Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Świt Skolwin
1:0
Górnik Konin
Kotwica Kołobrzeg
1:0
Pogoń II Szczecin
Bałtyk Gdynia
1:1
Polonia Środa Wielkopolska
Bałtyk Koszalin
0:2
Lech II Poznań
KP Starogard Gdański
4:1
Sokół Kleczew
Radunia Stężyca
2:1
Gwardia Koszalin
Wierzyca Pelplin
0:1
JKS Jarota Jarocin
Mieszko Gniezno
1:1
KKS Kalisz
Wda Świecie
1:0
Chemik Moderator Bydgoszcz
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń II Szczecin
0:1
Radunia Stężyca
Polonia Środa Wielkopolska
6:0
Bałtyk Koszalin
Chemik Moderator Bydgoszcz
2:0
Kotwica Kołobrzeg
JKS Jarota Jarocin
1:1
Sokół Kleczew
Wierzyca Pelplin
0:0
Świt Skolwin
Górnik Konin
2:2
Wda Świecie
Lech II Poznań
3:3
Mieszko Gniezno
Gwardia Koszalin
1:0
Bałtyk Gdynia
KKS Kalisz
1:1
KP Starogard Gdański
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Radunia Stężyca
4:1
Chemik Moderator Bydgoszcz
Bałtyk Koszalin
2:2
Gwardia Koszalin
Mieszko Gniezno
3:0
Polonia Środa Wielkopolska
Sokół Kleczew
1:0
KKS Kalisz
Wda Świecie
1:2
Wierzyca Pelplin
KP Starogard Gdański
2:0
Lech II Poznań
Świt Skolwin
1:1
JKS Jarota Jarocin
Bałtyk Gdynia
1:0
Pogoń II Szczecin
Kotwica Kołobrzeg
2:0
Górnik Konin
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwardia Koszalin
2:4
Mieszko Gniezno
Świt Skolwin
2:2
Wda Świecie
Polonia Środa Wielkopolska
0:1
KP Starogard Gdański
Chemik Moderator Bydgoszcz
1:3
Bałtyk Gdynia
Wierzyca Pelplin
1:2
Kotwica Kołobrzeg
Górnik Konin
1:2
Radunia Stężyca
Pogoń II Szczecin
2:2
Bałtyk Koszalin
Lech II Poznań
1:1
Sokół Kleczew
JKS Jarota Jarocin
0:1
KKS Kalisz
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Kotwica Kołobrzeg
4:0
Świt Skolwin
Bałtyk Koszalin
2:3
Chemik Moderator Bydgoszcz
KP Starogard Gdański
2:0
Gwardia Koszalin
Radunia Stężyca
2:0
Wierzyca Pelplin
Wda Świecie
0:0
JKS Jarota Jarocin
KKS Kalisz
1:2
Lech II Poznań
Mieszko Gniezno
7:1
Pogoń II Szczecin
Sokół Kleczew
0:2
Polonia Środa Wielkopolska
Bałtyk Gdynia
3:0
Górnik Konin
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Świt Skolwin
1:1
Radunia Stężyca
Gwardia Koszalin
1:2
Sokół Kleczew
Wierzyca Pelplin
1:3
Bałtyk Gdynia
Górnik Konin
3:1
Bałtyk Koszalin
Polonia Środa Wielkopolska
0:4
KKS Kalisz
Chemik Moderator Bydgoszcz
2:3
Mieszko Gniezno
Wda Świecie
2:2
Kotwica Kołobrzeg
Pogoń II Szczecin
1:4
KP Starogard Gdański
JKS Jarota Jarocin
0:1
Lech II Poznań
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
KP Starogard Gdański
4:0
Chemik Moderator Bydgoszcz
Górnik Konin
2:1
Mieszko Gniezno
KKS Kalisz
1:0
Gwardia Koszalin
Bałtyk Gdynia
0:0
Świt Skolwin
Sokół Kleczew
3:1
Pogoń II Szczecin
Kotwica Kołobrzeg
2:1
JKS Jarota Jarocin
Bałtyk Koszalin
2:1
Wierzyca Pelplin
Lech II Poznań
4:1
Polonia Środa Wielkopolska
Radunia Stężyca
5:0
Wda Świecie
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń II Szczecin
1:2
KKS Kalisz
Gwardia Koszalin
1:0
Lech II Poznań
Wierzyca Pelplin
4:0
Mieszko Gniezno
Wda Świecie
0:2
Bałtyk Gdynia
Górnik Konin
0:0
KP Starogard Gdański
Chemik Moderator Bydgoszcz
0:3
Sokół Kleczew
Kotwica Kołobrzeg
2:2
Radunia Stężyca
Świt Skolwin
- : -
Bałtyk Koszalin
JKS Jarota Jarocin
- : -
Polonia Środa Wielkopolska
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Środa Wielkopolska
- : -
Gwardia Koszalin
KP Starogard Gdański
- : -
Wierzyca Pelplin
KKS Kalisz
- : -
Chemik Moderator Bydgoszcz
Mieszko Gniezno
- : -
Świt Skolwin
Sokół Kleczew
- : -
Górnik Konin
Bałtyk Gdynia
- : -
Kotwica Kołobrzeg
Lech II Poznań
- : -
Pogoń II Szczecin
Radunia Stężyca
- : -
JKS Jarota Jarocin
Bałtyk Koszalin
- : -
Wda Świecie
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Chemik Moderator Bydgoszcz
- : -
Lech II Poznań
Wierzyca Pelplin
- : -
Sokół Kleczew
Wda Świecie
- : -
Mieszko Gniezno
Górnik Konin
- : -
KKS Kalisz
JKS Jarota Jarocin
- : -
Gwardia Koszalin
Kotwica Kołobrzeg
- : -
Bałtyk Koszalin
Pogoń II Szczecin
- : -
Polonia Środa Wielkopolska
Radunia Stężyca
- : -
Bałtyk Gdynia
Świt Skolwin
- : -
KP Starogard Gdański
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Bałtyk Koszalin
- : -
Radunia Stężyca
KP Starogard Gdański
- : -
Wda Świecie
Gwardia Koszalin
- : -
Pogoń II Szczecin
Mieszko Gniezno
- : -
Kotwica Kołobrzeg
Polonia Środa Wielkopolska
- : -
Chemik Moderator Bydgoszcz
Sokół Kleczew
- : -
Świt Skolwin
Bałtyk Gdynia
- : -
JKS Jarota Jarocin
KKS Kalisz
- : -
Wierzyca Pelplin
Lech II Poznań
- : -
Górnik Konin
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Chemik Moderator Bydgoszcz
- : -
Gwardia Koszalin
Wierzyca Pelplin
- : -
Lech II Poznań
Wda Świecie
- : -
Sokół Kleczew
Górnik Konin
- : -
Polonia Środa Wielkopolska
JKS Jarota Jarocin
- : -
Pogoń II Szczecin
Bałtyk Gdynia
- : -
Bałtyk Koszalin
Kotwica Kołobrzeg
- : -
KP Starogard Gdański
Radunia Stężyca
- : -
Mieszko Gniezno
Świt Skolwin
- : -
KKS Kalisz
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Bałtyk Koszalin
- : -
JKS Jarota Jarocin
KP Starogard Gdański
- : -
Radunia Stężyca
Gwardia Koszalin
- : -
Górnik Konin
Polonia Środa Wielkopolska
- : -
Wierzyca Pelplin
Sokół Kleczew
- : -
Kotwica Kołobrzeg
Mieszko Gniezno
- : -
Bałtyk Gdynia
KKS Kalisz
- : -
Wda Świecie
Pogoń II Szczecin
- : -
Chemik Moderator Bydgoszcz
Lech II Poznań
- : -
Świt Skolwin
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Wda Świecie
- : -
Lech II Poznań
Górnik Konin
- : -
Pogoń II Szczecin
Wierzyca Pelplin
- : -
Gwardia Koszalin
Świt Skolwin
- : -
Polonia Środa Wielkopolska
JKS Jarota Jarocin
- : -
Chemik Moderator Bydgoszcz
Kotwica Kołobrzeg
- : -
KKS Kalisz
Bałtyk Gdynia
- : -
KP Starogard Gdański
Bałtyk Koszalin
- : -
Mieszko Gniezno
Radunia Stężyca
- : -
Sokół Kleczew
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Chemik Moderator Bydgoszcz
- : -
Górnik Konin
KP Starogard Gdański
- : -
Bałtyk Koszalin
Gwardia Koszalin
- : -
Świt Skolwin
Polonia Środa Wielkopolska
- : -
Wda Świecie
Sokół Kleczew
- : -
Bałtyk Gdynia
KKS Kalisz
- : -
Radunia Stężyca
Pogoń II Szczecin
- : -
Wierzyca Pelplin
Lech II Poznań
- : -
Kotwica Kołobrzeg
Mieszko Gniezno
- : -
JKS Jarota Jarocin
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Wda Świecie
- : -
Gwardia Koszalin
Wierzyca Pelplin
- : -
Chemik Moderator Bydgoszcz
Świt Skolwin
- : -
Pogoń II Szczecin
Mieszko Gniezno
- : -
KP Starogard Gdański
JKS Jarota Jarocin
- : -
Górnik Konin
Kotwica Kołobrzeg
- : -
Polonia Środa Wielkopolska
Bałtyk Gdynia
- : -
KKS Kalisz
Bałtyk Koszalin
- : -
Sokół Kleczew
Radunia Stężyca
- : -
Lech II Poznań
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwardia Koszalin
- : -
Kotwica Kołobrzeg
Polonia Środa Wielkopolska
- : -
Radunia Stężyca
Chemik Moderator Bydgoszcz
- : -
Świt Skolwin
KP Starogard Gdański
- : -
JKS Jarota Jarocin
Górnik Konin
- : -
Wierzyca Pelplin
Sokół Kleczew
- : -
Mieszko Gniezno
KKS Kalisz
- : -
Bałtyk Koszalin
Pogoń II Szczecin
- : -
Wda Świecie
Lech II Poznań
- : -
Bałtyk Gdynia
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości