Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Mierzynianka Mierzyn
2:4
KP Przecław
Vielgovia Szczecin
3:4
Arkonia II Szczecin
Świt Skolwin
11:1
Grot Gardno
Tanowia Tanowo
- : -
Błękit Pniewo
Odrzanka Radziszewo
2:7
Kasta Szczecin-Majowe
SL II SALOS Szczecin
6:0
Jeziorak Szczecin
Zootechnik Kołbacz
3:0
A.P. Hutnik Szczecin
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Grot Gardno
- : -
SL II SALOS Szczecin
Zootechnik Kołbacz
0:10
Vielgovia Szczecin
Błękit Pniewo
4:7
Świt Skolwin
Mierzynianka Mierzyn
5:1
Kasta Szczecin-Majowe
Jeziorak Szczecin
12:1
Odrzanka Radziszewo
Arkonia II Szczecin
2:9
Tanowia Tanowo
A.P. Hutnik Szczecin
- : -
KP Przecław
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Mierzynianka Mierzyn
3:3
Jeziorak Szczecin
Vielgovia Szczecin
0:3
A.P. Hutnik Szczecin
Tanowia Tanowo
19:1
Zootechnik Kołbacz
KP Przecław
- : -
Kasta Szczecin-Majowe
Świt Skolwin
3:3
Arkonia II Szczecin
Odrzanka Radziszewo
2:11
Grot Gardno
SL II SALOS Szczecin
12:3
Błękit Pniewo
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Grot Gardno
0:8
Mierzynianka Mierzyn
Błękit Pniewo
15:4
Odrzanka Radziszewo
Vielgovia Szczecin
0:7
Tanowia Tanowo
A.P. Hutnik Szczecin
8:1
Kasta Szczecin-Majowe
Arkonia II Szczecin
1:1
SL II SALOS Szczecin
Zootechnik Kołbacz
1:12
Świt Skolwin
Jeziorak Szczecin
1:6
KP Przecław
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Świt Skolwin
5:1
Vielgovia Szczecin
Mierzynianka Mierzyn
4:8
Błękit Pniewo
Jeziorak Szczecin
3:2
Kasta Szczecin-Majowe
Tanowia Tanowo
3:0
A.P. Hutnik Szczecin
KP Przecław
- : -
Grot Gardno
SL II SALOS Szczecin
3:0
Zootechnik Kołbacz
Odrzanka Radziszewo
3:8
Arkonia II Szczecin
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Grot Gardno
15:2
Kasta Szczecin-Majowe
Tanowia Tanowo
- : -
Świt Skolwin
Zootechnik Kołbacz
3:0
Odrzanka Radziszewo
Błękit Pniewo
4:9
KP Przecław
A.P. Hutnik Szczecin
3:0
Jeziorak Szczecin
Vielgovia Szczecin
1:2
SL II SALOS Szczecin
Arkonia II Szczecin
- : -
Mierzynianka Mierzyn
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Kasta Szczecin-Majowe
2:7
Błękit Pniewo
Mierzynianka Mierzyn
5:2
Zootechnik Kołbacz
Jeziorak Szczecin
2:4
Grot Gardno
KP Przecław
- : -
Arkonia II Szczecin
Świt Skolwin
7:0
A.P. Hutnik Szczecin
Odrzanka Radziszewo
- : -
Vielgovia Szczecin
SL II SALOS Szczecin
16:2
Tanowia Tanowo
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Świt Skolwin
- : -
SL II SALOS Szczecin
Vielgovia Szczecin
- : -
Mierzynianka Mierzyn
A.P. Hutnik Szczecin
- : -
Grot Gardno
Tanowia Tanowo
- : -
Odrzanka Radziszewo
Błękit Pniewo
- : -
Jeziorak Szczecin
Zootechnik Kołbacz
- : -
KP Przecław
Arkonia II Szczecin
- : -
Kasta Szczecin-Majowe
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości