Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Pniewy
2:1
AP Wielkopolska Komorniki
Canarinhos II Skórzewo
2:5
Patria Buk
UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
1:0
Warta Śrem
Kotwica Kórnik
0:9
LPFA Piątkowo Niebiescy Poznań
Mieszko Gniezno
2:0
LPFA Rataje Poznań
AP Reissa Poznań
2:0
Lider Swarzędz
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Mieszko Gniezno
6:0
AP Wielkopolska Komorniki
Patria Buk
1:1
UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
Warta Śrem
0:16
AP Reissa Poznań
LPFA Piątkowo Niebiescy Poznań
4:1
Sokół Pniewy
LPFA Rataje Poznań
7:1
Canarinhos II Skórzewo
Lider Swarzędz
3:2
Kotwica Kórnik
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Pniewy
1:3
Lider Swarzędz
AP Wielkopolska Komorniki
3:4
LPFA Piątkowo Niebiescy Poznań
Canarinhos II Skórzewo
2:3
Mieszko Gniezno
AP Reissa Poznań
13:0
Patria Buk
Kotwica Kórnik
2:5
Warta Śrem
UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
1:3
LPFA Rataje Poznań
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Lider Swarzędz
1:3
AP Wielkopolska Komorniki
Patria Buk
4:2
Kotwica Kórnik
Warta Śrem
0:1
Sokół Pniewy
Canarinhos II Skórzewo
1:1
UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
Mieszko Gniezno
8:0
LPFA Piątkowo Niebiescy Poznań
LPFA Rataje Poznań
0:1
AP Reissa Poznań
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Lider Swarzędz
0:2
LPFA Piątkowo Niebiescy Poznań
Kotwica Kórnik
1:0
LPFA Rataje Poznań
AP Wielkopolska Komorniki
12:1
Warta Śrem
AP Reissa Poznań
13:0
Canarinhos II Skórzewo
UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
3:2
Mieszko Gniezno
Sokół Pniewy
0:4
Patria Buk
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Patria Buk
2:1
AP Wielkopolska Komorniki
Canarinhos II Skórzewo
2:5
Kotwica Kórnik
Warta Śrem
0:10
LPFA Piątkowo Niebiescy Poznań
UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
1:6
AP Reissa Poznań
Mieszko Gniezno
6:1
Lider Swarzędz
LPFA Rataje Poznań
3:3
Sokół Pniewy
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Kotwica Kórnik
2:7
UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
AP Wielkopolska Komorniki
2:1
LPFA Rataje Poznań
Sokół Pniewy
5:3
Canarinhos II Skórzewo
Patria Buk
5:1
LPFA Piątkowo Niebiescy Poznań
Lider Swarzędz
7:0
Warta Śrem
AP Reissa Poznań
3:5
Mieszko Gniezno
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
LPFA Rataje Poznań
1:0
LPFA Piątkowo Niebiescy Poznań
AP Reissa Poznań
15:0
Kotwica Kórnik
Patria Buk
3:4
Lider Swarzędz
Canarinhos II Skórzewo
4:1
AP Wielkopolska Komorniki
UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
2:1
Sokół Pniewy
Mieszko Gniezno
5:2
Warta Śrem
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Wielkopolska Komorniki
4:2
UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
Sokół Pniewy
0:4
AP Reissa Poznań
LPFA Piątkowo Niebiescy Poznań
5:1
Canarinhos II Skórzewo
Kotwica Kórnik
2:4
Mieszko Gniezno
Warta Śrem
1:4
Patria Buk
Lider Swarzędz
0:2
LPFA Rataje Poznań
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
0:0
LPFA Piątkowo Niebiescy Poznań
Canarinhos II Skórzewo
0:2
Lider Swarzędz
Kotwica Kórnik
4:7
Sokół Pniewy
AP Reissa Poznań
7:1
AP Wielkopolska Komorniki
Mieszko Gniezno
4:1
Patria Buk
LPFA Rataje Poznań
10:0
Warta Śrem
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Wielkopolska Komorniki
1:1
Kotwica Kórnik
Sokół Pniewy
0:3
Mieszko Gniezno
Warta Śrem
1:1
Canarinhos II Skórzewo
Lider Swarzędz
1:2
UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
LPFA Piątkowo Niebiescy Poznań
1:4
AP Reissa Poznań
LPFA Rataje Poznań
3:0
Patria Buk
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości