Lublin
1:1
Gwardia Koszalin
Mazowsze Grójec
1:0
Delta Warszawa
Broń Radom II
0:0
Znicz Pruszków
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Mielec
1:0
KS Bronowianka Kraków
Elana Toruń
0:1
Górnik Łęczna
Celsium Skarżysko
0:0
Polonia Warszawa
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Broń Radom
0:0
Znicz Pruszków
Delta Warszawa
0:0
Gwardia Koszalin
Olimpia Grudziądz
1:0
Mazowsze Grójec
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Mielec
0:0
Elana Toruń
Broń Radom
0:0
Górnik Łęczna
KS Bronowianka Kraków
1:0
BKS Lublin
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Warszawa
1:3
Znicz Pruszków
Zjednoczeni Stryków
0:1
Stal Rzeszów
Olimpia Grudziądz
2:1
Gwardia Koszalin
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Delta Warszawa
1:1
KS Bronowianka Kraków
Elana Toruń
0:2
BKS Lublin
Broń Radom II
0:1
Stal Mielec
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Broń Radom
2:0
Polonia Warszawa
Mazowsze Grójec
1:0
Zjednoczeni Stryków
Celsium Skarżysko
0:3
Stal Rzeszów
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Elana Toruń
1:1
Delta Warszawa
Olimpia Grudziądz
0:0
KS Bronowianka Kraków
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Znicz Pruszków
0:1
Celsium Skarżysko
Zjednoczeni Stryków
0:0
Gwardia Koszalin
Broń Radom II
0:3
BKS Lublin
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Rzeszów
0:0
Mazowsze Grójec
Broń Radom
0:0
Stal Mielec
Elana Toruń
2:0
Olimpia Grudziądz
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Delta Warszawa
0:1
Broń Radom II
KS Bronowianka Kraków
2:0
Zjednoczeni Stryków
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Rzeszów
1:1
Gwardia Koszalin
Broń Radom
1:1
BKS Lublin
Celsium Skarżysko
2:1
Mazowsze Grójec
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Warszawa
0:0
Stal Mielec
Delta Warszawa
0:0
BKS Lublin
Broń Radom II
0:2
Elana Toruń
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Broń Radom
0:0
KS Bronowianka Kraków
Delta Warszawa
0:0
Celsium Skarżysko
Górnik Łęczna
4:0
Zjednoczeni Stryków
Olimpia Grudziądz
0:0
BKS Lublin
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Rzeszów
1:0
KS Bronowianka Kraków
Mazowsze Grójec
0:0
Gwardia Koszalin
Broń Radom II
0:0
Olimpia Grudziądz
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS Lublin
0:0
Polonia Warszawa
Broń Radom
0:0
Delta Warszawa
Zjednoczeni Stryków
0:3
Elana Toruń
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Znicz Pruszków
0:0
Stal Mielec
Górnik Łęczna
0:1
Celsium Skarżysko
KS Bronowianka Kraków
0:1
Mazowsze Grójec
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Rzeszów
2:0
Elana Toruń
Polonia Warszawa
0:0
Delta Warszawa
Broń Radom II
0:0
Zjednoczeni Stryków
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Znicz Pruszków
1:0
BKS Lublin
Broń Radom
0:1
Olimpia Grudziądz
Celsium Skarżysko
1:0
Gwardia Koszalin
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Rzeszów
2:0
Broń Radom II
Mazowsze Grójec
1:1
Elana Toruń
Górnik Łęczna
0:0
Stal Mielec
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Broń Radom
0:0
Zjednoczeni Stryków
Delta Warszawa
0:0
Znicz Pruszków
Olimpia Grudziądz
0:1
Polonia Warszawa
Kolejka 31
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Mielec
1:0
Celsium Skarżysko
Górnik Łęczna
0:3
BKS Lublin
KS Bronowianka Kraków
2:0
Gwardia Koszalin
Kolejka 32
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Warszawa
1:0
Zjednoczeni Stryków
Znicz Pruszków
1:0
Olimpia Grudziądz
Broń Radom II
0:0
Mazowsze Grójec
Kolejka 33
Data Gospodarze Wynik Goście
Broń Radom
0:2
Stal Rzeszów
Elana Toruń
1:0
Gwardia Koszalin
Celsium Skarżysko
0:1
KS Bronowianka Kraków
Kolejka 34
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS Lublin
0:0
Stal Mielec
Znicz Pruszków
2:0
Zjednoczeni Stryków
Górnik Łęczna
3:0
Delta Warszawa
Kolejka 35
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Warszawa
0:0
Stal Rzeszów
Elana Toruń
0:2
KS Bronowianka Kraków
Broń Radom II
0:0
Gwardia Koszalin
Kolejka 36
Data Gospodarze Wynik Goście
Broń Radom
0:1
Mazowsze Grójec
Delta Warszawa
2:4
Stal Mielec
Olimpia Grudziądz
0:2
Górnik Łęczna
Kolejka 37
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Rzeszów
0:1
Znicz Pruszków
Celsium Skarżysko
0:3
BKS Lublin
Broń Radom II
0:1
Górnik Łęczna
Kolejka 38
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Warszawa
0:0
Mazowsze Grójec
Stal Mielec
1:0
Olimpia Grudziądz
Broń Radom
0:1
Gwardia Koszalin
Kolejka 39
Data Gospodarze Wynik Goście
Elana Toruń
1:1
Celsium Skarżysko
Broń Radom II
0:1
KS Bronowianka Kraków
Kolejka 40
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Rzeszów
1:0
Górnik Łęczna
Polonia Warszawa
2:2
Gwardia Koszalin
Znicz Pruszków
0:0
Mazowsze Grójec
Stal Mielec
3:0
Zjednoczeni Stryków
Broń Radom
1:1
Broń Radom II
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości