Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwiazda Bydgoszcz
2:10
Zawisza Bydgoszcz
Chemik Moderator Bydgoszcz
7:3
Drwęca Golub-Dobrzyń
Orzeł Służewo
2:2
Olimpia Grudziądz
Gol Brodnica
1:1
Elana Toruń
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwiazda Bydgoszcz
0:5
Olimpia Grudziądz
Elana Toruń
5:1
Orzeł Służewo
Zawisza Bydgoszcz
3:2
Chemik Moderator Bydgoszcz
Drwęca Golub-Dobrzyń
3:0
Gol Brodnica
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Służewo
6:3
Drwęca Golub-Dobrzyń
Chemik Moderator Bydgoszcz
7:1
Gwiazda Bydgoszcz
Gol Brodnica
2:2
Zawisza Bydgoszcz
Olimpia Grudziądz
2:2
Elana Toruń
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Drwęca Golub-Dobrzyń
2:0
Olimpia Grudziądz
Gwiazda Bydgoszcz
1:4
Elana Toruń
Chemik Moderator Bydgoszcz
7:2
Gol Brodnica
Zawisza Bydgoszcz
7:0
Orzeł Służewo
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Grudziądz
1:6
Zawisza Bydgoszcz
Elana Toruń
1:1
Drwęca Golub-Dobrzyń
Gol Brodnica
2:2
Gwiazda Bydgoszcz
Orzeł Służewo
1:2
Chemik Moderator Bydgoszcz
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Zawisza Bydgoszcz
2:1
Elana Toruń
Gwiazda Bydgoszcz
3:3
Drwęca Golub-Dobrzyń
Gol Brodnica
2:1
Orzeł Służewo
Chemik Moderator Bydgoszcz
3:0
Olimpia Grudziądz
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Grudziądz
0:2
Gol Brodnica
Orzeł Służewo
7:1
Gwiazda Bydgoszcz
Drwęca Golub-Dobrzyń
0:3
Zawisza Bydgoszcz
Elana Toruń
0:5
Chemik Moderator Bydgoszcz
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Elana Toruń
2:0
Gol Brodnica
Zawisza Bydgoszcz
6:1
Gwiazda Bydgoszcz
Olimpia Grudziądz
2:1
Orzeł Służewo
Drwęca Golub-Dobrzyń
3:0
Chemik Moderator Bydgoszcz
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Grudziądz
3:1
Gwiazda Bydgoszcz
Chemik Moderator Bydgoszcz
0:3
Zawisza Bydgoszcz
Orzeł Służewo
2:3
Elana Toruń
Gol Brodnica
2:5
Drwęca Golub-Dobrzyń
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Elana Toruń
2:2
Olimpia Grudziądz
Zawisza Bydgoszcz
4:0
Gol Brodnica
Drwęca Golub-Dobrzyń
1:3
Orzeł Służewo
Gwiazda Bydgoszcz
0:6
Chemik Moderator Bydgoszcz
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Elana Toruń
7:1
Gwiazda Bydgoszcz
Olimpia Grudziądz
1:2
Drwęca Golub-Dobrzyń
Orzeł Służewo
0:11
Zawisza Bydgoszcz
Gol Brodnica
2:6
Chemik Moderator Bydgoszcz
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwiazda Bydgoszcz
1:1
Gol Brodnica
Zawisza Bydgoszcz
3:1
Olimpia Grudziądz
Chemik Moderator Bydgoszcz
5:2
Orzeł Służewo
Drwęca Golub-Dobrzyń
3:3
Elana Toruń
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Elana Toruń
0:3
Zawisza Bydgoszcz
Olimpia Grudziądz
2:4
Chemik Moderator Bydgoszcz
Orzeł Służewo
2:2
Gol Brodnica
Drwęca Golub-Dobrzyń
3:0
Gwiazda Bydgoszcz
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwiazda Bydgoszcz
1:2
Orzeł Służewo
Zawisza Bydgoszcz
3:0
Drwęca Golub-Dobrzyń
Chemik Moderator Bydgoszcz
9:1
Elana Toruń
Gol Brodnica
2:2
Olimpia Grudziądz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości