Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Żaki Szczecin
- : -
AP Gryf Kamień Pomorski
UKS Dębno
- : -
AP II Pogoń Szczecin
Świt Skolwin
- : -
Energetyk Junior Gryfino
Stal Szczecin
- : -
KS II FASE Szczecin
Hanza Goleniów
- : -
Getbol Podjuchy
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Gryf Kamień Pomorski
- : -
Getbol Podjuchy
Żaki Szczecin
- : -
UKS Dębno
AP II Pogoń Szczecin
- : -
Świt Skolwin
Energetyk Junior Gryfino
- : -
Stal Szczecin
KS II FASE Szczecin
- : -
Hanza Goleniów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Dębno
- : -
AP Gryf Kamień Pomorski
Świt Skolwin
- : -
Żaki Szczecin
Stal Szczecin
- : -
AP II Pogoń Szczecin
Hanza Goleniów
- : -
Energetyk Junior Gryfino
Getbol Podjuchy
- : -
KS II FASE Szczecin
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Gryf Kamień Pomorski
- : -
KS II FASE Szczecin
Żaki Szczecin
- : -
Stal Szczecin
UKS Dębno
- : -
Świt Skolwin
AP II Pogoń Szczecin
- : -
Hanza Goleniów
Energetyk Junior Gryfino
- : -
Getbol Podjuchy
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Szczecin
- : -
UKS Dębno
Hanza Goleniów
- : -
Żaki Szczecin
Getbol Podjuchy
- : -
AP II Pogoń Szczecin
KS II FASE Szczecin
- : -
Energetyk Junior Gryfino
Świt Skolwin
- : -
AP Gryf Kamień Pomorski
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Gryf Kamień Pomorski
- : -
Energetyk Junior Gryfino
Żaki Szczecin
- : -
Getbol Podjuchy
UKS Dębno
- : -
Hanza Goleniów
AP II Pogoń Szczecin
- : -
KS II FASE Szczecin
Świt Skolwin
- : -
Stal Szczecin
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Energetyk Junior Gryfino
- : -
AP II Pogoń Szczecin
Stal Szczecin
- : -
AP Gryf Kamień Pomorski
Hanza Goleniów
- : -
Świt Skolwin
Getbol Podjuchy
- : -
UKS Dębno
KS II FASE Szczecin
- : -
Żaki Szczecin
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Gryf Kamień Pomorski
- : -
AP II Pogoń Szczecin
Żaki Szczecin
- : -
Energetyk Junior Gryfino
UKS Dębno
- : -
KS II FASE Szczecin
Świt Skolwin
- : -
Getbol Podjuchy
Stal Szczecin
- : -
Hanza Goleniów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
AP II Pogoń Szczecin
- : -
Żaki Szczecin
Energetyk Junior Gryfino
- : -
UKS Dębno
Hanza Goleniów
- : -
AP Gryf Kamień Pomorski
Getbol Podjuchy
- : -
Stal Szczecin
KS II FASE Szczecin
- : -
Świt Skolwin
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości