Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Chemik II Police
5:2
Aquila Szczecin
Vielgovia Szczecin
5:0
Hanza Goleniów
Znicz Niedźwiedź
0:3
Tanowia Tanowo
Kasta Szczecin-Majowe
3:0
UKS Leśnik Kliniska Wielkie
Zootechnik Kołbacz
5:1
KS Wołczkowo-Bezrzecze
Grot Gardno
1:1
Odrzanka Radziszewo
Czarni 44 Szczecin
2:6
Zryw Kołbaskowo
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Aquila Szczecin
1:3
Grot Gardno
Zootechnik Kołbacz
5:3
Czarni 44 Szczecin
Tanowia Tanowo
3:1
Chemik II Police
KS Wołczkowo-Bezrzecze
0:1
Odrzanka Radziszewo
Zryw Kołbaskowo
1:5
Vielgovia Szczecin
Kasta Szczecin-Majowe
0:1
Hanza Goleniów
UKS Leśnik Kliniska Wielkie
1:3
Znicz Niedźwiedź
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Odrzanka Radziszewo
0:2
Aquila Szczecin
Kasta Szczecin-Majowe
2:0
Zryw Kołbaskowo
Czarni 44 Szczecin
1:2
KS Wołczkowo-Bezrzecze
Chemik II Police
0:0
UKS Leśnik Kliniska Wielkie
Grot Gardno
3:0
Tanowia Tanowo
Vielgovia Szczecin
1:1
Zootechnik Kołbacz
Znicz Niedźwiedź
1:2
Hanza Goleniów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Zryw Kołbaskowo
0:2
Znicz Niedźwiedź
Tanowia Tanowo
4:2
Odrzanka Radziszewo
Czarni 44 Szczecin
0:1
Vielgovia Szczecin
KS Wołczkowo-Bezrzecze
3:1
Aquila Szczecin
Hanza Goleniów
0:3
Chemik II Police
Zootechnik Kołbacz
7:1
Kasta Szczecin-Majowe
UKS Leśnik Kliniska Wielkie
2:2
Grot Gardno
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Aquila Szczecin
3:5
Tanowia Tanowo
Odrzanka Radziszewo
2:3
UKS Leśnik Kliniska Wielkie
Kasta Szczecin-Majowe
2:4
Czarni 44 Szczecin
Chemik II Police
11:2
Zryw Kołbaskowo
Grot Gardno
1:2
Hanza Goleniów
Vielgovia Szczecin
0:0
KS Wołczkowo-Bezrzecze
Znicz Niedźwiedź
1:3
Zootechnik Kołbacz
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Zootechnik Kołbacz
4:3
Chemik II Police
Hanza Goleniów
2:3
Odrzanka Radziszewo
Zryw Kołbaskowo
2:0
Grot Gardno
KS Wołczkowo-Bezrzecze
0:6
Tanowia Tanowo
Czarni 44 Szczecin
2:5
Znicz Niedźwiedź
UKS Leśnik Kliniska Wielkie
3:2
Aquila Szczecin
Vielgovia Szczecin
2:2
Kasta Szczecin-Majowe
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Znicz Niedźwiedź
3:2
Vielgovia Szczecin
Aquila Szczecin
1:0
Hanza Goleniów
Odrzanka Radziszewo
1:3
Zryw Kołbaskowo
Chemik II Police
8:0
Czarni 44 Szczecin
Tanowia Tanowo
6:4
UKS Leśnik Kliniska Wielkie
Kasta Szczecin-Majowe
0:3
KS Wołczkowo-Bezrzecze
Grot Gardno
0:4
Zootechnik Kołbacz
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Vielgovia Szczecin
3:2
Chemik II Police
Zryw Kołbaskowo
1:2
Aquila Szczecin
Czarni 44 Szczecin
0:2
Grot Gardno
KS Wołczkowo-Bezrzecze
3:1
UKS Leśnik Kliniska Wielkie
Kasta Szczecin-Majowe
2:0
Znicz Niedźwiedź
Hanza Goleniów
4:4
Tanowia Tanowo
Zootechnik Kołbacz
3:3
Odrzanka Radziszewo
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Aquila Szczecin
2:0
Zootechnik Kołbacz
Odrzanka Radziszewo
1:2
Czarni 44 Szczecin
Tanowia Tanowo
0:0
Zryw Kołbaskowo
Chemik II Police
9:0
Kasta Szczecin-Majowe
Grot Gardno
1:4
Vielgovia Szczecin
Znicz Niedźwiedź
0:2
KS Wołczkowo-Bezrzecze
UKS Leśnik Kliniska Wielkie
2:2
Hanza Goleniów
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni 44 Szczecin
1:0
Aquila Szczecin
Zootechnik Kołbacz
0:5
Tanowia Tanowo
KS Wołczkowo-Bezrzecze
5:4
Hanza Goleniów
Znicz Niedźwiedź
0:5
Chemik II Police
Zryw Kołbaskowo
3:1
UKS Leśnik Kliniska Wielkie
Vielgovia Szczecin
2:3
Odrzanka Radziszewo
Kasta Szczecin-Majowe
1:1
Grot Gardno
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Tanowia Tanowo
6:3
Czarni 44 Szczecin
Odrzanka Radziszewo
3:1
Kasta Szczecin-Majowe
Chemik II Police
5:0
KS Wołczkowo-Bezrzecze
Grot Gardno
2:3
Znicz Niedźwiedź
Hanza Goleniów
2:5
Zryw Kołbaskowo
Aquila Szczecin
5:2
Vielgovia Szczecin
UKS Leśnik Kliniska Wielkie
1:5
Zootechnik Kołbacz
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Zootechnik Kołbacz
1:2
Hanza Goleniów
KS Wołczkowo-Bezrzecze
1:1
Zryw Kołbaskowo
Znicz Niedźwiedź
1:4
Odrzanka Radziszewo
Kasta Szczecin-Majowe
1:2
Aquila Szczecin
Vielgovia Szczecin
2:5
Tanowia Tanowo
Czarni 44 Szczecin
3:0
UKS Leśnik Kliniska Wielkie
Chemik II Police
6:2
Grot Gardno
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Tanowia Tanowo
4:1
Kasta Szczecin-Majowe
Grot Gardno
2:2
KS Wołczkowo-Bezrzecze
Zryw Kołbaskowo
2:2
Zootechnik Kołbacz
Odrzanka Radziszewo
2:1
Chemik II Police
Aquila Szczecin
4:0
Znicz Niedźwiedź
Hanza Goleniów
4:6
Czarni 44 Szczecin
UKS Leśnik Kliniska Wielkie
3:1
Vielgovia Szczecin
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Aquila Szczecin
4:2
Chemik II Police
Tanowia Tanowo
1:2
Znicz Niedźwiedź
KS Wołczkowo-Bezrzecze
1:1
Zootechnik Kołbacz
Zryw Kołbaskowo
1:1
Czarni 44 Szczecin
Odrzanka Radziszewo
2:2
Grot Gardno
UKS Leśnik Kliniska Wielkie
0:5
Kasta Szczecin-Majowe
Hanza Goleniów
0:5
Vielgovia Szczecin
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni 44 Szczecin
4:2
Zootechnik Kołbacz
Chemik II Police
2:2
Tanowia Tanowo
Grot Gardno
0:0
Aquila Szczecin
Vielgovia Szczecin
5:1
Zryw Kołbaskowo
Znicz Niedźwiedź
5:0
UKS Leśnik Kliniska Wielkie
Odrzanka Radziszewo
0:2
KS Wołczkowo-Bezrzecze
Hanza Goleniów
3:4
Kasta Szczecin-Majowe
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Zootechnik Kołbacz
1:2
Vielgovia Szczecin
Tanowia Tanowo
4:2
Grot Gardno
KS Wołczkowo-Bezrzecze
3:2
Czarni 44 Szczecin
Hanza Goleniów
3:3
Znicz Niedźwiedź
Aquila Szczecin
3:0
Odrzanka Radziszewo
Zryw Kołbaskowo
6:7
Kasta Szczecin-Majowe
UKS Leśnik Kliniska Wielkie
1:6
Chemik II Police
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Kasta Szczecin-Majowe
2:4
Zootechnik Kołbacz
Chemik II Police
7:0
Hanza Goleniów
Grot Gardno
4:1
UKS Leśnik Kliniska Wielkie
Vielgovia Szczecin
1:4
Czarni 44 Szczecin
Aquila Szczecin
2:1
KS Wołczkowo-Bezrzecze
Znicz Niedźwiedź
7:3
Zryw Kołbaskowo
Odrzanka Radziszewo
2:1
Tanowia Tanowo
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Zryw Kołbaskowo
6:5
Chemik II Police
Tanowia Tanowo
3:0
Aquila Szczecin
Czarni 44 Szczecin
3:0
Kasta Szczecin-Majowe
KS Wołczkowo-Bezrzecze
0:2
Vielgovia Szczecin
UKS Leśnik Kliniska Wielkie
0:3
Odrzanka Radziszewo
Zootechnik Kołbacz
0:4
Znicz Niedźwiedź
Hanza Goleniów
6:1
Grot Gardno
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Tanowia Tanowo
3:0
KS Wołczkowo-Bezrzecze
Grot Gardno
3:1
Zryw Kołbaskowo
Aquila Szczecin
5:0
UKS Leśnik Kliniska Wielkie
Odrzanka Radziszewo
0:1
Hanza Goleniów
Kasta Szczecin-Majowe
1:2
Vielgovia Szczecin
Znicz Niedźwiedź
5:3
Czarni 44 Szczecin
Chemik II Police
8:2
Zootechnik Kołbacz
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Leśnik Kliniska Wielkie
0:3
Tanowia Tanowo
Czarni 44 Szczecin
1:3
Chemik II Police
Zootechnik Kołbacz
0:0
Grot Gardno
Hanza Goleniów
4:3
Aquila Szczecin
Vielgovia Szczecin
2:2
Znicz Niedźwiedź
Zryw Kołbaskowo
2:0
Odrzanka Radziszewo
KS Wołczkowo-Bezrzecze
5:1
Kasta Szczecin-Majowe
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Tanowia Tanowo
8:0
Hanza Goleniów
Chemik II Police
2:1
Vielgovia Szczecin
Aquila Szczecin
4:2
Zryw Kołbaskowo
Odrzanka Radziszewo
2:1
Zootechnik Kołbacz
UKS Leśnik Kliniska Wielkie
2:3
KS Wołczkowo-Bezrzecze
Znicz Niedźwiedź
5:0
Kasta Szczecin-Majowe
Grot Gardno
2:2
Czarni 44 Szczecin
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Kasta Szczecin-Majowe
4:2
Chemik II Police
Vielgovia Szczecin
2:2
Grot Gardno
Czarni 44 Szczecin
1:3
Odrzanka Radziszewo
KS Wołczkowo-Bezrzecze
3:2
Znicz Niedźwiedź
Zootechnik Kołbacz
5:0
Aquila Szczecin
Zryw Kołbaskowo
1:4
Tanowia Tanowo
Hanza Goleniów
3:2
UKS Leśnik Kliniska Wielkie
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Tanowia Tanowo
3:1
Zootechnik Kołbacz
Chemik II Police
7:3
Znicz Niedźwiedź
Hanza Goleniów
5:0
KS Wołczkowo-Bezrzecze
Grot Gardno
1:2
Kasta Szczecin-Majowe
Aquila Szczecin
1:3
Czarni 44 Szczecin
Odrzanka Radziszewo
0:0
Vielgovia Szczecin
UKS Leśnik Kliniska Wielkie
0:6
Zryw Kołbaskowo
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni 44 Szczecin
1:2
Tanowia Tanowo
KS Wołczkowo-Bezrzecze
2:2
Chemik II Police
Kasta Szczecin-Majowe
1:0
Odrzanka Radziszewo
Zootechnik Kołbacz
11:0
UKS Leśnik Kliniska Wielkie
Znicz Niedźwiedź
3:3
Grot Gardno
Vielgovia Szczecin
3:0
Aquila Szczecin
Zryw Kołbaskowo
3:0
Hanza Goleniów
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Tanowia Tanowo
2:2
Vielgovia Szczecin
Grot Gardno
2:1
Chemik II Police
Hanza Goleniów
2:0
Zootechnik Kołbacz
Zryw Kołbaskowo
1:0
KS Wołczkowo-Bezrzecze
Aquila Szczecin
2:1
Kasta Szczecin-Majowe
Odrzanka Radziszewo
1:1
Znicz Niedźwiedź
UKS Leśnik Kliniska Wielkie
1:7
Czarni 44 Szczecin
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Zootechnik Kołbacz
1:3
Zryw Kołbaskowo
Vielgovia Szczecin
9:2
UKS Leśnik Kliniska Wielkie
KS Wołczkowo-Bezrzecze
7:1
Grot Gardno
Znicz Niedźwiedź
1:0
Aquila Szczecin
Kasta Szczecin-Majowe
1:5
Tanowia Tanowo
Czarni 44 Szczecin
5:3
Hanza Goleniów
Chemik II Police
1:2
Odrzanka Radziszewo
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości