Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Reissa Poznań
12:1
Złoci Złotkowo
Lider Swarzędz
3:0*
Unia Swarzędz
Przemysław Poznań
2:1
KP Piła
Warta Poznań
1:3
Błękitni Wronki
SPN Szamotuły
2:1
Koziołek Poznań
Nielba Wągrowiec
5:0
Wełna Rogoźno
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Wronki
16:0
SPN Szamotuły
KP Piła
0:2
Nielba Wągrowiec
Lider Swarzędz
1:2
Wełna Rogoźno
Złoci Złotkowo
2:5
Unia Swarzędz
AP Reissa Poznań
3:1
Warta Poznań
Koziołek Poznań
1:3
Przemysław Poznań
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Nielba Wągrowiec
1:0
Koziołek Poznań
Lider Swarzędz
3:3
KP Piła
Warta Poznań
10:0
Złoci Złotkowo
SPN Szamotuły
0:10
AP Reissa Poznań
Przemysław Poznań
1:2
Błękitni Wronki
Unia Swarzędz
- : -
Wełna Rogoźno
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Wronki
3:1
Nielba Wągrowiec
Koziołek Poznań
1:0
Lider Swarzędz
Warta Poznań
3:1
SPN Szamotuły
AP Reissa Poznań
6:2
Przemysław Poznań
KP Piła
3:0
Unia Swarzędz
Złoci Złotkowo
3:6
Wełna Rogoźno
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Nielba Wągrowiec
0:3
AP Reissa Poznań
Wełna Rogoźno
0:1
KP Piła
Lider Swarzędz
2:3
Błękitni Wronki
Unia Swarzędz
5:3
Koziołek Poznań
Przemysław Poznań
0:5
Warta Poznań
SPN Szamotuły
10:1
Złoci Złotkowo
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Wronki
4:1
Unia Swarzędz
AP Reissa Poznań
1:1
Lider Swarzędz
Koziołek Poznań
2:3
Wełna Rogoźno
Warta Poznań
3:2
Nielba Wągrowiec
SPN Szamotuły
1:3
Przemysław Poznań
Złoci Złotkowo
3:2
KP Piła
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Nielba Wągrowiec
2:0
SPN Szamotuły
Lider Swarzędz
4:1
Warta Poznań
KP Piła
9:1
Koziołek Poznań
Przemysław Poznań
7:1
Złoci Złotkowo
Unia Swarzędz
0:2
AP Reissa Poznań
Wełna Rogoźno
1:4
Błękitni Wronki
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Wronki
6:0
KP Piła
AP Reissa Poznań
4:0
Wełna Rogoźno
Warta Poznań
6:0
Unia Swarzędz
Złoci Złotkowo
3:4
Koziołek Poznań
Przemysław Poznań
0:1
Nielba Wągrowiec
SPN Szamotuły
1:3
Lider Swarzędz
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Nielba Wągrowiec
3:1
Złoci Złotkowo
Lider Swarzędz
5:0
Przemysław Poznań
Wełna Rogoźno
0:5
Warta Poznań
KP Piła
0:3
AP Reissa Poznań
Unia Swarzędz
4:4
SPN Szamotuły
Koziołek Poznań
1:6
Błękitni Wronki
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Nielba Wągrowiec
- : -
Lider Swarzędz
SPN Szamotuły
- : -
Wełna Rogoźno
Złoci Złotkowo
- : -
Błękitni Wronki
Warta Poznań
- : -
KP Piła
AP Reissa Poznań
- : -
Koziołek Poznań
Przemysław Poznań
- : -
Unia Swarzędz
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Wronki
- : -
AP Reissa Poznań
Lider Swarzędz
- : -
Złoci Złotkowo
Wełna Rogoźno
- : -
Przemysław Poznań
KP Piła
- : -
SPN Szamotuły
Koziołek Poznań
- : -
Warta Poznań
Unia Swarzędz
- : -
Nielba Wągrowiec
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości