Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Akademia GKS Dopiewo
2:4
UKS Concord Murowana Goślina
Błękitni Wronki
6:0
AS Orlik Kaźmierz
OTPS Winogrady
1:1
GKS Vitcovia Witkowo
Polonia Środa Wielkopolska
3:4
Pogoń Książ Wielkopolski
Wełna Rogoźno
- : -
Sparta Oborniki
AP Dębiec
- : -
Victoria Wysogotowo
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Akademia GKS Dopiewo
- : -
AP Dębiec
Victoria Wysogotowo
- : -
UKS Concord Murowana Goślina
Sparta Oborniki
- : -
Pogoń Książ Wielkopolski
Wełna Rogoźno
- : -
Błękitni Wronki
Victoria Wysogotowo
- : -
Polonia Środa Wielkopolska
AS Orlik Kaźmierz
- : -
OTPS Winogrady
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Wronki
- : -
Sparta Oborniki
UKS Concord Murowana Goślina
- : -
AS Orlik Kaźmierz
OTPS Winogrady
- : -
Wełna Rogoźno
Pogoń Książ Wielkopolski
- : -
Victoria Wysogotowo
Polonia Środa Wielkopolska
- : -
Akademia GKS Dopiewo
AP Dębiec
- : -
GKS Vitcovia Witkowo
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
AS Orlik Kaźmierz
- : -
AP Dębiec
Błękitni Wronki
- : -
OTPS Winogrady
Sparta Oborniki
- : -
Victoria Wysogotowo
Wełna Rogoźno
- : -
UKS Concord Murowana Goślina
Akademia GKS Dopiewo
- : -
Pogoń Książ Wielkopolski
Polonia Środa Wielkopolska
- : -
GKS Vitcovia Witkowo
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Książ Wielkopolski
- : -
GKS Vitcovia Witkowo
UKS Concord Murowana Goślina
- : -
Błękitni Wronki
Victoria Wysogotowo
- : -
Akademia GKS Dopiewo
Polonia Środa Wielkopolska
- : -
AS Orlik Kaźmierz
AP Dębiec
- : -
Wełna Rogoźno
OTPS Winogrady
- : -
Sparta Oborniki
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
AS Orlik Kaźmierz
- : -
Pogoń Książ Wielkopolski
GKS Vitcovia Witkowo
- : -
Victoria Wysogotowo
Sparta Oborniki
- : -
Akademia GKS Dopiewo
Wełna Rogoźno
- : -
Polonia Środa Wielkopolska
OTPS Winogrady
- : -
UKS Concord Murowana Goślina
Błękitni Wronki
- : -
AP Dębiec
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Książ Wielkopolski
- : -
Wełna Rogoźno
AP Dębiec
- : -
OTPS Winogrady
Akademia GKS Dopiewo
- : -
GKS Vitcovia Witkowo
Victoria Wysogotowo
- : -
AS Orlik Kaźmierz
UKS Concord Murowana Goślina
- : -
Sparta Oborniki
Polonia Środa Wielkopolska
- : -
Błękitni Wronki
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Concord Murowana Goślina
- : -
AP Dębiec
Sparta Oborniki
- : -
GKS Vitcovia Witkowo
AS Orlik Kaźmierz
- : -
Akademia GKS Dopiewo
Wełna Rogoźno
- : -
Victoria Wysogotowo
OTPS Winogrady
- : -
Polonia Środa Wielkopolska
Błękitni Wronki
- : -
Pogoń Książ Wielkopolski
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Książ Wielkopolski
- : -
OTPS Winogrady
AP Dębiec
- : -
Sparta Oborniki
GKS Vitcovia Witkowo
- : -
AS Orlik Kaźmierz
Akademia GKS Dopiewo
- : -
Wełna Rogoźno
Victoria Wysogotowo
- : -
Błękitni Wronki
Polonia Środa Wielkopolska
- : -
UKS Concord Murowana Goślina
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Dębiec
- : -
Polonia Środa Wielkopolska
Błękitni Wronki
- : -
Akademia GKS Dopiewo
UKS Concord Murowana Goślina
- : -
Pogoń Książ Wielkopolski
Wełna Rogoźno
- : -
GKS Vitcovia Witkowo
OTPS Winogrady
- : -
Victoria Wysogotowo
Sparta Oborniki
- : -
AS Orlik Kaźmierz
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Książ Wielkopolski
- : -
AP Dębiec
GKS Vitcovia Witkowo
- : -
Błękitni Wronki
AS Orlik Kaźmierz
- : -
Wełna Rogoźno
Victoria Wysogotowo
- : -
UKS Concord Murowana Goślina
Akademia GKS Dopiewo
- : -
OTPS Winogrady
Polonia Środa Wielkopolska
- : -
Sparta Oborniki
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości